NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uitzendbureau Axidus - czyli parodia w bialy dzien :)
Autor Wiadomość
ElaKamil 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 20
  Wysłany: Sob Sie 15, 2009 8:35 pm   Uitzendbureau Axidus - czyli parodia w bialy dzien :)

w tej otoz firmie jest kilka podzialow pracownikow, mianowicie: ten kto pracuje bez przerwy(18,19 lat), ten co pol dniowki mysli co ma robic(21,22), ten co dyryguje i podkreca obroty maszyn,tasm(26,30 lat!!!), i ten co szczerze gowno robi i ciagle narzeka( od 40-60:)). I patrzac na to wszytko mozna ulozyc piramide tego jak kto zarabia. Tylko ze ta piramida dziala niestety od drugiej strony.. Gowno robisz a zarobisz:).. Podjelismy prace w tej firmie na chwile( mamy ten plus ze mozemy sie zwolnic kiedy chcemy), bo musimy troszke dorobic, ale czekamy na oferty z innych biur :) .. wszyscy tam narzekaja:).. ale wiekszosc ma ten problem ze podpisala umowe w pl i musi przepracowac okres zawarty w umowie:) ma ktos jakies ciekawe opinie na ten temat;> a moze zalety biura axidus( prosze o odpowiedzi tych co naprawde pracowali a nie sie opier...:).. a o stawce juz nie mowie:)
 
 
 
black-face 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 9:39 pm   

STRATA CZASU ,NERWÓE I PIENIĘDZY KTÓRE W TYM CZASIE MÓGŁBYŚ ZAROBIC !!!

Najgorszy śmietnik do którego można trafić !!!
Fakt że pracowałem tam w 2007 roku ale ... Nigdy tego nie ZAPOMNE !!!

BANDA INDYWIDUALISTÓW !!!

Szef RON na czele wydziabany PACYFISTA co myslał że ogarnął wszystkie rozumy świata razem ze swoim bratem Pierem ;///
Massakra z horrorem w tle ;/
Jak Cię nie opsiedlą w słynnym hotelu na ul.Waarande na Schiedamie to zamieszkasz na strychu biura w Massdijku ;/
Zaje****** zapie**** na Greenery UK albo w innej firmie bez przyszłości za marne grosze !!!!


UWAGA ,UWAGA !!!

3MAJCIE się jak najdalej od tego "BIURA".

Z Ronem ,Pierem, MRATĄ oszutską i cwaniakiem z VDD na czele !!!

[ Dodano: Sob Sie 15, 2009 9:41 pm ]
STRATA CZASU ,NERWÓE I PIENIĘDZY KTÓRE W TYM CZASIE MÓGŁBYŚ ZAROBIC !!!

Najgorszy śmietnik do którego można trafić !!!
Fakt że pracowałem tam w 2007 roku ale ... Nigdy tego nie ZAPOMNE !!!

BANDA INDYWIDUALISTÓW !!!

Szef RON na czele wydziabany PACYFISTA co myslał że ogarnął wszystkie rozumy świata razem ze swoim bratem Pierem ;///
Massakra z horrorem w tle ;/
Jak Cię nie opsiedlą w słynnym hotelu na ul.Waarande na Schiedamie to zamieszkasz na strychu biura w Massdijku ;/
Zaje****** zapie**** na Greenery UK albo w innej firmie bez przyszłości za marne grosze !!!!


UWAGA ,UWAGA !!!

3MAJCIE się jak najdalej od tego "BIURA".

Z Ronem ,Pierem, MRATĄ oszutską i cwaniakiem z VDD na czele !!!
 
 
AISZA 
Poczatkujacy
AISZA&SYBER

Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: ROTTERDAM
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 7:10 pm   

he-he dobrze ze to mamy za sobą ja musiałam tam wytrzymac 6-msc bo inaczej "KARA" zreszta w axidusie jest za wszystko "KARA" ,do tego na Boze Narodzenie zabierali nam 500 e kaucji zebyśmy im przed swietami nie nawiali-kaucja miała być oddana max. do 5 stycznia ale Ron za wiele by stracił więc zaczoł robić naloty na mieszkania i pokoje by powlepiać trochę słodkich kar a gdy niemiał do czego sie przyczepić wkładał dosłownie głowe do toalety by sprawdzić czy nie ma kamienia w muuuszli klozetowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Mi udało sie odzyskac pieniądze ale po kilkunastu telefonach do biura i to ok.18 stycznia !! AXIDUS to temat rzeka !!!!!!!!!-same KARY I KOSZTY
BLACK-FACE zapomniałes wspomnieć o hotelu na HEEMERADSINGEL W Rotterdamie
 
 
kolezanka555 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 70
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:19 pm   

to chore..wszyscy powinni sie w jeden dzien wyniesc..wtedy moze by to cos dalo..he he a tak tylko mozna dac sobie spokoj..bo co wiecej tu dodac..
 
 
Toretto 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 5
  Wysłany: Wto Paź 06, 2009 2:13 pm   

hej hej ....słuchajcie ,to że ludzie podpisali jakies umowy w pl,nie świadczy o tym że muszą tam pracować a jak odejdą to zapłacą kare,znam kilku tak tępych pośredników którzy praktycznie straszą tych ludzi karami finansoeymi.....NIE PRAWDA!!!!! niech ci ludzie spiardzielają od takich pośredników jak najdalej,nie ma narzędzia prawnego które pozwoli takim wyzyskiwaczom zciągać kase,bo nie dotrzymał umowy....oni nie gwarantują żadnej stałej pracy ,w każdej chwili można odejść bez konsekwęcjii...straszą ludzi poprostu matoły jedne,a naiwni trzęsą portkami...Porażka!!!Gdyby jednak chcieli upierać sie przy spisanej rzekomo umowie i straszyli karą porsze śmiać im sie w pyski,ponieważ zadna taka tępa instytucja nie jest w stanie zapłacić za sprawę w sądzie 15000 zł po to tylko żeby odzyskać 500 euro hehehe.....śmieszą mnie takie towarzystwa które zarabiają ciezka kase na potulnych rodakach,rodacy też ponieważ jak przczółki do ula lgną ślepo nie patrząc na warunki jakie im sie stawia..Pozrowionka.....
 
 
kolezanka555 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 70
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 3:12 pm   

to smutna rzeczywistość
 
 
Madziarra66 
Poczatkujacy
Madziarr66

Wiek: 58
Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Polska, Leszno
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 5:54 pm   

Polak Polakowi wilkiem!!! Szczegolnie... w Holandii, bo akurat tam pracowałam. Jeden drugiego w łyzce wody by utopił.
Polacy narzekaja "za plecami" ale w wiekszosci wypadków zaden sie nie odezwie bo sie boi ze wyleci z pracy!
Holenderskiemu szefowi palec w .... trzymaja, a po pracy psy na szefie wieszaja! I na innych Polakow! Fałszywa nac i tyle...
 
 
 
Ewa20 
Poczatkujacy
Evcia

Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 16
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 1:50 pm   

Czy ktoś jedzie do pracy przy sortowaniu i pakowaniu warzyw i owoców w Rotterdamie ? Wyjazd w okolicach środy 9.02.2011 ?
 
 
 
marte78 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 191
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 3:00 pm   

Madziarra66 wszedzie tak jest gdzie wieksze skupisko Polakow.Holandii,Anglia,Wlochy....taka mamy poprosty metalnosc,ale bardzo obrazowa opisalas wizerunek Polaka-emigranta.i bardzo trafnie.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Lut 02, 2011 3:30 pm   

Moj Boze czytajac takie historie przezylam szok widzac jak angole nie wiem ktora kategoria ludzi bo przeciez wszysvy musza byc poszufladkowani..pracyjacy w biurach, zaczeli psioczyc na swoichkumpli z ktorymi chodza na piwo kazdego dnia gdy tylko ktorys ich na chwile oposcil towarzycho idac do wc. A oni tacy super kumple sa. Dziewczynki myslicie ze to jakies zakazne jest, ze zlapali to moze od polakow??????cos jak grypa czy ospa wietrzan

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 3:32 pm ]
Bo przeciez to TYLKO polakow takie zachowanie dotyczy nieprawdaz??? :119:
 
 
malina1990
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 5:21 pm   

Haloo!!
a może ktoś powie coś jak tam aktualnie jest??
 
 
michaelt 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 44
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 87
Skąd: Zuid-Holland
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 3:55 pm   

aktualnie to chyba jakieś orzeczenia sądowe i kary dla tej firmy.
Łatwo wygooglować:
http://www.sncu.nl/pl/wyn...dus-uitzendburo
 
 
 
senior024 
Nieśmiały użytkownik
senior024

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 54
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 8:40 pm   

W koncu zaczyna sie cos dziac.Powoli zaczna chyba dowalac kary tym nieuczciwym posrednikom.Osobiscie uwazam ze te 100 tys euro to troche za mało ale lepsze to nisz nic.
 
 
Don Pedro 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 25
  Wysłany: Czw Paź 18, 2012 9:39 pm   Uitzendbureau Axidus

Uitzendbureau Axidus powinno byc juz dawno zamkniete ja nie wiem dlaczego nikt sie tym nie zajmie ,przecierz ludzie tam zarabiaja po 80 e. miesiecznie!!!porazka jak rodak moze tak robić rodakowi!!!!
Ostatnio zmieniony przez Don Pedro Czw Paź 18, 2012 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agson 
Poczatkujacy

Wiek: 29
Dołączyła: 17 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Kietrz
Wysłany: Śro Lip 17, 2013 3:20 pm   axidus

Hej ! Jeśli kogoś to interesuje to aktualnie właśnie jestem w Holandii i pracuje z firmy Axidus. Więc w skrócie - miało być zupełnie inaczej. Przyjechaliśmy z chłopakiem i mamy po 19 lat. Ogólnie ja mam prace już od dnia przyjazdu praktycznie, mój chłopak miał od okolo tygodnia po przyjeździe. Nie narzekam więc na brak pracy. W moim przypadku narzekałabym bardziej na firme do której mnie posłano... Brak szacunku do Polaków, przekleństwa, krzyki i zapier *** po 11/12 godzin. [ dzisiaj wyyyyjątkowo skończyłam prace o 14 !!]. Tak też dla informacji ostatnio ciągle z chłopakiem się mijamy. Dziennie zarabiam około 40 euro - 63 euro [na tydz] za ''mieszkanie'' a raczej rudere, w której wszystko się sypie i upchano w nim 8 osób. Co do zarobków mojego chłopaka to różnie zależy czy tego dnia nikt mu nie odwoła pracy lub pójdzie na rezerwe. Jeśli chodzi o prace to nie mogę narzekać, na pewno gorzej mają Ci, którzy mają dostać więcej niż 4,69 euro na godzine .
A jeszcze co do Polak Polakowi wilkiem to w 100 % racja. Będąc nowym lepiej się nie odzywać, bo Cię zabiją. Zazdrość? Nienawiść? Kurde nie wiem jak to opisać. Jak jakaś dżungla. Niektórym się tu podoba ... chociaż nie wiem jakim cudem. Są mili ludzie, ale to może 10 % z tych którzy tu są.
Co jeszcze... ? O karach nie mówie. Jeszcze nie dostałam żadnej, ale nieźle tylko czychaja na nie.
Ktoś tu ostatnio zażartował "Axidus jest jak Auchwitz. Obóz pracy, ale bez pracy" :P
Przeważnie to spotyka chłopaków i tych po 20 roku życia :)
Aha wspominałam że o każdej porze dnia i nocy mogą wbić Ci do mieszkania/domku i skontrolować porządek?? 50 euro kary

[ Dodano: Śro Lip 17, 2013 3:20 pm ]
A i jeszcze jedno Ci którzy uciekli z stąd w 1 tygodniu po przyjeżdzie [tj. z 20 osób. nie mają czego żałować] :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group