NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Wto Kwi 02, 2013 11:06 pm
Zwrot podatku
Autor Wiadomość
antek.emigrant 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 4:45 pm   

A moze piszaca ten post podpisala umowe na %... W takich przypadkach zawsze kasa idzie na konto firmy. Czesto po "namysle" ludzie probuja wykrecic sie z takiej umowy.

Zreszta nie trzeba daleko szukac, robi to Klosowska (prawie zawsze) i przelewa kase na swoje konto i potraca z tego 30%... wystraczy przeczytac to co w umowie malenskim druczkiem
65.47.75.591
11.88.58.378


To moja pierwszy wiadomosc, troche czytam te forum, ale niestety niezbyt czesto mozna znalezc cos innego niz obrzucanie sie blotem.
 
 
Zaciekawiona 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 4
  Wysłany: Śro Cze 10, 2009 8:36 am   

magdarijo napisał/a:
Dzwonilam do niej,tam mi powiedzieli zebym skontaktowala sie z Borsukiem.Ale skoro jej zaplacila za rozliczenie to jakim sposobem pieniadze wplynely na konto Borsuka?


Magdaleno, czy nie przyszło Ci do głowy (innym również), że pani Kłosowska i jej pracownicy używają formularzy (druków) z czasów współpracy z panem Borsukiem? Wyjaśniłoby to fakt istnienia nr konta Borsuka na dokumentach wysyłanych przez kancelarie p. Ani K.

Pozdrawiam
Zaciekawiona
 
 
antek.emigrant 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 6
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 3:59 pm   

agastepa13 napisał/a:
skorupa napisał/a:
magdarijo napisał/a:
W pierwszym pismie mialam tak napisane
TE ONTVANGEN OF TE VERREKENEN E 935
hET BEDRAG,OF HET DEEL DAT OVERBLIJFT NA VERREKENING,WORDT OVERGEMAAKT OP REKENINGNUMMER 522174175


A pozniej dostalam nastepna koperte gdzie bylo napisane
TE BETALEN E 0
DEZE DEFINITIEVE IS VASTGESTELD OVEREENKOMSTIG UW AANGIFTE OVER 2007


Numer konta 522174175 należy do BORSUKA, który wcześniej współpracował z Kłosowską i ma jak najgorsze opinie. Szukaj kasy u niego i drżyj o swoje pieniądze!!!!!!!!!!!!!


Zastanawia mnie tylko jedno...skoro ma jak najgorsze opinie, to dlaczego nadal ludzie rozliczają się poprzez biuro teego Pana?????? I dostają zwroty na swoje konta, a nie jak piszecie niby na konto Borsuka. :119:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Gadacie na Borsuk a Klosowska robi ciekawsze rzeczy.... Czytac ze zrozumieniem to co napisane malym druczkiem...

W szczegolnosci:

"Nie wyrazam zgody na przekazywanie, pieniedzy jakie kiedykolwiek Belastingdienst przeleje na konto 65.47.75.591 innym instytucjom, firmom lub odeslanie ich spowrotem do Belastingdienst. Pieniadze ewentualnie zaksiegowane na koncie 65.47.75.591, a nie obejmujace niniejszej ankiety lub innej umowy prosze przekazac za oplata wg cennika na konto podane powyzej (punkt 4).

Dalej... o KOMPETENCJI:
Za zlozona deklaracje podatkowa i uwzglednione w niej ulgi ponosze wszelka odpowiedzialnosc i ewentualne konsekwencje.

Pani A. pobiera od zwrotu 30%, wiec im on wiekszy to i zarobi wiecej, a to ze trzeba pozniej zwracac... sorry... podpisales <lol>
Polecam:

Klosowska - konto
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 12:04 am   

[quote="antek.emigrant"][b]
To moja pierwszy wiadomosc, troche czytam te forum, ale niestety niezbyt czesto mozna znalezc cos innego niz obrzucanie sie blotem.[/quote]

Uwazam, ze blotem sie tutaj jeszcze nie rzuca. Swoja droga nie wiem co jest bardziej prowokujace: rzucanie blotem czy wybor takiego a nie innego nick-a!! Zainteresowani powinni wiedziec juz co mam na mysli.
_________________
brak
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 12:11 am   

antek.emigrant, prosze nie przesadzac z tymi nickami a ten post tez dziwnie znajomy sie wydaje ... :029:

k.borsuk napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczow, takze tych "oszukanych", konkurencje.
Nasza firma dziala juz kilka lat, nie jest to jakas efemeryda, ktora pojawia sie w sezonie, a pozniej znika... Takie firmy juz byly... i wciaz pojawiaja sie nowe a naiwnych nie brakuje.
Biuro glowne znajduje sie w Lelystad, tam tez mieszkam...przyjmujemy tam w kazdy piatek od 11 do 21, biuro w Hadze czynne jest od srody do soboty (holandia.org/kontakt.htm ), kazdy moze przyjsc i zalatwic swoje problemy, wyzalic sie, zlozyc reklamacje. Przyjmuje osobiscie lub robi to wspolwlascicielka Pani Filusch.

Przypominam osobom rzekomo "okradzionym" iz ich obowiazkiem zglosic jest ten fakt na POLICJE oraz Belastingdienst, a nie pisac >>>cenzura na forum (na to tez jest paragraf).

Pozdrawiam serdecznie i przypominam iz dla Waszej wygody nasza firma posiada rowniez 3 biura stacjonarne w Polsce: Opole, raciborz, Gliwice
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
rafchmielewski 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 11:29 am   

tresc postu niezgodna z Regulaminem Forum
reklamowanie strony www

post usuniety
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 22, 2009 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
antek.emigrant 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:06 pm   

Witam ponownie, tym razem nastepny "kasek"
Co ciekawsze fragmenty zaznaczylem dlugopisikiem:)

Osadzcie sami...
Kancelaryja...Czary-Mary


Poprawilem linka - bylo 2x http
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Wto Cze 30, 2009 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:14 pm   

Ale jazda :119:
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 4:28 pm   

W morde jeza
_________________
Dumny Polak
 
 
PAK 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 8:19 pm   

A mi wyskakuje błąd strony :(
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 8:22 pm   

juz jest ok... poprawilem linka
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group