NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Mar 06, 2013 6:40 pm
Ku przestrodze tych co szukają polskiego mechanika
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 9:06 pm   

gall anonim,


gall anonim napisał/a:
z twoją reakcją sie nie zgodze

edit.
I nie musisz sie zgadzac !!

Nawet jak wstawisz w słowo jedna , dwie ,czy wiecej gwiazdek to słowo dalej pozostaje wulgaryzmem.
Jesli chcesz sobie pobluzgac to wyjdz na ulice i sobie ulzyj.

Nie chcecie sami dbac o kulturę własnych wypowiedzi ? Trudno beda sie zatem sypac ostrzezenia
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Cze 20, 2014 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 6:35 am   

Powtarzam , osobiste wywody i uwagi kieruj na priw DO TEGO SLUZY ta opcja

Jesli jeszcze raz umiescisz na forum post nie majacy nic wspolnego z tematem otrzymasz zakaz pisania
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Cze 20, 2014 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 11:24 am   

gall anonim napisał/a:
przeniescie sie z tym dogadywaniem na priw , to sa wasze brudy i pierzcie je miedzy soba a nie na ogole

koleżanko Małgorzato. z twoją reakcją sie nie zgodze.... ludzie mają prawo wiedzieć jakim jest czlowiek ,ktoremu składają w rękach swój majątek,a niekiedy nawet z związanymi naprawami -swoje życie. pomyśl jaka była by twoja reakcja jakbyś widziała że w twoim aucie hamulce,opony itp. zmienia ci naćpany koleś????jak byś reagowała?


Siedzimy wlasnie w pracy i ryjemy ze smiechu z tej wypowiedzi i z tego co niektorzy tu wypisuja. No coz szczere gratulacje , skoro uwazasz ,ze trzeba wiedziec jakim czlowiekiem jest mechanik i komu powierzasz w rece wlasne zycie .Metalnosc typowo polska , naprawic auto a potem jak cos nie tak to obrobic tylek na forum ...a po czasie sprostowac informacje bo jednak okazalo sie ze auto -naprawiacz okazal sie swoim chlopem i zna sie na rzeczy.Od kiedy mieszkam w Holandii nie ooddaje auta do polskiego serwisu swego czasu dalam sie wymanewrowac ,tylko raz jednemu naprawiaczowi z bozej laski , od tamtej pory wole na zimne dmuchac W razie potrzeby korzystam tylko (i tu prosze sie nie czepiac) z holenderskich autoryzowanych serwisow ,miedzy innymi po to by nie wypisywac po czasie na forum jak to jakis pseudo- mechanik sknocil mi auto i jakim to on jest czlowiekiem . Panowie , bo to glownie Wy wypowiadacie sie w tym watku, wiecej klasy a jesli jej wam brak ,to chociaz ruszcie glowa i nie skapcie na mechanika z prawdziwego zdarzenia .
 
 
gall anonim
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 8
  Wysłany: Wto Cze 24, 2014 11:11 pm   

post edytowany w calosci nie ma nic wspolnego z tym tematem
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lip 04, 2014 7:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 8:02 pm   

ARIE32NL napisał/a:


Mechanik spaanse polder( tytul poprawilam )


Witam . Chciałem się podzielić moimi doświadczeniami związanymi z tym warsztatem ponieważ miałem niestety nie miłe doświadczenia związane z tym warsztatem . A dokładnie pojechałem wymienić jeden mały czujnik i tylko tyle ale niestety wysłałem moją kobietę ze względu na to że nie chciałem tracić czasu , tym bardziej że moja kobieta miała tego dnia dzień wolny więc było to oczywiste . A do sedna sprawy moja kobieta pojechała do warsztatu no i tu zaczeła się jazda bo pojechała wymienić czujnik a tu się okazało że bez naszej wiedzy tymbardziej widząc kobietę zaczeli szukać kasy tzn zaczeli szukać kombinować chociarz nikt ich o to nie prosił a dokładnie zaczeli od podłączenia komputera a to koszt przynajmniej 30 € puzniej wykrecili świece nie wiem po co ? Nikt o to nie prosił !! Następnie wymienili czujnik lecz przy okazji połamali mi bagnet od oleju no a jak przyjechałem do warsztatu to gość zaczoł tłumaczyć że on tam komputer podłączył i on tam jakieś kody pospisywał .... ale po co nikt go o to nie prosił !!! A puzniej jak doszło do rozliczenia to miało to kosztować z czujnikiem około 60 € a kosztowało 120 € i najlepsze że jak dojechałem do domu to się okazało że auto jest zle złożone i musiałem pod domem sam porozbierać i poskładać od nowa żeby było wszystko ok . Masakra jakaś !!! Co to jest ??? Ja tego warsztatu nie polecam !! Ale decyzja należy do was . A i jeszcze pani .. chyba żona pana mechanika ??? powiedziała że mamy do żadnego innego mechanika nie jechać tylko mamy TU przyjeżdżać ???? Ale to już inny temat . Pozdrawiam i nie polecam !! Ale decyzja należy do Was . Pozdrawiam !!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 02, 2015 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 8:04 pm   

vanrafell napisał/a:
A tak się fajnie składa że też u nich byłem...
Dobry numer zaczął się jak chciałem zamówić opony. Oczywiście w warsztacie Państwo oferują taką usługę, najtańsze opony jakie mieli (140e za sztukę) były dostępne od ręki, nic tańszego. Ale powiedzieli że poszukają i popytają. Po kilku dniach dalej echo. Wpadłem na pomysł żeby zamówić oponki z autobandenmarkt na ich adres i zmienić je u nich (oczywiście odpłatnie). Odpowiedź negatywna: nie odpowiadamy za to co Pan kupi w internecie, można wziąć jedynie te po 140e.
No to mówię do nich, kierwa przecież sam zamawiam te opony i biorę 100% odpowiedzialności na siebie, widzę co i skąd zamawiam. Jak zapewne można się domyśleć: nie, mamy super oponki po 140e. Ja rozumie że umowy z hurtownią i tak dalej ale żeby tak iść w zaparte i robić debila z człowieka, że w internecie wysyłają trefny towar, a że klocki zamawiał kiedyś oryginalne a dostawał zamienniki, to już gruba przesada.
Może będzie jakiś odzew ze strony mechanika?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 8:04 pm   

Fegelein napisał/a:
Dlatego ja omijam polskich mechaników i Turków.
Kiedyś poszedłem z braku laku do mechanika - Holendra rasy białej i dziś nie zamieniłbym go na żadnego innego.
Tanio i dobrze, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Tommashino 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 5:00 pm   

Eee tam czy Polak czy Holender to każdy mechanik jest jak lekarz. Nie wiesz nigdy na jakiego trafisz: konowała czy specjalistę. Tyle w temacie. MI sie wiele razy w polszy trafiali beznadziejni, oszusci i naciagacze - ze niby 500, 600 plnow naprawa, a tu ide do brata (a jest swiezo po technikum mech.)- on mi wskazuje jakas uszczelke do wymiany i sie okauzje ma racje dzieciok.
A w NL miałem okazję raz być u polskiego mechanika i spoko, nie oszukał i nie okradł a jednak taniej niz u Holendra...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 6:05 pm   

Tommashino napisał/a:
Eee tam czy Polak czy Holender to każdy mechanik jest jak lekarz. Nie wiesz nigdy na jakiego trafisz: konowała czy specjalistę. Tyle w temacie.


Ale dlaczego nie pojsc od razu do dobrego, sprawdzonego lub poleconego serwisu tylko obczajac i dupa trzasc na kogo trafie


Jestes wlascicielem opla jedz do serwisu opla, masz volvo jedz do nich itd..
 
 
szczepan358 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 92
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 9:08 pm   

Gochna H napisał/a:
Jestes wlascicielem opla jedz do serwisu opla, masz volvo jedz do nich itd..

To ci absolutnie nic nie gwarantuje bo i tam trafisz na partaczy, i nie sa to wcale odosobnione przypadki
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sty 28, 2015 10:20 pm   

szczepan358,

no to chyba musze cie jednak rozczarowac , nie zdarzylo mi sie przez dwie dekady jakie tu mieszkam trafic w serwisie na partacza
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
szczepan358 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 92
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 10:38 pm   

porostu masz szczęście albo problemy z autem z jakimi nawet partacze sobie radza, a moja wypowiedz nie tyczy sie tylko holandii
Ostatnio zmieniony przez szczepan358 Sob Sty 31, 2015 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IcId_Rotterdam 
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 12:30 am   

W każdym rejonie są dobrzy i kiepscy mechanicy. Czasem dobry mechanik nie radzi sobie z awarią bo problem tkwi np. w elektronice a nie każdy mechanik jest elektronikiem. To jak z leczniem człowieka, są lekarze różnych specjalizacji. Jest blacharz, lakiernik, mechanik, elektryk, elektronik. Nie każdy też posiada sprzęt do diagnostyki konkretnego auta. To że ktoś z czymś sobie nie radzi nie znaczy że jest złym mechanikiem.

post czesciowo edytowany

wysyłania postów zawierających uwagi skierowane do Moderatorów lub Administratorów, komentarzy dotyczących ich pracy na forum itp; takie uwagi lub/i komentarze mogą być wysyłane tylko i wyłącznie e-mailem do administratora na adres [email protected];
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 03, 2015 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 5:06 pm   

IcId_Rotterdam napisał/a:
To jak z leczniem człowieka, są lekarze różnych specjalizacji.


facet ty tez jezdzisz (ze) swoim autem do gabinetu lekarskiego ,czy do auto -serwisu, ewentualnie blacharza ? coz to za porownanie rzeczy nabytej z blachy do zywego czlowieka ? :119:
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 5:13 pm   

Panicelinka napisał/a:
IcId_Rotterdam napisał/a:
To jak z leczniem człowieka, są lekarze różnych specjalizacji.


facet ty tez jezdzisz (ze) swoim autem do gabinetu lekarskiego ,czy do auto -serwisu, ewentualnie blacharza ? coz to za porownanie rzeczy nabytej z blachy do zywego czlowieka ? :119:


Chłopak przytoczył porównanie a Ty już się ciskasz. Ma rację, bo różne czynności wymagają różnych specjalizacji. A jak jeździsz do mechanika który wszystko ma w jednym palcu i faktycznie wszystko potem jest super to...daj namiary na niego, sam chętnie pojadę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group