NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polki, zony Holendrow.
Autor Wiadomość
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:28 pm   

ja tez jestem z Holendrem 17 lat i jestem szczesliwa , a co do urody Holenderek ,mam pare kolezanek ,ktore sa naprawdw piekne ,szczuple ,maja piekne biale zeby i nie sa glupie . Gochna H zgadzam sie z Toba , ze nie ma brzydkich kobiet ,kazda ma cos w sobie ,duzo Holenderek jest zaniedbana. A co do Holendrow ,bardzo czesto nie moga sobie znalezc tutaj kobiety ,bo nikt ich nie chce to szukaja w innych krajach np. w Polsce, mowie o tych rozwiedzionych i starych kawalerach :)
 
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:37 pm   

woron napisał/a:
A co do Holendrow ,bardzo czesto nie moga sobie znalezc tutaj kobiety ,bo nikt ich nie chce to szukaja w innych krajach np. w Polsce, mowie o tych rozwiedzionych i starych kawalerach :)


Ale ja Polka i tez ich nie chce :lol: :lol: :lol:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 10:41 pm   

ja wiem ,ze duzo Polek ich nie chce ,ale jednak duzo z nich sie decyduje na Holendra ,a pozniej sie rozwodza ,bo sie z takim nie da zyc :shock:
 
 
 
tilburgon
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 59
Skąd: okolice Eindhoven
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 7:42 am   

No tak widze ze te forum opanowaly kobiety ktore wyszly za Holandrow i siedza w domu i nie maja co robic i prowadza to forum :oops: :P

Czy sa jakcy panowie co maja Holendrrki ?

P.S.
Holenderki sa bardzo piekne , o wiele ladniejsze niz Polki ! piekne bladynki lub lekko rude .....ajaj
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:48 am   

No ja jestem z Holendrem :lol: :lol: choc takim nietypowym bo nie ma czystej krwi holenderskiej :P w sumie to mi sie oni nie podobaja bo za bardzo nie preferuje blondynow , naprawde bierze mnie obrzydzenie jak widze takich kolesi blekitne oczy , blond wlosy wogole wszystko blond bleee ale takie moje zdanie :lol: A holenderki wcale nie sa takie brzydkie nie przesadzajcie szczerze to napewno lepiej sie ubieraja niz Polki .
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:51 am   

faceci a szczegolnie jeden Polak .... sa jak male dzieci..ach ta zazdrosc...a swoja droga to dziwnie ,ze tak widzisz zycie polskich kobiet w Holandii :roll:
Cytat:
No tak widze ze te forum opanowaly kobiety ktore wyszly za Holandrow i siedza w domu i nie maja co robic i prowadza to forum
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:56 am   

mariodsl napisał/a:
No ja jestem z Holendrem :lol: :lol: choc takim nietypowym bo nie ma czystej krwi holenderskiej :P w sumie to mi sie oni nie podobaja bo za bardzo nie preferuje blondynow , naprawde bierze mnie obrzydzenie jak widze takich kolesi blekitne oczy , blond wlosy wogole wszystko blond bleee ale takie moje zdanie :lol: A holenderki wcale nie sa takie brzydkie nie przesadzajcie szczerze to napewno lepiej sie ubieraja niz Polki .


nawet dobrze. patrz a moj nie jest czystej krwi holendrem a jest blondynem :lol: blondynstwo raczej jest skandyawskie a nie holenderskie - tak mysle. :wink: rodZIna holenderska mojego pana nie ma ani jednego blondyna, za to norweska ze strony matki - wiadomo - morze blondynow hehe. :lol:
_________________
Nell
 
 
tilburgon
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 59
Skąd: okolice Eindhoven
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:56 am   

Cytat:
ach ta zazdrosc.


hihi
wlasnie siedze w pracy i jem placek 8)
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:58 am   

tilburgon napisał/a:
No tak widze ze te forum opanowaly kobiety ktore wyszly za Holandrow i siedza w domu i nie maja co robic i prowadza to forum :oops: :P

Czy sa jakcy panowie co maja Holendrrki ?

P.S.
Holenderki sa bardzo piekne , o wiele ladniejsze niz Polki ! piekne bladynki lub lekko rude .....ajaj


jak typowy polak widzi pan role kobiety jako kury domowej :?: bo z pana tekstu to wynika. :P

rude sa tu na forum tez niektore polki prosze pana :lol: co prawda - polki tylko z narodowosci wbitej w paszporcie, ale zawsze. :lol:

piekne holenderki :?: a gdzie ci mezczyzni - polacy szalejacy za nimi :?: jakos nie spotkalam :wink:
_________________
Nell
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 12:07 pm   

z drugiej strony prosze pan i panow - wszystko od milosci zalezy. bycie zazdrosnym lub nieuprzejmym w stosunku do kobiet, ktore znalazly swoje drugie polowy w holandii jest naprawde nie na poziomie. wlasciwie to widzac takie postepowanie ze strony polakow wcale sie nie dziwie, ze kobiety wybieraja innych. :roll: przez co uzyskuja wsrod polakow status niezaradnych kobiet bez pracy, kur domowych itd. super, naprawde super. :evil:



no i wazna rzecz
serce nie sluga. :P


i sorki za nieuzywanie duzych liter - klawiatura kaputt
_________________
Nell
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 12:12 pm   

:(
Cytat:
naprawde bierze mnie obrzydzenie jak widze takich kolesi
no mnie tez bierze obrzydzenie :!:
Cytat:
bo za bardzo nie preferuje blondynow
i to ma byc duskusja o zonach holendrow hi hi :D zeszlismy na manowce ....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
tilburgon28
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 1:58 pm   

Holandia to piekny kraj i piekne kobiety !! - mi sie bardzo tu podoba :lol: :oops:
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 3:19 pm   

tilburgon napisał/a:
No tak widze ze te forum opanowaly kobiety ktore wyszly za Holandrow i siedza w domu i nie maja co robic i prowadza to forum :oops: :P

Czy sa jakcy panowie co maja Holendrrki ?

P.S.
Holenderki sa bardzo piekne , o wiele ladniejsze niz Polki ! piekne bladynki lub lekko rude .....ajaj

Ale ty masz pogladay :roll: Skoro ta Holandia to taki beznadziejny kraj i wszystko jest tu beeee(mam na mysli twoje wypowiedzi z innych watkow) to po kiego tak sie tu udzielasz i humory ludziom psujesz :?:
 
 
mojaholandia
Gaduła


Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 103
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 4:18 pm   

tilburgon napisał/a:
No tak widze ze te forum opanowaly kobiety ktore wyszly za Holandrow i siedza w domu i nie maja co robic i prowadza to forum :oops: :P

Czy sa jakcy panowie co maja Holendrrki ?

P.S.
Holenderki sa bardzo piekne , o wiele ladniejsze niz Polki ! piekne bladynki lub lekko rude .....ajaj


Ja nie siedze w domu.
Ucze matematyki w szkole sredniej www.mollerlyceum.nl
i takie uogolnienia uwazam za przejaw chamstwa i braku kultury.
_________________
<b>Pozdrawiam serdecznie
Monika herbu przypalony racuszek
czyli belferka z Bergen op Zoom
</b>
 
 
 
kasiam 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 0
Skąd: oldenzaal
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 4:56 pm   

witam!
ja tez mam narzeczonego - Holendra. Niedlugo będzie 1,5 jak jestesmy razem. Wiadomo mentalnosc troche inna ale jak sie kocha to cala reszta jest niewazna:) pozdrawiam wszystkie zony i dziewczyny Holendrow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group