NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Club przyjaciol od 35lat - wzwyz
Autor Wiadomość
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 9:31 pm   Club przyjaciol od 35lat - wzwyz

Kazdy kto chce poznac tu przyjaciol, znajomych, swoich rwowiesnikow a miesci sie w tych kategoriach wiekowych moze smialo pisac. Jestem ciekawa jakie beda statystyki. Club ten jest zarowno dla pan jak i dla panow.Przynajmniej wymiesza sie troche towarzystwo. Tutaj panowie beda mogli porozmawiac o swoim hobby wymieniac sie roznymi cikawostkami a panie np. porozmawiac o swoich doroslych dzieciach.Kazdy z nas boryka sie z inymi problemami.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 9:56 pm   tak sobie

no to ja jako perwszy na ogiemn sie pisze tyle ze bede troche nieletni hi hi. bo brakuje mi roczku. ale chyba to nie bedzie wam przeszkadzalo. pozdrawiam wszystkich tu odwiedzajacych no i kolezanke MONTANE ktora wpadla na ten temat.
_________________
. Idz albo giń.
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 10:44 pm   

Montana,moze zmienisz ta granice wieku na 34,zeby nasz przyjaciel nie czul sie troche nieswojo :D
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 11:46 pm   

Malgosiu ja sie dobrze czuje nie przeszkadza mi to. No cos ty nie jest tak zle. pozdrowionka dla was
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 11:45 am   Malgosiaxx

Malgosiaxx jemu to nie przeszkadza dobra 34 moze tez byc o ten jeden rok nie choci widze ze znowu my pierwsi przecieramy tym niesmialym szalki hahaha. No dobrawitam Was w clubie, zobaczymy czy nasze grono powiekszy sie z czasem czy tylko taka mala grupka nas zostanie.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 3:51 pm   

Czasa pokaze dziewczyny ale jesli nikt nie dolaczy to nie znaczy ze nie bedziemy konczyc tego. jak co to bedziemy sami na polu bitwy hi hi. a tak pozatym pozdrawiam was serdecznie
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 5:26 pm   Kmiecik74

Kmiecik74 masz racje, moze z czasem ktos do nas przylaczy. Grunt to nie tracic nadziei. Wiesz duzo pewnie jest niesmialych, albo nie maja o czym pisac. Kazdy woli czytac niz pisac o sobie.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
kmiecik74 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: a taki se hamburg
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 6:23 pm   

oj to fakt ze kazdy woli czytac niz wbic sie w temat a wkoncu to dla ludzi i mozna wiele sie nauczyc i dowiedziec dzieki temu prawda. bo wkoncu kazdy z nas moze przysluzyc sie dobra rada i opinia. pozdrawiam was ale rowniez tych co dobija do nas
_________________
. Idz albo giń.
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 6:49 pm   Malgosiaxx

Malgosiaxx tego co wiem masz dwoch synow, jeden ma 20lat a drugi? Ten twoj starszy uczy sie jeszcze ,czy juz pracuje? Moja starsza corka bedzie teraz wychodzic z gimnazjum, a mlodsza z podstawowki tutaj. Ta starsza juz wie czym chce byc w przyszlosci, a mlodsza co chwila zmienia zawod. Ale ona ma jeszcze w sumkie dwa lata do zastanowienia sie.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 6:52 pm   

Mlodszy ma 13.Starszy uczy sie w Regio College(ITC)Wyslalam Ci wiadomosc na priv :)
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:11 pm   

Cytat:
oj to fakt ze kazdy woli czytac niz wbic sie w temat


po prostu brakuje wieku 8) :033:
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:17 pm   klub

Tez mieszcze sie juz w tej grupie wiekowej - no wiec czuje sie zapisana!
Choc uwazam ze wiek nie ma znaczenia - wlasnie wczoraj wrocilam ze spotkania jakie zorganizowalismy- bylo fajnie- bylo duzo modziutkich osobek i troche starszych tez- ale wiek nikomu nie przeszkadzal- wszyscy znalezli wspolny jezyk- wiec wydaje mi sie ze to zalezy od ludzi- . ja np. mimo dosc duzej roznicy wieku znalazlam wspolne tematy z mlodzitkimi dziewczynami i ak zauwazylam one tez wcale nie nudzily sie w moim towarzystwie - fakt nie naleze do zrzedliwych ale do natolatek tez nie - a jednak nie bylo barier wiekowych. pozdrawiam wiec wszystkich i po trzydziestce i przed.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:26 pm   

Jasne,ze wiek nie jest taki wazny.Tez dogadam sie z duzo mlodszymi osobami.No ale skoro tu tyle mlodych,klub mlodych mam,to i my chcemy cos tu miec,taki swoj klub weteranow.A Pawel, Tymusisz troche podrosnac :lol: :lol: :lol: Nie,no zartuje.Jak ktos ma ochote ze starszyzna pogadac,to zapraszamy :D
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
montana
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 11
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:37 pm   Agata

Agata czuj sie jak w domu, zgadzam sie i z toba i z Malgosia wiek nie gra roli, ale jak Malgosia to ladnie ujela my tez chcemy miec wlasny club. Moje dzieci juz dawno z pieluch wyrosly wiec do clubu mam, albo kobiet w ciazy sie juz nie nadaje. Z mlodymi tez lubie gadac i to chetnie robie, dlatego tez zgladam na inne tematy.
_________________
Per aspera ad astra - Przez trudy do gwiazd
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:46 pm   klub

No jak to nie nalezysz do klubu mam? Nalezysz tyle ze dziecko troszku uroslo- moj syn 17 lat juz skonczyl . wiec pieluchy poszly dawno w zapomnienie , ale mamuska zawsze jestem a czy moda czy nie- to zalezy od tego jak sie czujemy- wczoraj gralam w kregle i krzyz wcale nie dawal mi sie we znaki a powiem nawet ze jak na pierwszy raz szlo mi calkiem niezle . Ale fakt faktem - latka sie ma i nie ma co tego ukrywac ale tez nie dziwaczec i chowac sie w domu. Tym bardziej ze dzieciaki nasze juz duze wiec i mniej domowych obowiazkow i wiecej mozliwosci do wyjscia bez troskania sie o pociechy- . Wiec dziewczyny - nastepne spotkanie jakie bedziemy organizowac- wasza obecnosc konieczna!
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group