NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Kwi 02, 2013 11:06 pm
Zwrot podatku
Autor Wiadomość
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Maj 13, 2009 6:27 pm   

skorupa napisał/a:
magdarijo napisał/a:
W pierwszym pismie mialam tak napisane
TE ONTVANGEN OF TE VERREKENEN E 935
hET BEDRAG,OF HET DEEL DAT OVERBLIJFT NA VERREKENING,WORDT OVERGEMAAKT OP REKENINGNUMMER 522174175


A pozniej dostalam nastepna koperte gdzie bylo napisane
TE BETALEN E 0
DEZE DEFINITIEVE IS VASTGESTELD OVEREENKOMSTIG UW AANGIFTE OVER 2007


Numer konta 522174175 należy do BORSUKA, który wcześniej współpracował z Kłosowską i ma jak najgorsze opinie. Szukaj kasy u niego i drżyj o swoje pieniądze!!!!!!!!!!!!!


Zastanawia mnie tylko jedno...skoro ma jak najgorsze opinie, to dlaczego nadal ludzie rozliczają się poprzez biuro teego Pana?????? I dostają zwroty na swoje konta, a nie jak piszecie niby na konto Borsuka. :119:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Śro Maj 13, 2009 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdarijo 
Poczatkujacy
magdarijo

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: lubelskie
Wysłany: Śro Maj 13, 2009 7:10 pm   

Chyba wiem co jest napisane w pismie z Belastingu i czyj jest podany nr kata,popatrz wyzej.To jest nr Borsuka a nie moj,wiec o co ci chodzi?Ja czekam juz od marca na te pieniadze,a one sa na kacie u niego,nie wiem jakim cudem
 
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Śro Maj 13, 2009 9:10 pm   

Tak rozliczaja sie....nie wiem od kogo slyszalas ze wszystko jest ok...jesli tak to zapisz ich w zeszycie bo takich ludzi ostatnimi czasy jest naprawde niewiele jesli chodzi o biuro Borsuka.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 4:06 pm   

magdarijo napisał/a:
Chyba wiem co jest napisane w pismie z Belastingu i czyj jest podany nr kata,popatrz wyzej.To jest nr Borsuka a nie moj,wiec o co ci chodzi?Ja czekam juz od marca na te pieniadze,a one sa na kacie u niego,nie wiem jakim cudem


Ale czy obok nr konta, które napisane jest w piśmie z Belastingdienst jest napisane Borsuk? O to mi tylko chodzi :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
skorupa 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 4:27 pm   

Nie jest napisane "Borsuk", bo nigdy tego nie piszą. Konto jest jego własnością na 100%. Może to potwierdzić na pewno on sam lub Kłosowska
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 9:33 pm   

skoro tak, to ok. To koleżanka musi suę pofatygować teraz do P. Kłosowskiej z zapytaniem dlaczego podała nr konta, który niejest jej :119:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
magdarijo 
Poczatkujacy
magdarijo

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 20
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 10:24 pm   

Dzwonilam do niej,ale ona mowi ze nie wie dlaczego tak wyszlo.Kazala mi odeslac do niej pismo z Belastingo na ktorym bylo napisane jaki zwrot i czyj nr kata i niby ma to wyjasnic,napisac do Belastingu odwolanie.Ale co z tego wyjdzie,tego nie wiem.Ale wiem jedno,napewno nie popuszcze tego.A jak ona tego nie zalatwi to odwiedze Borsuka w Holandii bo wiem gdzie mieszka
 
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 10:38 pm   

Oj dziewczyny, dziewczyny.... no to jest chyba duży problem, jak można tak się dać zrobić, żeby zwrot szedł do kogoś na konto, a nie Wasze.
Nie lepiej było wziąć ze sobą osobę, która trochę zna holenderski i samemu się rozliczyć, oczywiście najpierw wysłać formularz z DigiD, aktywować i wypełnić "pita" przez neta ze wszystkimi swoimi danymi?
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 8:58 am   

Kod DigiD moga otrzymac tylko osoby zameldowane na stale w Holandii, a Magdarijo do takich jak przypuszczam nie nalezy
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 9:40 am   

ale spróbować można. Mnie się wydaje, że wystarczy mieć zameldowanie.
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 1:05 pm   

Nie ma sensu probowac bo sie nie uda, ale osoby bez meldunku tez moga sie rozliczyc przez internet i wtedy zamiast DigiD musza sie podpisac podpisem elektronicznym
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 2:14 pm   

? a co takiego jest digid ?

lol
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 2:25 pm   

To jest Twój podpis elektroniczny, umożliwia on składanie podań o dodatki przez internet oraz rozliczanie z podatku. Ty ściągasz odpowiednie programy ze strony np. Belastingu - typu Huurtoeslag, Zorgtoeslag i kiedyś Kindertoeslag a teraz Kindergebonden i Kinderopvangtoeslag - wypełniasz i wysyłasz za pomocą DigiD code.
W wyszukiwarce wpisz: DigiD i wyjdą Ci tematy z tym związane.
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 2:26 pm   

alfa napisał/a:
Kod DigiD moga otrzymac tylko osoby zameldowane na stale w Holandii, a Magdarijo do takich jak przypuszczam nie nalezy
semilka napisał/a:
ale spróbować można. Mnie się wydaje, że wystarczy mieć zameldowanie.


Slowko "stale" nie zmienia sensu wypowiedzi. Nie rozroznia sie w Holandii zameldowania i zameldowania stalego, mowicie o jednym i tym samym ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 4:46 pm   

magdarijo napisał/a:
Dzwonilam do niej,ale ona mowi ze nie wie dlaczego tak wyszlo.Kazala mi odeslac do niej pismo z Belastingo na ktorym bylo napisane jaki zwrot i czyj nr kata i niby ma to wyjasnic,napisac do Belastingu odwolanie.Ale co z tego wyjdzie,tego nie wiem.Ale wiem jedno,napewno nie popuszcze tego.A jak ona tego nie zalatwi to odwiedze Borsuka w Holandii bo wiem gdzie mieszka


wracając do tematu ....
Jeśli masz możliwość, to pofatyguj się do P. Kłosowskiej osobiście i wyjaśnij sprawę na miejscu, niech szanownaa Pani Kłosowska ruszy się i odpowie na pytanie dlaczego podała nr konta kogo innego. Z tego co mi wiadomo firma, którą prowadziła z Borsukiem rozpadła się chyba w 2007r., na dzień dzisiejszy każde z tych Państwa prowadzi osobną firmę, więc tym bardziej to dziwne, że podała niby jego nr konta :119:
W każdym razie powodzenia życzę , oby się wszystko wyjaśniło i kaska wpłynęła na Twoje konto :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group