NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
New Work / Flex a Round
Autor Wiadomość
ultramaniacs 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 10:04 pm   New Work / Flex a Round

serdecznie witam, mógłbym prosić o informację na temat biura pracy tymczasowej NEW WORK z siedzibą w Katowicach oraz Warszawie, główne oferty pracy tejże agencji to praca w piekarni przy pakowaniu wyrobów cukierniczych , pakowaniu pieczywa itd.

czy jest to w miarę wiarygodna firma ? jak wyglądają warunki mieszkaniowe itd. itp

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź od osób którzy mieli styczność z tą firmą.
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 10:46 pm   

ja pracowalem dla flex a round w Bunschoten biuro holender Jan boss i pl koordynatorzy Miłosz i bardzo otyły Piotr? jesli tak to siana nie zobaczysz na koncie, sciemniając notorycznie ze mają problemy z systemem i całą noc informatyk pracuje nad tym buhahahahahahah
mowiąc ze zglosze to do belastingu wydygali i siano wpłynęło ale reszta niestety nie dostała
mina , nie polecam
aha mogą zmienic nazwe bo juz nie raz tak robili, wiec zwróć uwage na bossa i pl koordynatorów cwanych inaczej :D pozdro
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Śro Sie 12, 2009 11:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:14 pm   

Nie było znowu tak źle, warunki mieszkaniowe całkiem dobre, z wypłatami, faktycznie zdarzały się lekkie opóźnienia (maksymalnie kilkudniowe), ale ogólnie współpracę z firmą flex-a-round, oceniam całkiem dobrze (pracowałem dla nich blisko rok).
Natomiast, jak to zwykle bywa, czasy się zmieniają, firmy się zmieniają i ludzie się zmieniają; jak jest obecnie - nie mam pojęcia
pojedź i zobacz (i koniecznie podziel się opinią na forum - bo sam jestem ciekaw)

pozdrawiam - Robert
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:25 pm   

witam Robert!
w jakim okresie pracowales? w jakim zakładzie i w jakiej miejscowosci pracowales? i gdzie mieszkales?
tez jestem ciekaw bo mamy zupelnie odmienne posty ?! :D pozdro
trzeba by ustalic czy to ci sami ludzie kto był koordynatorem: Piotr i Miłosz?
prosze o szczerą odp. dzieki
do ultramaniacs: nigdzie nie jedz zanim sie nie dowiesz kto jest bossem i czy nadal Piotr i Miłosz tam pracują, ja dostałem siano bo powiedzialem ze odchodze bo znalazlem prace i jak nie wyplaca mi do jutra to zglaszam do belastingu i na politie
post Roberta wyglada mi na krycie nieuczciwej firmy wiec niech poda okres kiedy pracowal i gdzie to sie szybko wyjasni :D
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Śro Sie 12, 2009 11:38 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:31 pm   

Hm, mieszkałem w Amersfoort i w Bunschoten a pracowałem w Nerlandii, trochę u Roberto, u Lamerta, pewnie wiesz jak było, gdzie było coś do roboty to się tam jechało.
Pracowałem od sierpnia ubiegłego roku do kwietnia tego roku.
Naprawdę, uważam, ż nie mogłem za mocno narzekać, no mógłbym wprawdzie troszkę więcej zarabiać, ale to już inna historia (tak się umówiłem więc tak miałem)

pozdrawiam

PS. a Ty kiedy tam pracowałeś i gdzie mieszkałeś???
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:36 pm   

ok miejsce sie zgadza kto wpadał na kontrole do domow? Piotr i Miłosz?
ale i tak juz po twoim poscie widać ze są dalej problemy z wypłatami na czas a to juz zwiastuje dalsze problemy z pieniędzmi...takie są fakty, pracowalem dla wielu firm i zawsze bylo siano na czas i tylko po tym poznasz UCZCiWĄ firme
takie są fakty i dziwie sie ze masz pozytywna opinie o tej firmie ktora nie wyplaca na czas i tłumaczą sie zamiast wypłacic na czas ale to juz twój problem ja stanowczo odradzam!
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Śro Sie 12, 2009 11:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:42 pm   

He, He, He

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 11:44 pm ]
dobra nie zaśmiecajmy forum prywatnymi pogaduszkami, bo admin nam głowy pourywa :033:
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:46 pm   

widac ze temat Ci nie w smak bo prawde napisałem
ale to juz forumowiczom pozostawiam do oceny
pozdro
only the truth
:033:
aha i to nie sa jak napisaleś prywatne pogaduszki tylko lots of people needs info like this zamin pojadą tylko po to by pracowali na kogoś i nie zobaczyli ani grosza nie mówiac o traktowaniu w takich firmach ciezko pracujacych ludzi
a admin to wie o co b lepiej od ciebie podejrzewam :D hehehehe
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Śro Sie 12, 2009 11:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:48 pm   

Powiem jeszcze raz, nie miałem nigdy z firmą flex-a-round większych problemów.
Nie będę jej też za mocno chwalił, ale będąc obiektywnym, muszę stwierdzić, że było całkiem OK

... ale ilu ludzi tyle opinii, dobrze byłoby, gdyby ktoś jeszcze się wypowiedział, jeśli dobrze pamiętam to było już coś o tym na forum

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 11:56 pm ]
Hm, znalazłem coś takiego
http://www.niedziela.nl/f...hlight=new+look
oraz
http://www.niedziela.nl/f...hlight=new+look

nawiasem mówiąc to zastanawiające, że firma działa pod tyloma różnymi nazwami a wciąż jest tą samą fimą
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 11:58 pm   

Robert oceniasz firme ze jest OK dołączając linki z negatywnymi postami :D
mozna i tak :D
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Czw Sie 13, 2009 12:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:07 am   

Myślę, że dość mocno przesadzasz, znam kilka osób, które pracowały gdy ja tam pracowałem i pracują do dziś ( to już przeszło rok czasu), sugerujesz, że oni wszyscy są rodziną? Nie przesadzaj.
Żadnych danych personalnych (imion itp) nie napisałem, bo to nie ma takiej potrzeby.
Natomiast moja opinia jest jak najbardziej obiektywna, nie wiem jak długo Ty pracowałeś dla tej firmy, ja byłem tam blisko rok i powtarzam (wcale nie przesadzam) było całkiem OK
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:18 am   

ani troche nie przesadzam
ale upewniłes mnie ze nie jestes wiarygodny bo nadal kryjesz imiona osob ktore sa nieuczciwe ( wlasnie z tego powodu )
dlaczego od razu wyjezdzasz ze wszyscy sa rodzina czytaj moje posty ze zrozumieniem
na razie tylko ty pozytywnie oceniasz tą firme a reszta to sa negatywne i prawdziwe posty na temat firmy ktora zmienia nazwe jak ludzie sie zorientuja ze to lipa
co wiecej dodac
forumowicze ocenią Robert sami bez twojej pomocy
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Czw Sie 13, 2009 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:20 am   

Coż, negatywne opinie nie są moje, nie podważam ich, napisałem tylko swoje zdanie na temat tej firmy, inni mogą mieć (i jak widać mają) zupełnie odmienne stanowisko.
Ultramaniacs pytał o opinie, więc pozwoliłem sobie wypowiedzieć się i przedstawić swoje zdanie

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 12:28 am ]
only_the_truth napisał/a:
k miejsce sie zgadza kto wpadał na kontrole do domow? Piotr i Miłosz?
ale i tak juz po twoim poscie widać ze są dalej problemy z wypłatami na czas a to juz zwiastuje dalsze problemy z pieniędzmi...takie są fakty, pracowalem dla wielu firm i zawsze bylo siano na czas i tylko po tym poznasz UCZCiWĄ firme
takie są fakty i dziwie sie ze masz pozytywna opinie o tej firmie ktora nie wyplaca na czas i tłumaczą sie zamiast wypłacic na czas ale to juz twój problem ja stanowczo odradzam!
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Dzisiaj 23:45, w całości zmieniany 2 razy



kolego najpierw coś sugerujesz a potem zmieniasz posty!!!!
Chyba po to by w trakcie dyskusji nie wyjść na .......
Nie sugeruj nikomu, że czyta Twoje posty bez zrozumienia (jeśli je co chwilę zmieniasz)
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:31 am   

widac ze masz jakies kompleksy bo zamiast sie skupic na tym zeby ludziom te posty pomogly ustrzec sie przed stratą czasu i pieniedzy ( jak ja ) to wyjezdzasz ze zmieniam posty zeby nie wyjsc na ....
ale to juz forumowicze ocenia kogo sie radzic lub brac posty na powaznie jako chec pomocy innym :D
bo firma nie moze byc uczciwa i nieuczciwa jednoczesnie :D
Ostatnio zmieniony przez only_the_truth Czw Sie 13, 2009 12:45 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:35 am   

Na zakończenie naszej dyskusji powiem tyle; tak naprawde w nosie ma ten cały Flex-a-Round, nie jest moim zamiarem nikogo bronić, czy chwalić. Ktoś poprosił o opinię, przedstawiłem więc co myślę.
Szanuję naturalnie, opinie innych osób (którzy równiez pracowali w w/w firmie - i pozdrawiam wszystkich) i powtarzam "DLA MNIE FIRMA CAŁKIEM OK"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group