NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na INTERACTIEF
Autor Wiadomość
Bolek-i-lolek 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 3:57 pm   Uwaga na INTERACTIEF

Uwaga na Interactief z siedzbą w Rotterdamie.
Wczoraj razem z żoną pojechaliśmy z Polski do tej firmy,no i wszystko ładnie,pięknie,a tu pech!!!!
Dostaliśmy Adres do mieszkania,klucze no i samochód firmowy do pracy.Kiedy zajechaliśmy na miejsce,to w pokoju którym mieliśmy mnieszkać mnieszkało już dwóch Slowaków.Kuchnia była dwa piętra niżej,usyfiona,zapleśniała,że na sam widok zwymjotowałem.w tym bloku mnieszkali murzyny,araby itp.chyba wszystjie rasy świata.Zdzwoniłem się ze swoimi znajomymi którzy szybciej wyjechali do tej firmy,to oni trafili tak samo.Mnieszkali w pokojach 3m na 3m w 5-6 osób a stało tylko jedno łóżko.Nie było żadnej łazienki i ubikacji.
Wczoraj jeszcze dzwoniłem do tych patałachów z biura i pisałem sms-y ale bez skutku,nikt się nie odezwał.
Ta firma tylko wygląda ładnie i pięknie z zewnątrz.
Ostrzegam bo ta firma to masakra!!!!!!!!!!!!
 
 
rastart 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 5:53 pm   

nie widze wtym zadnego oszustwa a wholandii juz rtak jest ze arab i murzyn sa na porzadku dziennym wyt btyscie wszystko chcieli zeby było0 super extra i zeby za was ktos wszystko zrobił a sami troche sie wysilcie wy powiem patałachy jestescie bo na kogos łatwo liczyc ale łatwiej sie przeliczyc umiesz lisczyc licz na siebibe
 
 
 
piotrm 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 53
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:06 pm   Re: Uwaga na INTERACTIEF

zadzwonic do gemente w roterdamie,niech sprawdza,nie ma nikt prawa mieszkac jesli na osobe przypada mniej niz 10 m2,a pozostalosci tez gemente znajdzie
 
 
Bolek-i-lolek 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:05 pm   

rastart napisał/a:
nie widze wtym zadnego oszustwa a wholandii juz rtak jest ze arab i murzyn sa na porzadku dziennym wyt btyscie wszystko chcieli zeby było0 super extra i zeby za was ktos wszystko zrobił a sami troche sie wysilcie wy powiem patałachy jestescie bo na kogos łatwo liczyc ale łatwiej sie przeliczyc umiesz lisczyc licz na siebibe

Ty restart,ja widze że jesteś taką osobą co mogła by mieszkać w budzie i nic byś na takie warunki nie powiedział,aby tylko innym <<cenzura>> wylizać i mieszkać w budzie.A PATAŁACHÓW to ty masz w domu!!!! :072:
Zobacz ten post co kolega "piotrm" napisał,widać że on ma szacunek dla samego siebie,a ty jesteś nikim,mógł bys mieszkać z arabami w jednym pokoju i nic byś nie powiedział.Na całe szczęście znależliśmy drugą firme i są tu normalne warunki,a koledzy którzy czytali teraz tego twojego posta to powiedzieli że urwałeś się z księżyca.
powiedz mi jedno-czym ty się kierujesz w życiu pozwalając sobie na mnieszkanie w pokoju 3 na 3 m2 w 4 osoby,gdzie jest brak ubikacji,pralki i łazienki???
Widać odrazu że jesteś inteligętny,a gdzie twój szacunek dla samego siebie????????

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 10:13 pm ]
piotrm napisał/a:
zadzwonic do gemente w roterdamie,niech sprawdza,nie ma nikt prawa mieszkac jesli na osobe przypada mniej niz 10 m2,a pozostalosci tez gemente znajdzie

Dzięki kolego-Jutro tak zrobie,nie zostawie tak tej sprawy,bo takich ludzi jest tam więcej.
pozdrawiam :029:
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Czw Maj 21, 2009 10:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:28 pm   

Od razu widać ze RESTART jest nie obliczalny w tym na jakie warunki on by się zgodził.W Holandii nie można dać się poniżyć.Kolega RESTART tak pewnie robi tu się poniża,a pojedzie do Polski to udaje wielkiego pana co to nie on.
Kolego BOLEK I LOLEK nie popuszczaj tego,takie biura jak INTERACTIEF trzeba niszczyć,sam tam pracowałem i nie byłem tam zadowolony z warunków mieszkalnych(masakra),ale prace mieli spoko.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
 
 
Camel 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 29
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:46 pm   

Ja już od ponad 1,5 roku pracuję dla InterActief, pracę mam w Amsterdamie i generalnie nie narzekam. Fakt, jeśli chodzi o mieszkania to bywa róznie, na początku z dziewczyną mieszkaliśmy w fajnym domku ale dochodzilo tam w porywach do 11 osób... portugale, murzyni wszyscy na kupie, zadarzały sie nieuzasadnione kary, a jak przyszlo żeby coś naprawić to telefon w firmie "milczał"... nie było łatwo ale dawaliśmy radę... znajomi mieszkają w róznych warunkach, ten co dobrze trafił to ma wypasioną chatę a który mial mniej szczęścia to gryzie grzybki ze ścian :/ My od pół roku mamy swoje mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni, w pracy mam stale godziny, Inter kasę wyplaca na czas i raczej sie zgadza, za weekendy też płacą więcej, paski i wszelkie informacje dostajemy na adres... Wiec jeśli masz swoją chatę to poza tym nie ma na co narzekać. Pozdrawiam.
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 11:36 pm   

Camel napisał/a:
Ja już od ponad 1,5 roku pracuję dla InterActief, pracę mam w Amsterdamie i generalnie nie narzekam. Fakt, jeśli chodzi o mieszkania to bywa róznie, na początku z dziewczyną mieszkaliśmy w fajnym domku ale dochodzilo tam w porywach do 11 osób... portugale, murzyni wszyscy na kupie, zadarzały sie nieuzasadnione kary, a jak przyszlo żeby coś naprawić to telefon w firmie "milczał"... nie było łatwo ale dawaliśmy radę... znajomi mieszkają w róznych warunkach, ten co dobrze trafił to ma wypasioną chatę a który mial mniej szczęścia to gryzie grzybki ze ścian :/ My od pół roku mamy swoje mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni, w pracy mam stale godziny, Inter kasę wyplaca na czas i raczej sie zgadza, za weekendy też płacą więcej, paski i wszelkie informacje dostajemy na adres... Wiec jeśli masz swoją chatę to poza tym nie ma na co narzekać. Pozdrawiam.

Kolego ja tez pracowałem dla inter... prawie rok.Tak jak napisałeś kasa co tydzień,praca była no i paski,ale wszystkie rasy świata w mieszkaniach,grzyby i nie uzasadnione kary też były.Jeżeli masz swoją chate to OK,a jak nie to współczuje.Pozdrawiam i powodzenia życze!!!
 
 
rastart 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 4:04 pm   

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahah :038: uśmiałem sie po kostki i juz nie komentuje bo nie ma sensu usamodzielnijcie sie ludzie
ps. i nauczcie sie pisac
szczerze pozdrawiam
 
 
 
Bolek-i-lolek 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 5:15 pm   

rastart napisał/a:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahah :038: uśmiałem sie po kostki i juz nie komentuje bo nie ma sensu usamodzielnijcie sie ludzie
ps. i nauczcie sie pisac
szczerze pozdrawiam

To śmiej się,śmiej <<cenzura>>
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Pon Maj 25, 2009 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RafAms 
Gaduła
IT Admin


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: A'dam/Purmerend
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 8:49 am   

Bolek-i-lolek napisał/a:
rastart napisał/a:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahah :038: uśmiałem sie po kostki i juz nie komentuje bo nie ma sensu usamodzielnijcie sie ludzie
ps. i nauczcie sie pisac
szczerze pozdrawiam

To śmiej się,śmiej ale dla mnie to i tak jesteś tępakiem



No wypowiedzi mega na poziomie. Wiadomo , ze nizej juz nie zejdziesz bo sie chyba nie da co ?! <rotfl>
 
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:40 am   

O MATKO !!!! czasem nie moge wytrzymac i musze sie odezwac !!!(kurna)
Nie jestem za tym zeby bardzo korektowac te wypowiedzi bo czasem pisze sie szybko ,mysląc tylko o tym co chce sie napisac a nie o tym jak ma brzmiec zdanie czy tez jakie u -ó czy ż -rz
ale na litośc !!! Piszcie troche spokojniej, bez nerwacji,chamstwa i tych razących błedow !!!
Przeciez wszyscy mają racje tylko trzeba ją troche wypośrodkować .
Niech Ci nie przeszkadza murzyn ,słowak,czy arab ,czy jeszcze ktos inny !!!Przeciez to tez człowiek ,ktory chce pracowac tak jak Ty!!!! Zgłos pracodawcy ,posrednikowi czy tez w gminie uzywając odpowiednich argumentow (napewno nie takich ze tam mieszkaja inni ludzie ,niech sobie mieszkają ) ze to nie sa warunki do zycia : ze plesn ze smrod ze brud itd

Napewno jak jest ciasno i nie masz gdzie głowy do snu polozyc to nie wina mieszkancow ale jak o czystosc chodzi ?????-postarajcie sie troche a napewno wszystko bedzie good ! czego Wam bardzo zycze :039:
 
 
 
rafi28 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 2:39 am   

co wy ludzie mowicie tu jest spoko a jak byscie mieszkali w 16 osob i jedna kuchnia i jedna lazienka mieszkalem w roznych warunkach ale w inter nie moge narzekac mieszkanie mam spoko i wcale nie mieszkam z arabami murzynami i reszta troche checi od siebie i wszystko ok ale jak ktos jest francuskim pieskiem to wszedzie mu bedzie zle pozdro :038: :038:
 
 
mpasa 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 7:07 pm   

jak ktoś ma w domu syf to i w holandii nie będzie mu to przeszkadzać . a przez takich jak np. restar i kolega wyżej ludzi to holendrzy myślążę dla polaków to normalne i powoli wszyscy się na to godzą
 
 
mycha511 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 11:54 pm   

ja mam takie małe pytanko czy ktoś może mi powiedzić jeżeli mam swojwe miszkanie inter.. daje prace jestto praca stała?mają gwaratowane godz?
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 7:23 pm   

W INTERACTIEF zapomnij o pracy stałej :030:
jedynie to tylko na sezon :027:

[ Dodano: Sob Cze 13, 2009 1:18 am ]
A krótko mówiąć to INTERACTIEF to żadna rewelacja-tam są same problemy,jak nie z mnieszkaniem to z piniędzmi lub całokształt.
Są i znam leprze biura niż to :035:

[ Dodano: Sob Cze 13, 2009 1:20 am ]
jedynie dobre co mają to samochody,a reszta to padaka :091:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group