NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Śro Gru 05, 2012 10:28 pm
Jestem na diecie :)
Autor Wiadomość
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Lut 07, 2007 12:56 pm   

hm..a mam takie pytanie..a moze najpierw pogratuluje:)
a teraz przejde do pytanie..oporcz diety napewno wykonujesz jakies cwiczenia prawda?jesli tak to jakis konkretny zestaw?
pozdrawiam.
ja od nowego roku co tydzien koncze z fast foodem i jakos skonczyc nie moge eh czy to juz nalog ;)
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 3:36 pm   

M.ina napisał/a:
Moze jestem naiwna, ale optymalna ilosc kalorii w diecie kobiecej to 2000 dziennie.
to nie naiwnosc :) to fakt. masz racje,jesli chodzi o te 2000,ale to jes dawka,ktora teoretycznie zapewni Ci nie przytycie, tylko utrzymanie wagi i normalna egzystenje. napisalam o 1000kcl,poniewaz wciaz mam kilka kg do zrzucenia. I moja praca (tj. opieka nad dzieckiem,czasem dziecmi:) i lekka praca biurowa-czytaj tryb siedzacy:) ) nie wymaga tych 2000,aby sie dobrze czuc. na chwile obecna ten 1000 w zupelnosci mi wystarcza, choc przez ostatni tydzien nie stracilam nawet kg:(
pozdrawiam
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 3:40 pm   

pasQdzia napisał/a:
hm..a mam takie pytanie..a moze najpierw pogratuluje:)
a teraz przejde do pytanie..oporcz diety napewno wykonujesz jakies cwiczenia prawda?jesli tak to jakis konkretny zestaw?
pozdrawiam.
ja od nowego roku co tydzien koncze z fast foodem i jakos skonczyc nie moge eh czy to juz nalog ;)

przez te 13 dni na kopenhaskiej nie czwiczylam- z lenistwa hehe. i teraz co wieczor obiecuje sobie brzuszki, ale jekos mi wciaz nie idzie. mam zamiar zmienic to "od jutra" :D no i mysle o powrocie do biegania, choc raz w tygodniu. ale z tym czasem tak nie fajnie, ze wiecznie go brak :(
pozdrawiam
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 3:53 pm   

witam serdecznie
slysze duzo o efekcie jo-jo,i wiecie co mysle,ze to w duzej mierze zalerzy od Twojego nastawienia psychicznego. dieta kopenhaska faktycznie wyregulowala moja gospodarke pokarmowa,a dzieki temu zmniejszylo sie moje zapotrzebowanie na kalorie. wiadomo,ze jesli bede sukcesywnie "rozciagac" swoj zoladek,to po pewnym czasie organizm bedzie potrzebowal wiecej kcl. tak wiec to czy dopadnie mnie efekt jo-jo zalerzy tylko i wylacznie ode mnie.
jestem teraz na diecie 1000kcl, a wyglada to mniej wiecej tak,ze mam okreslone godziny jedzenia (7:30-8:00sniadanie-200kcl,12:00-12:30 lunch-200kcl, 15:00-15:30 przekaska-100kcl, 18:00-18:30 obiad-350kcl, 20:30-21:00 kolacja-150kcl) i nie ma podjadania w miedzyczasie:)
jesli planuje wyjscie do restauracji czy do znajomych na obiad, lub zaproszenie kogos do siebie, to godzina obiadu zmienia sie i lacze wtedy obiad z kolacja:) takie malenkie szalenstwa-hehe
uzyskanie upragnionej wagi to nie tylko odchudzenie sie i dojscie do niej, ale takze zmiana sposobu myslenia i stylu odrzywiania,aby utrzymac ta wage, czyli poprostu zmiana stylu zycia, a przynajmniej jego trybu.
pozdrawiam imikl
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
iwa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Helmond
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 5:47 pm   

Witam!!!!
imilk chciałam ci serdecznie podziekować, dzieki tobie zaczełam tą diete i dzieki temu że podniesłaś mnie na duchu jestem już w połowie i straciłam 6 kg. Pierwsze dni były najgorsze ciagle chciało mi sie jeść, a mój chłopak objadał sie słodyczami prawie się poddałam.Z rana byłam bardzo osłabiona ale to mineło. Teraz czuje się świenie, wieczorami ćwicze brzuszki i pije duż wody. Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam
 
 
 
wawka
Super gaduła

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 202
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 6:45 pm   

a moja znajoma po kopenhaskiej diecie zaczęła miec poważne kłopoty hormonalne. Przez ponad rok walczyła, żeby hormony uregulowac. Może efekt szybki, ale chyba raczej nie do polecenia.
 
 
iwa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Helmond
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:33 am   

Czesc wawka nie wszyscy muszą mieć odrazu jakieś zaburzenia hormonalne. Podobnie jest z lekami jednym pomaga i cuja sie swietnie inni zas mają skutki uboczne zalerzy to w większości od organizmu.Pozdrawiam
 
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 3:17 pm   

hm..a ja chcialabym zrzucic tylko 3 kg? poleci ktos jakas szybka diete?;) blagam nie bardzo drastyczna;)
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 7:46 am   

iwa Gratuluje i trzymam kciuki. Pamietam jeszcze co sie czuje w te pierwsze dni-gdy obsesyjnie myslisz o jedzeniu i planujesz co zjesz jak bedziesz po... :) ale wlasnie po tym "po" juz tak bardzo sie tego wszystkiego nie che i to jest dobre. ja wczoraj troszke zasalalam podczas robienia ciasta czekoladowego nie moglam powstrzymac sie przed "sprawdzeniem" czy aby nie za slodkie- hehe i wygladalo to tak ze przez caly czas podjadala:) wytlumaczylam sobie to tak, ze po calym dniu biegania po miescie w poszukiwaniu Nori moj organizm potrzebowal regeneracji. A wieczorem obiadlam sie sushi (robilam je sama po raz pierwszy i wyszlo calkiem OK :) )i upilam sake -rewelacja :)sake moja nowa milosc:) http://public.fotki.com/i...valentines-day/ wiec wczorajszych szalenstw walentynkowych nie licze bo wyszloby pewnie ze 2000kcl :D
iwa jesli to juz polmetek to juz tylko z gorki-napewno dasz rade.
pozdrawiam
imikl
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
Ostatnio zmieniony przez imikl Czw Lut 15, 2007 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:55 am   

ja w ubieglym roku zaczelam sie odchudzac, chcialam zrzucic mniej wieciej 7 kg. Na silowni do ktorej uczeszczam akurat byla reklama nowej diety. trzeba bylo kupic witaminy i proteine. Dieta jest rozdzielona na dwie fazy, pierwsza faza trwa 42 dni, jesz dosc duzo nabialu i chudego miesa, ale kazdy posilek spozywasz co 2-2,5 godziny. Ogolnie chodzi o to ze jesz bardzo malo weglowodanow i duzo bialka. Schudlam 7 kilo ale po wakacjach znowu przytylam... teraz znowu zaczelam ale nie idzie to tak szybko jak pierwszym razem.

Diety Kopenhadzkiej wczesniej nie znalam ale wydaje mi sie strasznie rygorystyczna, i ten szpinak na lunch (jak to do pracy wziasc?)

podziwiam!!!
 
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:22 am   

witam ataga
tak kopenhaska jest rygorystyczna
nawet bardzo
ja przez pierwsze trzy dni bez przerwy myslalam o jedzeniu a czwartego dnia omal nie oszalalam z glodu (bo przeciez woda "zapelni" cie na chwile, a co potem -znowu woda :) ),ale jak to przetrzymasz to juz z gorki:) a propos szpinaku na lunch, to lunch i obiad mozesz dowolnie zamieniach w ciagu danego dnia, a poza tym to swierze liscie szpinaku swietnie zmieszcza sie w lunch box zamiast kanapek.
pozdrawiam i zycze powodzenia
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:27 am   

wawka napisał/a:
a moja znajoma po kopenhaskiej diecie zaczęła miec poważne kłopoty hormonalne. Przez ponad rok walczyła, żeby hormony uregulowac. Może efekt szybki, ale chyba raczej nie do polecenia.
dieta kopenhaska ma swa nazwe od tego, ze ulozyli ja lekarze w kopenhadze. zdaje sobie sprawe z faktu iz nie nalezy bezgranicznie ufac lekarzom,ale ja w tym wypadku zaufalam jak setki innych ludzi. i choc wymieniam sie spostzrezeniami i odczuciami z innymi,ktorzy przeszli przez to kopenhaskie "piekielko",to o problemach hormonalnych slysze po raz pierwszy. ale oczywiscie jak najbardziej jest prawdopodobne,ze zawinila dieta,a nie jakis inny czynnik.tak jak ze wskaznikem pearla-z reguly wina jest zle dzialanie danego srodka:)
pozdrawiam serdecznie
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
imikl 
Poczatkujacy


Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:29 am   

pasQdzia napisał/a:
hm..a ja chcialabym zrzucic tylko 3 kg? poleci ktos jakas szybka diete?;) blagam nie bardzo drastyczna;)

mysle,ze takie trzy kilogramki to same spadna jesli tylko bedziesz tego chciala :) mniej fast foods i slodyczy i efekt gwarantowany:)
pozdrawiam serdecznie :D
_________________
Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta
 
 
ataga 
PRZYJACIEL FORUM

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 13 Lut 2007
Posty: 478
Skąd: Limburg
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 11:58 am   

sproboj wyeliminowac cukier, chleb, makarony, ziemniaki ogolnie wszystko co zawiera skrobie (i bardzo duzo weglowodanow) 3 kilo w tydzien murowane!!

mozesz jesc chudy ser zolty, bialy, jogurty nieslodzone i z mala zawartoscia tluszczu, chude mieso, jajka.

pozdrawiam
Ataga
 
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 1:11 pm   

o dzieki..od poniedzialku zaczynam;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group