NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UKD International sp. z o.o. Praca w Holandii Opole
Autor Wiadomość
wisienkaaa75 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 3:06 pm   UKD International sp. z o.o. Praca w Holandii Opole

UKD International sp. z o.o. Praca w Holandii proszę o informacje na temat tej firmy :)
_________________
;0
 
 
ewafr 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Maj 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 5:36 pm   

nie polecam pracowałam tam sa nie wypłacalni czasami pracuje sie tylko 20 godz. tyg i za mieszkanie musisz zapłacic. tutaj na miejscu biuro nazywa sie duijdam. oczewiscie tureckie biuro!!!!! W polsce w biurze przedstawiaja wszystko pieknie i ladnie ale na miejscu nie jest tak kolorowo.
Ostatnio zmieniony przez ewafr Wto Cze 09, 2009 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisienkaaa75 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Cze 10, 2009 2:37 pm   

nigdzie nie jest kolorowo (niestety) ale moja znajoma tam pracuje razem z chłopakiem ,dokładnie przy różach i jest bardzo zadowolona ,więc już nie wiem co mam myśleć :)
_________________
;0
 
 
Obiektywny 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 6:43 am   

Noi pracował tam ktoś jeszcze , jakieś konkretne opinie, refleksje na temat warunków (realnych) pracy w tej agencji??Bo przedstawiać w internecie to każdy umie się ładnie a mi chodzi o rzeczywistość :079:
 
 
dziedziccek 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 06, 2011 2:48 pm   

Witam,
Właśnie dzwoniłem do firmy UKD international w Opolu( 6 grudnia 2011) , aby dowiedzieć się czegoś więcej o realiach pracy, bo wiadomo, na stronie www.ukd.pl wszystko jest napisanie pięknym językiem.
Telefon odebrała bardzo miła pani, niestety kiedy zacząłem pytać o szczegóły ( stawka ubezpiecz, podatek, zakwaterowanie) zrobiła się bardzo niemiła.
Wręcz oburzona tłumaczyła, że ona zajmuję się "tylko'' rekrutacją i nie jest w stanie udzielić mi takich informacji.
Oczywiście na stronie www.ukd.pl jest wyraźnie napisane, że firma udziela rzetelnych informacji na temat szczegółów pracy. Są tam tez dane kontaktowe, więc zadzwoniłem.
Kiedy zacząłem wyciągać wołami te informacje wspomniane powyżej, to okazało się, że wspomniana pani jednak jest w stanie ich udzielić
Wygląda to mniej więcej tak:

Ilość godzin jaką można wyrobić tygodniowo waha.
się w przedziałach : 10-38-50(nadgodziny)
podatek waha się w przedziale od 20-40% przychodu, w zależności od ilości godzin
zakwaterowanie to 95 euro tygodniowo
stawka za ubezpieczenie zdrowotne to ok 24 euro / tydzień
Bus ok 250 zł w jedna stronę

Udało mi się dowiedzieć, że firma przedstawia pracowników innym firma holenderskim , a te decydują o przyjęciu i zapotrzebowaniu.

Zastanówcie się ile zarobicie jeśli stawka brutto wynosi przeciętnie 8,7 euro/ h
Czytałem tez inne fora, i znalazłem kilka przestróg odnośnie tej firmy.
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Gru 06, 2011 2:50 pm ]
piszac 8, 7 euro na godzina, mam na mysli stawke brutto :039:
 
 
brbrw 
Poczatkujacy
brbrw

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 19
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 2:32 pm   

dziedziccek napisał/a:
Witam,
Właśnie dzwoniłem do firmy UKD international w Opolu( 6 grudnia 2011) , aby dowiedzieć się czegoś więcej o realiach pracy, bo wiadomo, na stronie www.ukd.pl wszystko jest napisanie pięknym językiem.
Telefon odebrała bardzo miła pani, niestety kiedy zacząłem pytać o szczegóły ( stawka ubezpiecz, podatek, zakwaterowanie) zrobiła się bardzo niemiła.
Wręcz oburzona tłumaczyła, że ona zajmuję się "tylko'' rekrutacją i nie jest w stanie udzielić mi takich informacji.
Oczywiście na stronie www.ukd.pl jest wyraźnie napisane, że firma udziela rzetelnych informacji na temat szczegółów pracy. Są tam tez dane kontaktowe, więc zadzwoniłem.
Kiedy zacząłem wyciągać wołami te informacje wspomniane powyżej, to okazało się, że wspomniana pani jednak jest w stanie ich udzielić
Wygląda to mniej więcej tak:

Ilość godzin jaką można wyrobić tygodniowo waha.
się w przedziałach : 10-38-50(nadgodziny)
podatek waha się w przedziale od 20-40% przychodu, w zależności od ilości godzin
zakwaterowanie to 95 euro tygodniowo
stawka za ubezpieczenie zdrowotne to ok 24 euro / tydzień
Bus ok 250 zł w jedna stronę

Udało mi się dowiedzieć, że firma przedstawia pracowników innym firma holenderskim , a te decydują o przyjęciu i zapotrzebowaniu.

Zastanówcie się ile zarobicie jeśli stawka brutto wynosi przeciętnie 8,7 euro/ h
Czytałem tez inne fora, i znalazłem kilka przestróg odnośnie tej firmy.
Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Gru 06, 2011 2:50 pm ]
piszac 8, 7 euro na godzina, mam na mysli stawke brutto :039:


No z godzinami nie ciekawie, ale malo jakie biuro zagwarantuje Ci stala liczbe godzin tygodniowo, jesli chodzi o podatek to norma- nie jest staly, zakwaterowanie 95€ tygodniowo to zdecydowanie przesada, ale przynajmniej mowia przed podjeciem pracy, inne firmy mowia mniejsza kwote a na miejscu okazuje sie, ze zakwaterowanie jest o jeden raz wyzsze. Stawka rowniez normalna jak placi wiekszosc firm tego typu.
 
 
Lady_M 
Poczatkujacy
Lady_M

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 11:59 pm   

Witaaaaam Wszystkich, ja w sprawie Duijndam International wczesniej chyba UKD INTERNATIONAL, czy ktos z Was już wyjeżdzał z tą firmą ? Jak z pracą i czy warto ? :) Szykuję się do wyjazdu 14 luty b.r . Czy jedzie ktoś w tym terminie ????????????????
_________________
Maaaajaaaa
 
 
kubrickorange 
Poczatkujacy
...

Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Petersburg
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 2:32 pm   

z tego co poczytalam w internecie - jak dla mnie ta firma odpada.
wiem oczywiscie, ze o kazdej agencji posrednictwa pracy sa rozne opinie, zawsze znajdzie sie ktos komu cos sie nie podoba, ale skoro tyle osob narzeka to cos w tym musi byc. to biuro ma wyjatkowo negatywne opinie. kazdy decyduje sam,ale chyba nie warto byc desperatem
 
 
Lady_M 
Poczatkujacy
Lady_M

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 1:36 pm   

W takim razie ciężko będzie znaleźć firmę która jest wiarygodna .... dlatego interesuje mnie opinia ludzi , którzy już byli i moga powiedzieć coś na ten temat :) szukałam informacji na temat UKD ale jakoś trafiłam w sumie tylko tu:) jaaaak macie jakieś stronki na których można poczytać to please !
_________________
Maaaajaaaa
 
 
kubrickorange 
Poczatkujacy
...

Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Petersburg
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 4:30 am   

to dziwne bo ja wpisalam w google nazwe firmy +opinie i trafilam na kilka stron na ich temat. nie wiem jak Ty szukałas....
zreszta nawet na tym forum widac co ludzie o nich piszą ...
ale kazdy decyduje sam
 
 
Jamnikowoo
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 3:14 pm   

Witam. Zanim pojedziecie z tego biura przeczytajcie to co napisze.

Zarejestrowałam się na stronie UKD, dosłownie na drugi dzień biuro odezwało się z oferta pracy. Baaardzo miła pani z Opola wytlumaczyla mi warunki pracy, koszta, warunki mieszkaniowe itp. Była bardzo wiarygodna. Powiedziała że właśnie zaczął sie sezon, jest wielkie BUM i potrzebuja dużo ludzi do pracy. Bez jakiego kolwiek wachania postanowiłam pojechać.
Wyjazd miałam w środe w czwartek byłam na miejscu w biurze Dujindam.
Bardzo miła pani Koordynator wyjasniła nam wszystko i powiedziała ze mamy dwa domki do wyboru. Jeden (nikt nie chce w nim mieszkac, nazywaja go stodołą) nie jest zbyt przyjazny, ale tam mamy wieksze szanse na dobrą prace, drugi troche bardziej przyjazny, ale mniejsze szanse na prace. Zgodziliśmy się na pierwszy. Niewiem co mnie podkusiło no ale trudno.
Zapytałam kiedy pójdziemy do pracy i jak to będzie wyglądało, wtedy miła pani zaczeła się mieszać w zeznaniach i powiedziała ze może to być w poniedziałek, a może być i za tydzień. Kazała oszczędzać pieniądze bo niewiadomo kiedy znajda prace. SZOK!
Sciągają ludzi do Holandi bo maja z tego kase a potem biedni ludzie siedzą niewiadomo ile czasu w domu (o ile mozna to nazwac domem) i nie maja za co żyć.

Wywieźli nas na totalne za.du.pie. Do sklepu jakieś 30min drogi z buta bo oczywiscie zadnym rowerem nas nie uraczyli. Mieszkanie faktycznie stodoła. W kuchni zlew jak koryto , ubikacja i łazienka oblesna az strach sie wykapac zeby czegos nie złapać.
Mówie trudno trzeba się poswiecac zeby dostac prace.

I tak dni mijały, w efekcie siedziałam tydzień bez pracy, 20euro zostało na przezycie a kobiety w biurze mowily ze musimy poczekac bo w kazdej chwili ktoś moze zadzwonic ze potrzebuje polaka do pracy. Ekhem..
Moja siostra zadzwonila do Opola co to oni wyrabiają, pani okazała sie dla niej bardzo niemiła odłozyla sluchawke bo nie potrafila sie wysłowic a pozniej chroniła sie ochrona danych osobowych.

A ja sobie siedziałam dalej bezradnie i słuchałam bajek które pociskali kolezankom z domu.

Całe szczęscie ze istnieją ludzie którzy pomogli mi sie wydostac z tego bagna i wywiezli mnie daleeeko od tego całego chłamu. Nadal przebywam w Holandi ale to juz w innym sprawdzonym i bardzo dobrym biurze.


Ludzie nawet jak jestescie bardzo zdesperowanie nie liczcie na UKD bo wyprowadzą was w pole.
Wszystkie dobre opinie na temat tego biura, biuro wystawia sobie samo.!
Całkowite bagno i brak jakiego kolwiek poszanowania dla człowieka. Nigdy nikt mnie tak nie upokorzył.

Mam nadzieje ze będzie to przestroga dla nowicjuszy którzy maja nadzieje na lepszą przyszłość za granicą Pozdrawiam serdecznie :) :039:
 
 
RobertSz 
Poczatkujacy
RobertSz

Wiek: 35
Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Pilica
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 3:59 pm   

W jakim teraz jesteś biurze?
_________________
:)
 
 
 
Jamnikowoo
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Lut 20, 2013 4:09 pm   

E&A
 
 
ona000
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 2:46 pm   DUIJNDAM INTERNATIONAL

Wiem, że post jest stary ale przestrzegam tych co chcą teraz tam jechać. Biuro UKD, dziś DUIJNDAM INTERNATIONAL. Nie ma pracy, ludzie siedzą po 2,3 tygodnie na domkach albo pracują 2,3 dni w tygodniu byle by na domek mieli z czego ściągnąć a cały czas ściągają nowych ludzi i cały czas się reklamują tymi samymi ofertami pracy, nowi przyjeżdzają popracują i znowu zamiana na nowych. Domki mają spoko ale nie zapewniają internetu tak jak to czasem głosi jakas opinia. Nie czytajcie opinii na goworku bo administrator jest przekupiony i negatywne komentarze są usuwane a dobre biuro wystawia sobie same,tam się nie dowiecie prawdy. Ostrzegam przed tym biurem i nie tylko ja. Ze wszystkich których tam poznałam nikt nie był zadowolony, liche godziny i lipne zarobki. A jak już zaryzykujecie i pojedziecie zawsze miejcie te 80 e na bilet.
 
 
kartofelek
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 4:41 pm   

do jakiej pracy pojechalas i w jakim miescie jestes ze nie macie pracy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group