NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niezapłacone ubezpieczenie
Autor Wiadomość
kk!123
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 08, 2020 7:55 pm   Niezapłacone ubezpieczenie

Witam.

Mam pytanie odnośnie niezapłaconego ubezpieczenia. Opłaciłam ubezpieczenie za marzec natomiast przez nieuwagę zapomniałam dokonać płatności w lutym... Ubezpieczalnia poinformowała mnie listownie, że moja polisa zostanie od kwietnia anulowana ( tak też się stało). Uregulowałam zaległość w marcu i skontaktowałam się, aby przedłużyć ubezpieczenie i nadal z niego korzystać. Dostałam informację, że moja prośba zostanie przesłana dalej i mam czekać na wiadomość. Dzisiaj podczas rozmowy telefonicznej Pani powiedziała,że nie ma decyzji w tej sprawie.
Zależy mi, aby jak najszybciej się ubezpieczyć i stąd moje pytanie czy mogę zmienić w tym momencie ubezpieczyciela?

Proszę o pomoc.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Kwi 09, 2020 9:50 am   

kk!123 napisał/a:
Ubezpieczalnia poinformowała mnie listownie, że moja polisa zostanie od kwietnia anulowana


Jesli taka informacje otrzymales, to od razu zalatwiaj inne ubezpieczenie, masz potem podstawe do tego, by nie placic zadnej ,kary za brak ubezpieczenia a to tu ponizej

Cytat:
Dostałam informację, że moja prośba zostanie przesłana dalej i mam czekać na wiadomość. Dzisiaj podczas rozmowy telefonicznej Pani powiedziała,że nie ma decyzji w tej sprawie.


wyglada na ewidentne przeciaganie sprawy ,byc moze chca cie zglosic do CAK .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group