NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilny internet "PREPAID"
Autor Wiadomość
zielony2517 
Poczatkujacy
zielony

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 12:29 pm   Nielimitowany Internet I SMSy w Luca mobile

Nielimitowany Internet I SMSy w Luca mobile. Czy ktoś już z tego korzystał. Piszą, że Aby skorzystać z oferty darmowego Internetu i SMSów w Holandii, klienci muszą doładować konto w trakcie trwania miesiąca. Oferta ważna jest przez miesiąc kalendarzowy. Nielimitowany Internet podlega zmianie prędkości z 3G do 2 G po przekroczeniu limitu zgodnego z zasadami sprawiedliwego użytkowania (3G na miesiąc na kartę SIM).
Doładowałem konto ale nic poza kwotą doładowania nie widzę - żadnego internetu(GB). Ktoś wie jak to działa?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 9:29 am   

Bukajos napisał/a:
Witam wszystkich.

W dniu jutrzejszym jadę do Amsterdamu (w celach zarobkowych), gdzie spędzę następne pół roku. Dowiedziałem się jednak, że w miejscu mojego zamieszkania nie będę miał dostępu do internetu. Potrzebny mi on jednak będzie chociażby do utrzymania kontaktu z rodziną, jak i również do uzyskania niezbędnych mi informacji (nie mówiąc o zajrzeniu na ulubione serwisy informacyjne czy po prostu na fb :P )

I tu moje pytanie: czy w Hoandii istnieje możliwość zakupu startera w JAKIEJŚ sieci, w której będę mógł wykupić coś na podobę Polskich pakietów internetowych i ile to kosztuje? (np. w Polsce korzystam z fioletowej sieci (:PP) gdzie za 10zł mam pakiet 1GB szybkiego internetu, a po jego przekroczeniu, przełącza się na wolny, by nie mieć dodatkowych opłat.

Wiem też, że w Polsce istnieją promocje na internet w sieci LTE, gdzie jest nielimitowany dotstęp to tej usługi bez opłat przez okres 6 miesięcy, więc może coś podobnego?

Ineresują mnie również wasze rekomendacje jeśli chodzi o koszt połączeń między Holenderskimi numerami telefonu (chcę dzwonić tanio z Holandii do Holandii) oraz z Holandii do Poski.

będę wdzięzny za wszelkie sugestie i informacje, a w szczególności te KONTRETNE tzn. co, za ile i na ile.

Dodam, że interesuje mnie głownie pre-pay, gdyż nie mam pewności, czy zostanę tam dłużej niż wspomniane pół roku, więc nie chciałbym się decydować na abonament.

Wielkie dzięki za każdą sensowną odpowiedź.

Kuba.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 3:30 pm   

Sobieski33 napisał/a:
Witam,

w najbliższym czasie wyjeżdżam do pracy w Holandii, i chciałbym mieć zawsze internet przy sobie w telefonie, to jednak ułatwia życie gdy chcę coś przetłumaczyć na mieście czy choćby użyć Google Maps. Próbuję znaleźć informacje u jakiego operatora są jakie oferty, jednak bez znajomości niderlandzkiego, nie jest to łatwe. Chodzi mi o ofertę PrePaid, gdzie po doładowaniu konta otrzymuje się GB lub gdzie można je wykupić po wysłaniu SMS. Jeśli chodzi o SMS i rozmowy telefoniczne, to za dużo ich nie będę wykonywał, priorytetem jest tutaj mobilny internet. Możecie mi coś poradzić jakąś ofertę ( podobną jak u polskich operatorów jak np. Play LubięTo, Redbull Mobile czy Orange Free lub Smart) lub (jeśli istnieje a nie trafiłem na niego) link z podobnym i w miarę aktualnym tematem jak mój?

Z góry dzięki za pomocną dłoń.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Jolcia531 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 8:47 am   

Jak dla mnie jest to mało opłacalne rozwiązanie, oczywiście zależy kto w jaki sposób używa internetu i jakie ma wymagania, ja jednak potrzebuję duże ilości transferu i dlatego karty prepaid mi nie leżą.
_________________
Najciekawsze Randki w Holandii
 
 
Maniek19pl
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 28, 2016 2:11 pm   


uznaje to za spam, wiec edytuje post w calosci


nastepnym razem wypowiadaj sie tak, by mozna bylo zrozumiec o co ci chodzi !!
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Wto Cze 28, 2016 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group