NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilny internet "PREPAID"
Autor Wiadomość
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 1:59 pm   

Tez tak uzywam, ale nie wolno przeginac, bo jednak jakos pilnuja;)

Na poczatku przygody z bloxem sie nie pilnowalem i uzywalem go praktycznie do wszystkiego (jako modem oczywiscie). Dostalem wtedy pismo z vodafone, ze ilosc sciagnietych przeze mnie danych jest iles tam razy wieksza niz srednia dla wszystkich abonentow korzystajacych z bloxa. Przypomnieli wtedy o regulaminie, ze nie wolno korzystac z modemu itp. I pogrozili, ze jak jeszcze raz tak dam czadu, to mnie policza jak za mobilny internet :)
 
 
 
Mariusz_Poz 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 26
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 1:11 pm   

Czy tylko vodafone oferuje takie usługi jak pre-paid internet zryczałtowaną opłatą?
 
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 2:28 pm   

t-mobile tez ma. placisz max 2.5e za dzien za usluge "web'n'walk". ale szczegolow nie znam
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
ossamus 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 42
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 12:33 pm   

Mam modem Huawei E xxx , poszukuje jakiegos netu pre-paid gdyz wkrotce udaje sie do Holandii , co mozecie polecic gdyz tutaj nie znalazlem satysfakcjonujacych odpowiedzi !
 
 
grizzly86 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: Venray
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 9:03 pm   

tu modem na nic ci sie nie przyda. wie moze ktos jak obejsc "zabezpieczenia" w Vodafonie? tak żeby nie blokowali neta po 3-4 dniach :/ wczesniej ktos mi powiedział ze trzeba wyłaczyc usługe 3G ale to tez nic nie daje
 
 
 
ktoś 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 8:23 pm   PROSZE o POMOC

Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie jak można podłączyć się do Internetu w Holandii. Chodzi mi o podłączenie na kartę, Tak, żeby nie trzeba było podpisywać umów, ani żeby to nie był abonament. Chodzi mi o taki internet przez telefon.
 
 
madmad123 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Daleka
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 4:19 pm   

Siemka

Odświeżę trochę temat. Mianowicie za tydzień wybieram się do Holandii i interesuję mnie oferta Vodafone za 9,5 euro miesięcznie i podkreślam że chcę tutaj korzystać z internetu jedynie na telefonie ( do prowadzenia rozmów przez skype ). Próbowałem zobaczyć na ich stronie szczegółowe dane dotyczące tej oferty, jednak nie znam języka holenderskiego ( jedynie angielski ). Czy może mi ktoś szczegółowo omówić tą ofertę i co muszę zrobić żeby tam zakupić taki internet. ( na jakiej zasadzie to wszystko działa, czy mając polski telefon ze ściągniętym sim-lockiem to będzie działać, gdzie najlepiej się udać aby dogadać się z ich przedstawicielem po angielsku - jadę do Utrechtu ).

Bardzo proszę o wszelkie informacje.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 8:33 pm   

madmad123, bedzie dzialac z kazdym telefonem. w skrocie - kupujesz karte prepaid, wysylasz smsa "zorgeloos internet aan" na numer 4000 (9,50e) i mozesz korzystac z internetu przez miesiac.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
madmad123 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Daleka
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 8:51 am   

A gdzie mogę tą kartę kupić ? Czy to jest tak jak u nas w PL: np. w jakimś kiosku ?
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 11:36 am   

nie wiem czy da sie kupic starter w kazdym dowolnym sklepie. ale jest tu wiele punktow, ktore sprzedaja telefony i abonamenty (nie jakiejs konkretnej sieci, ale wszystkich) np. belcompany. tam kupisz i karte, i od razu doladowanie.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
waliza 
Poczatkujacy


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 16
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:47 pm   

mam pytanie odnośnie tego neta z Vodafone za 9,5 €. Czy co miesiąc trzeba zorgeloos internet aan czy taką operację wykonuje się jednorazowo. Wiem już, że tam gdzie pojadę nie będzie necika więc sam będę musiał zadbać o to we własnym zakresie. Podsumowując necik ten nie nadaje się do ściągania żadnych większych plików, tak? Do Gadu-Gadu w zupełności wystarczy, tak?
Dzięki :041:
_________________
Balcerewicz musi odejść
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:12 pm   

tak. co miesiac musisz wyslac.
tak. nie nadaje sie do sciagania wiekszych plikow.
tak. do gadu wystarczy.

pozdrawiam :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
Arex 
Poczatkujacy
Arecki


Wiek: 49
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 25
Skąd: NRW / DE
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 9:57 am   

A mozna ten Vodafone tez uzywac w laptopie??
A jesli nie to czy znacie jakiegos dostawce w NL ktory oferuje w miare tanio neta do laptona na Pre Paid?
W Niemczech jest im mnostwo, najtaniej np.jest ALDI Talk i Flat na msc to 15€ za 5GB.
Jest cos takiego w NL?
_________________
Pozdrawiam Was serdecznie
Arex
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 1:57 pm   

"instalowałem" znajomej T-Mobile usb stick do laptopa.Płatne z ilość ściągniętych danych,max 4.5 euro dziennie-dalej gratis.
Doładowanie z holenderskiego konta przez internet.
Co do szybkości,no cóż-słabo (wioska) strony się wolno otwierają +/- 30 sek.,GG działa.
Może w miastach jest lepiej.
Do kupienia w Media,albo u operatorów.Kosztowało to bodajże 29 euro (10 euro do wykorzystania po rejestracji)
teraz czytam na stronie jest akcja 2.5 na karcie i po rejestracji +22.50 euro do wykorzystania
Mobiel internet usb stick,prepaid
http://www.t-mobile.nl/mo.../laptop/prepaid
Ostatnio zmieniony przez bobikpl Sob Gru 04, 2010 2:07 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 1:43 pm   

przeniesione

iraskoshaolin napisał/a:
Witam jade dzis do Holandi na 3 miechy i potrzebuje informacji w jakiej sieci kupic starter zebym mogl sobie za np 10 euro dokupic pakiet na internet jakies 1GB

Potrzebuje jakiegos kodu ktory w stukam w telefon i sciagna mi s tej karty kase i wlacza pakiet z netem tak jak w polsce mam w tmobile

Orientuje sie ktoś ??

pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group