NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Panicelinka
Sob Lis 10, 2018 11:29 pm
Jak minal dzien-czyli rozmowy na luzie, o wszystkim
Autor Wiadomość
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 8:42 pm   Jak minal dzien-czyli rozmowy na luzie, o wszystkim

Wreszcie mamy weekend, wieczor mija spokojnie siedze przy lampce wina i ogladam film.Maz w pracy dzieci w swoich pokojach kompletny luz. Wlasnie to lubie w weekendowe wieczory. Jedynie co mnie przeraza to perspektywa jutrzejszego dnia. jedyne co jest dobre to to ze mozna zawsze sie odespac. Teraz dzieci mialy wakcje, ale od poniedzialku zacznie sie znowu kierat. Fajnie ze zawsze wygospodaruje sobie troche czasu dla siebie. Duzo czasu pochlania mi net buszuje wszedzie i poznaje ciagle nowych ludzi i to jest swietne. Grono przyjaciol na calym swiecie sie powieksza.Ciekawa jestem jak wam minal dzien? Tutaj mozna pisac ow szystkim co nas spotyka w ciagu dnia, radosci troski i klopoty z czym sie borykamy na codzien.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:39 pm   

ja mialam dzisiaj kolejna rozmowe kwalifikacyjna i leb mi peka, maglowal mnie facet przez godzine i tak naprawde wcale chyba nie chce tej pracy i nadal musze szukac czegos lepszego zamiast siedziec na niedzieli, a najlepiej bedzie jak pojde spac...dobranoc!
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 10:48 pm   

Czesc dziewczyny.A u mnie nienadzwyczajnie...walcze z grypa.Mam wielka ochote na goraca herbate z rumem.Lece jutro kupic rum,koniecznie :)
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:00 am   

no tak dzien sie zaczyna ladnie tyle ze chlodno na dworzu wiec proponuje ubrac sie cieplo. pozdrawiam wszystkich.szybkiego powrotu do zdrowia kolezanko.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:34 am   AnnaW

AnnaW napisał/a:
ja mialam dzisiaj kolejna rozmowe kwalifikacyjna i leb mi peka, maglowal mnie facet przez godzine i tak naprawde wcale chyba nie chce tej pracy i nadal musze szukac czegos lepszego zamiast siedziec na niedzieli, a najlepiej bedzie jak pojde spac...dobranoc!


Anna nie poddawaj sie znajdziesz prace powoli, nie mozna sie od razu tak zniechecac. Jak dlugo tu juz jestes? I jaka prace mialas podjac? w jakim sektorze? Jak nie ta praca to inna. A znasz holenderski czy jakis inny jezyk? Mieszkasz w duzym miescie czy w malej miejscowosci? Bo to tez odgrwa duza role w wiekszych miejsowosciach jest szansa znalezienia pracy szybciej to tak samo jak w Polsce. Zaraz spojrze przy twoim nicku skad jestes.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:38 am   malgosiaxx

malgosiaxx napisał/a:
Czesc dziewczyny.A u mnie nienadzwyczajnie...walcze z grypa.Mam wielka ochote na goraca herbate z rumem.Lece jutro kupic rum,koniecznie :)


ja rowniez zycze pwrotu do zdrowia, moze herbata z rumem postawi cie szybko na nogi, ale jak masz grype to powinnas ja odlezec, bo mozesz sie jeszcze wiecej doprawic.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:42 am   Matthewue

matthewue napisał/a:
no tak dzien sie zaczyna ladnie tyle ze chlodno na dworzu wiec proponuje ubrac sie cieplo. pozdrawiam wszystkich.szybkiego powrotu do zdrowia kolezanko.


A u mnie swieci jak na razie slonko, jak jest na dworze to nie wiem, musze ci tak na marginesie napisac ze masz skomplkowanego nicka nigdy nie moge go zapamietac i musze korzystac ze sciagaczki jak pisze do ciebie hahahaha
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 10:51 am   

A ja mam mlyn ja co kazda sobote sprzatanie chaty, pranie, typowe babskie obowiazki w miedzy czasie w biegu zamieniem z kims na necie pare slow i pedze dalej jak strus pedziwiatr.Wieczorem okolo 18.00 usiade do kompa i zaczne odpisywac ludziom na e-male, pisac posty szukac ciekawostek na necie i sprzedawac dalej dla innych na forach co na to szukanie maja mnie czasu niz ja. Wpadne tu pozniej, staram zawsze kazdemu osobiscie odpisac jesli to jest mozlwe oczywiscie, czasami odpisuje po czasie.Ale nie wiem co jest grane albo mi moj kom szwankuje albo holenderskie serwery cos szwankuja. Bo obilo mi sie to o uszy bede obserwowac nadal bo stronki mi sie nie otwieraj komp sie zawiesza obadam te sprawe. Wczoraj znajomy z Canday tez nie mogl wejsc na Holandie. Zobacze czy dzis otrzymam od niego jakos wiadomosc na necie, ale widze ze nadal jest cos nie tak jak zawsze. Zajrze tu pozniej to znowu cos wam napisze.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 11:22 am   

no wlasnie wrocilem z zakupow. troche zimno na dworzu. tak a ja facet zaraz damskie obowiazki bede wykonywal. tzn obiadzik i sprzatanko i cos sie zawsze jescze znajdzie. Sama przyjemnosc a najgorsze mycie garow brrrrrrrrrrrrr. pozdrowionka dla wszystkich
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 11:44 am   

Witajcie.Slonce swieci ale chyba jest zimno tak jak Matthewue pisze.Odczulam to rano jak wstalam.Kolego,rzeczywiscie masz trudny nick i tez zrobilam sciagawke hihihi.Dzieki za zyczenia(zdrowia).Montana w mojej sytuacji tak do konca grypy wylezec sie nie da,poniewaz jestem sama z dwojka synow.Wprawdzie moglabym ich wyslac po zakupy,w tygodniu .Ale w weekend trzenba zrobic wieksze zaopatrzenie no i kto zrobi to lepiej jak nie mama :) .Pozdrowienia dla wszystkich :039:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 1:25 pm   

No ja tez juz mam weekend zaraz rozrabiam spirytusik :) Mysle ze umyje autko i trzeba bedzie uczcic ostatnia sobote tygodnia mniam mniam
Pozdrawiam
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 2:54 pm   Kuba

Jak tam autko umyles? Spirytusik rozrobiles, to ponalewaj nam po troszku hahaha Twoje zdrowie. :wink: :wink: :wink:
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 3:42 pm   

Kuba ty niezle szalejesz. a mi sie nie chce auta myc brrrrrrrrr. wole do myjni podjechac ale tez mi sie nie chce. ja sobie browarka spijam i nudze sie. Lej ziomus do szklany bo do Arki zajezdzamy. pozdrowionka dla wszystkich
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 4:20 pm   Matthewue

matthewue napisał/a:
no wlasnie wrocilem z zakupow. troche zimno na dworzu. tak
Cytat:
a ja facet zaraz damskie obowiazki bede wykonywal. tzn obiadzik i sprzatanko i cos sie zawsze jescze znajdzie
. Sama przyjemnosc a najgorsze mycie garow brrrrrrrrrrrrr. pozdrowionka dla wszystkich


To powiedz nam co zes dobrego sobie ugotowal? Wiesz co jest dobre na nude TV polska albo holenderska. A moze bys sobie cos poczytal albo pogadal z kims na necie. Jak sie ma skype, albo gg to chyba latwo znalezc rozmowc.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 4:33 pm   lenistwo

dzis jest sobota -wiec jak zazwyczaj - zakupy- male sprzatanko i .. ciezki orzech do zgryzienia - zreszta jak zazwyczaj w wolne dni- chodzac po mieszkaniu kombinuje na ktorej kanapie sie polozyc . i wbrew pozorom wcale to nie jest latwe.
a tak na powaznie? nie mam za duzo obowiazkow domowych bo obdzielailam swoja rodzinke dosc sprawiedliwie - tzn oni robia a ja kombinuje gdzie sie polozyc- i w spokoju obejrzec telewizyjny program . pozdrowienia dla wszystkich leniuszkow.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group