NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencja Ice Agency
Autor Wiadomość
jkisielewski
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 29
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 4:14 pm   Agencja Ice Agency

Witam. Szukam informacji na temat Ice Agency. Jestem zaintweresowany tą firmą, jednak chciałbym zdobyc kilka informacji na ich temat. Dziękuje za odpowiedź.
_________________
żyć żeby przeżyć
 
 
Arek
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 10:54 am   No to jest nas dwóch

Status na dzień dzisiejszy; - mail z firmy z linkiem na nieistniejącą stronę www.ICEAgency.nl . Na działającej stronie linki do ABU itp. , brak wpisu o ww. agencji.
Jeśli ktoś wie coś o tej firmie prosiłbym o jakieś opinie. Ruszyłbym się, ale ostrożny jestem.

Sprostowanie, link działa. Wyszukiwarka coś głupieje.
 
 
ksg
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Zabrze(Pijnacker)
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 9:42 pm   

Witam.Powiem ci tak ja tam bylem i mieszkania sa rewelacja.po 6 osob max
ale mnie nie zadowalały pieniadze w tej firmie.Ogólnie szefowa
bardzo miła osoba.I zależy w jaki zawodzie chcesz tam robic.Minimalna stawka to jest 8,25 brutto.Za mieszkanie 60 euro i za ubezpieczenie 20 euro
Jak jedziesz na urlop do polski to płacisz za mieszkanie>Sa podwyzki jak pracodawca jest zadowolony z ciebie.Pozdrawiam
_________________
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze
 
 
monika 25
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 30
Skąd: Etten Leur
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 1:21 pm   

Witam!
Firma Ice Agency dziekuje Panu ksq za dobra opinie :D .
Jednakze jedna sprawe chcielibysmy sprostowac, mianowicie chodzi o mieszkanie.
Pracownicy Firmy maja 8 tygodni w roku za ktore nie musza placic za mieszkanie podczas urlopu.

Pozdrawiamy serdecznie
 
 
luke__ 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 11
Wysłany: Śro Wrz 30, 2009 11:53 am   

Bardzo miła obsługa. Kontakt bardzo sprawny i szybki szczególnie z panią Gabrielą.

Miałem do czynienia z innymi agencjami, nie tylko polskimi i musze powiedzieć że miałem wrażenie, że jestem po prostu normalnie traktowany.
Ostatecznie nie skorzystałem z oferty, która mi zaproponowano, ale tylko dlatego, że nie mogłem w tym czasie wyjechać. Nie mogę wypowiadać się zatem na temat warunków mieszkaniowych. Jednak wrażenie jak najbardziej pozytywne. Pełny profesjonalizm.
 
 
gregtor81 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 7:59 pm   

Jesli chodzi o ICE AGENCY to polecam jest jednym z lepszych biur posrednictwa pracy jakie znam. Wiadomo pieniadze jak to u posrednika ktos taz musi na tym zarobic. Jesli chodzi o godziny to tez zlezy od rynku pracy. Natomiast zalatwianie roznych spraw z koordynatorkami jest dziecinnie proste, podchodza do spraw zetelnie i na pewno o nikim nie zapomna. Mozna zwracac sie do nich bez zadnego stresu, poniewaz wiedz ze zawsze rozwiaza Twoja sprawe najlepiej jak to bedzie mozliwe. Nie ma kar za byle co i to jest duzy atut mieszkasz u nich jak we wlasnym domu. Pozdro dla ICE AGENCY.
 
 
ejani 
Poczatkujacy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 9:41 am   Ice Agency

Znajomi pracują przez Ice Agency i bardzo sobie chwalą tę współpracę,rzetelni i kompetentni pracownicy w biurze.
_________________
Opony zimowe i letnie Rotterdam
 
 
zachargks 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 1:27 pm   

a gdzie się mieści siedziba tego biura ? chodzi mi o konkretny adres i nr telefonu jesli ktoś ma. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez zachargks Pon Paź 05, 2009 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
r'dam girl 
Nieśmiały użytkownik


Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 92
Skąd: Schiedam
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 12:39 pm   

Grenssteen 27A
4815 PP Breda
tel +31 76 5420259
 
 
vilq7 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 2:43 pm   Re: Agencja Ice Agency

Nierzetelni platnicy!!!! chcialem opisac o firmie ICE aGENCY napoczatku wydaje sie wszystko pieknie do pierwszego Salarisspecificatie.za 150godz wypłacili mi 129,5godz na umowie pisze ze nadgodziny zastaja wyplacane przy drugim miesiacu pracy OK. drugi miesiac za pierwszy dydzien pracy 28godz +nadgodziny zwolnilem sie za porozumieniem stron do dzis nie dostalem wynagrodzenia. druda sprawa mojej dziewczyny razem zemna pracowala a wy jej przyslaliscie Salaris ze naliczacie za mieszkanie do dzisiejszego dnia gdyz ona sama zemna podpisywala zakonczenie wspołpracy z Firma ICE Agency to jak wy to obiliczyliscie ze po jednym tygodniu ja naliczyliscie 280euro za mieszkanie+ubezpieczenie zamiast wypłaty jest z jakies 180euro na minusie hehehhehehehehhe, ja potwierdzam ze do dzis niemam zadnego odwas salarisu i wynagrodzenia ani odpowiedzi ktore pisze na e-mail dowas Daniel zapomnial polskiego i pisze domnie po Holendersku pewnie jestem tak samo naliczony jak moja dziewczyna,

[ Dodano: Pią Lip 01, 2011 3:59 pm ]
Grenssteen 27A
4815 PP Breda
tel +31 76 5420259[/quote] gdzie sa ludzie od Franca ktorzy pracowali u niego on zbankrutowal a wy przejeliscie ludzi obiecaliscie dobre wynagrodzenia to dlaczego ludzie odwas uciekaja jak tylko moga ja sam sie ciesze ze uwas juz nie pracuje wraz z moja dziewczyna ciekawi mnoie czy tych biednych ludzi ktorzy tak cieszko pracowali tez tak potraktowaliscie wy niemacie zeielonego pojecia na produkcji miesa ja ze starzem 5letnim dostalem taka samo stawke co ludzie gdzie niemieli zielonego pojecia czegos tu nie rozumiem jezeli wy myslicie ze wołowina to kurczaki to wiecznie bedziecie mieli poroblemy z ludzmi zamiast zatrudnic maklera od prac produkcyjnych i ludzi ktorzy tam pracuja to wy wysylacie kontrolera mieszkan sami wydzwanialiscie o 4szklanki ze sa na stole i troche tytoniu to jest smieszne co wy wyprawiacia w holandi jest takie samo prawo co i w polsce ja wam nie podaruje mojego wynagrodzenia wraz z moja dziewczyna ja dowas pisze wy nic nie odpowiadacie wydaje mi sie ze trzeba ta sprawe nadgłosnic w Państwowej Inspekcji Pracy
_________________
szukam pracy
 
 
 
SeRChy 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 8:31 am   Re: Agencja Ice Agency

post edytowany wylgaryzmy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 02, 2011 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:59 pm   

vilq7 napisał/a:
ja dowas pisze wy nic nie odpowiadacie

vilq7 napisał/a:
Daniel zapomnial polskiego i pisze domnie po Holendersku



To nie masz odpowiedzi ,czy ją masz? bo nie ogarniam..

Pracowalam w Ice ,co prawda bylo to pare lat temu ,ale nie narzekalam.Jedyna agencja ,z którą mialam do czynienia,a która nie robila zadnych przekrętów na wyplatach,wszystko wyplacone co do centa,wyplaty sie zgadzaly,placone uczciwe nadgodziny,praca w soboty,wakacyjne..
Przepracowalam tam pół roku i nie mialam zadnych problemow ani z pieniedzmi,ani tez z niczym innym.
 
 
Gabee 
Poczatkujacy
ICE Agency

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 6
  Wysłany: Czw Lip 28, 2011 9:55 am   Drogi Panie Łukaszu!!!

Czytając pana informacje chcemy sprostować kilka spraw:

To Pan i pana dziewczyna zostaliście zwolnieni przez naszego klienta z tego względu, że przestaliście chodzić do pracy bez uprzedniego informowania nas, czy klienta, z jakiego dzieje się to powodu. W takim przypadku pierwszy raz słyszymy o tym, że było rozwiązanie umowy za porozumieniem stron!? Ludzie z domku dzwonili do nas, zeby was wyprowadzic, bo chciał nam pan dom zdemolować, więc o jakiej ugodzie my tu rozmawiamy?
Jezeli chodzi o odpowiedz Daniela do Pana po ‘’ holendersku’’ to juz sprostujemy, ponieważ jest całkiem inaczej niz pan to przedstawia. Fakt Daniel nie odpowiedzial do pana po polsku tylko po holendersku z tego wzglezdu, ze przebywał na urlopie i przyszła do pana automatycznie informacja po wyslaniu do niego maila , iż przebywa na urlopie i nie jest dostępny. Jezeli podaje pan nasz numer na Niedzieli.nl wystarczyło również zadzwonić pod ten numer wówczas był by pan poinformowany od razu odnośnie panskiej wypłaty.
Wypłata nadgodzin na nastepny miesiąc? Godziny normalne, nadgodziny sa wypłacane w danym okresie. A pan miał wypłaconych tyle godzin ile pan przepracował.


Jeżeli chce pan otrzymac salaris, wówczas prosze nam podać adres na jaki mamy przesłać, przecież na naszym domu już pan nie mieszka. Czekamy na adres pana i pani Magdy wówczas otrzymacie panstwo salaris.

Ps. Jeżeli komuś nie odpowiadają stawka za prace, rozumiemy, to jest wolny kraj i ma pan prawo złożyć wypowiedzenie. Nikogo nie zmuszamy do pracy u nas. Wypłaty są zgodne z ABU i CAO . Jesteśmy firmą w pełni certyfikowaną żadne przekręty nie są możliwe!



Panie Lukaszu prosze patrzeć w dwie strony, swoją jest łatwo przedstawić, ale druga strona też ma coś powiedzenia.



Pozdrawiamy

Zespol ICE Agency
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 7:58 pm   

Gabee napisał/a:
Jesteśmy firmą w pełni certyfikowaną żadne przekręty nie są możliwe!

Z calym szacunkiem Pani Gabrielo,ale to .ze agencja posiada certyfikaty bynajmniej nie swiadczy o jej uczciwosci.
Znam mnóstwo agencji pracy,posiadających certyfikaty,pozwolenia i co tylko mozliwe i mimo tego oszukujace pracowników ,ze az miło...
Nie mówie,ze tak jest tez w tym przypadku bo sama mialam do czynienia z Icem i wszystko bylo jak najbardziej uczciwie,jednak posługiwanie sie argumentem ,ze Agencja posiada certyfikaty po prostu o niczym nie swiadczy,mozna miec ich pełno,wszystkie mozliwe do zdobycia a i tak uprawiac takie przekręty,ze glowa boli.
Pozdrawiam :039:
 
 
Mila24 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 21, 2011 12:23 pm   

Mam pytanie - czy jest możliwość załatwienia tam sobie pracy poprzez skonsultowanie się telefonicznie z osobą która przebywa w Holandii i ściąga tam osoby do pracy -szef-szefowa? Tak załatwialiśmy naszą ostatnią pracę w Holandii z moim chłopakiem. Chcielibyśmy razem pracować najlepiej na produkcji. zadowala nas stawka ponad 8e na godzine. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację... pozdrawiam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group