NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Śro Gru 05, 2012 10:28 pm
Jestem na diecie :)
Autor Wiadomość
Tomczita 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: Holandia
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 11:49 pm   

Witam drogie Panie.Proponuje zaczac pic wiecej wody mineralnej niegazowanej przed posilkami,wyzbyc sie slodyczy oraz wszelkich uzywek np.papierosow zaburzaja prawidlowa prace mozgu.Posilki powinny sie skladac z warzyw(gotowane na parze),owocow,surowek.,ryb(makrele).Z doswiadczenia wiem,ze odstawienie chleba bialego i ziemniakow daje znakomite efekty,mieso gotowane.Prawidlowa zmiana wagi powinna wynosic 2kg na miesiac(ubytek).Dobrze zmieniajac swoje nawyki(te zle)wprowadzic w zamian nowe np.spacer z psem,bieg,joga,basen,modlitwa(polecam Ewangelie na co dzien sw.Pawla wydawnictwo).
Pozdrawiam.
_________________
Holendrzy,Anglicy,Niemcy gardzą Watykanem.
Lechici kiedy NASZA kolej?
Niegdyś Europa i Azja była NASZA.Dziś PAMIĘĆ wymazana.
Brat na brata słowem wojuje...idea KRZYŻA triumfuje.
WYŁĄCZ WIARĘ WŁĄCZ MYŚLENIE.IGNORANCJA ZASZKODZI TAK MNIE JAK I CIEBIE.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 12:07 am   

Tomczita napisał/a:
modlitwa(polecam Ewangelie na co dzien sw.Pawla wydawnictwo)


:043: na zbedne kilogramy? lol
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 12:45 am   

suska napisał/a:
Tomczita napisał/a:
modlitwa(polecam Ewangelie na co dzien sw.Pawla wydawnictwo)


:043: na zbedne kilogramy? lol


O tak , polecam, jak najbardziej, powoduje ubytek tkanki tluszczowej z jednoczesnym pokaznym przyrostem masy miesniowej, najwieksze efekty osiagnac mozna, stosujac na przemian z ewangelia sw...... Arnolda.
Uwaga, przedawkowanie tej metody moze doprowadzic do ....wniebowziecia. :021:
 
 
K_aczy20 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 7:22 am   

Athlon napisał/a:
suska napisał/a:
Tomczita napisał/a:
modlitwa(polecam Ewangelie na co dzien sw.Pawla wydawnictwo)


:043: na zbedne kilogramy? lol


O tak , polecam, jak najbardziej, powoduje ubytek tkanki tluszczowej z jednoczesnym pokaznym przyrostem masy miesniowej, najwieksze efekty osiagnac mozna, stosujac na przemian z ewangelia sw...... Arnolda.
Uwaga, przedawkowanie tej metody moze doprowadzic do ....wniebowziecia. :021:


ehehhe :043:

Czy ta metoda wymaga odblokowania po zakonczonej sesji?? :082:
 
 
olivkaJulka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 12
Skąd: polska
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 1:09 pm   po kopenhaskiej

ja wczoraj zakonczylam diete kopenhaska w dol 5,4kg i srednio 5cm mniej w tali i biodrach
przedemna do zrzucenia jeszcze jakies 25kg.Mialam w planach od dzis zaczac diete Dunkana ale chyba jednak wybiore inna obcje
Czyli tresciwe sniadanie, posilki co 3godz jak zlapie glod to owoc czy jogurt czy suche musli do poskubania a glowny posilek tzw obiad nie pozniej niz 18godz porcja na malym dzieciecym talerzyku.Moja znajoma jedzac w ten sposob bez uprawiania sportow czy cwiczen schudla 26kg w 3 miesiace wiec imponujaco !
Licze sie z tym ze taki duzy spadek wagi jaki chce osiagnac nie bedzie w expresowy tempie lecz potrzeba zmiany swoich przyzwyczajen i troche cierliwosci i wytrwalosci w dazeniu do celu.Na konkretnych dietach typu kopehaska czy dunkan jest mega trudno przy tym jak musze gotowac oddzielnie sobie i mojej rodzince w tym dzieciaki ktore co chwile by cos chcialy a to deserek a cos slodkiego ,kanapeczke loda bo upal
Ja motywacje mam chce jeszcze zapisac sie na basen min 3razy w tyg
i pokonywac km bylam juz trzy niedziele z rzedu zaczelam od 15dlugosci basenu potem 50dl(40min) wczoraj juz bylo 70dlugosci w godz
Do tego od dzis chce zaczac cwiczyc 6weidera
Mniej jesc a za to o wiele wiecej sie ruszac !
Zycze wszystkim odchudzajacym sie wytrwalosci i sily do walki z wlasnymi slabosciami ja uwielbiam slodycze ;-)
Chetnie poczytam tez o waszych zmaganiach z nadgawa :043:
Odkrylam ze jest to najlepszy rodzaj ruchowy jaki mi sprawia przyjemnosc i pozwala walczyc z nadwaga :D
_________________
:-) ))
 
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 4:17 pm   

Polecam www.sfd.pl jako najbardziej wiarygodne zrodlo informacji i porad z tej dziedziny.

Ps. Jest jedna niezmienna zasada... jesli dostarczasz sobie mniej kalorii (jesz) niz zuzywasz to nie mozesz przytyc :)

Ps2. Nie ma dostepnych wynikow badan ktore by dowodzily, ze jedzenie na noc sprzyja tyciu (na pewno mozna wcinac bialko ile wlezie). Sa za to takie ktore temu przecza. Inna sprawa, ze weglowodany noca powoduja spadek HGH w organizmie - bardziej pozyteczna informacja dla cwiczacych.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 4:59 pm   

Cytat:
Ps. Jest jedna niezmienna zasada... jesli dostarczasz sobie mniej kalorii (jesz) niz zuzywasz to nie mozesz przytyc



zgadza sie ,ale pod warunkiem ,ze osoba jest zdrowa ,mloda i ma prawidlowa przemiane materii
z wiekiem,niestety nasz metabolizm ulega spowolnieniu
i nawet dostarczanie organizmowi minimalnych wartosci odzywczych nie jest gwarantem tego ze nie bedziemy tyli :P
 
 
K_aczy20 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 7:59 am   

Gochna H napisał/a:
zgadza sie ,ale pod warunkiem ,ze osoba jest zdrowa ,mloda i ma prawidlowa przemiane materii
z wiekiem,niestety nasz metabolizm ulega spowolnieniu
i nawet dostarczanie organizmowi minimalnych wartosci odzywczych nie jest gwarantem tego ze nie bedziemy tyli :P


Nie rozumiem do końca tego po co katować swój organizm różnymi dietami, głodzić się. Zacznijcie uprawiać sport, 2-3 razy w tygodniu jakiś fitness lub siłownia a na pewno wyjdzie to Wam na zdrowie jak i poprawi się wygląd sylwetki finalnie kończąc na znacznym spadku wagi. Przy tym możemy jeść to co lubimy ew. w mniejszych ilościach i np. na noc nie najadać się zbyt mocno, za dnia wcinać owoce, warzywa. Sport to zdrowie. Czasami widzę w klubach jak dziadki 65lat wskakują na drążek czy poręcze i robi 20 powt. a młode chłopaczki po 20 lat 6 razy się nie mogą podciągnąć. Siedzac w domu i tylko zmieniając diety, nic wielkiego nie zdziałacie ew. jojo efect:)
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 8:18 am   

K_aczy20 napisał/a:


Nie rozumiem do końca tego po co katować swój organizm różnymi dietami, głodzić się.


Sa ludzie ktorzy tyraja caly dzien i wracajac do domu nie maja sily kiwnac nawet palcem od nogi a co dopiero latac do silowni :-D a sa tez ludzie, ktorzy po prostu ze wzgledow zdrowotnych nie moga cwiczyc i dlatego.

K_aczy20 napisał/a:

Zacznijcie uprawiać sport, 2-3 razy w tygodniu jakiś fitness lub siłownia a na pewno wyjdzie to Wam na zdrowie jak i poprawi się wygląd sylwetki finalnie kończąc na znacznym spadku wagi.


Jesli komus zalezy na spadku 10 a 20 kg to zaden fitnes nie pomoze, co najwyzej zamienic tluszcz w mase miesniowa.

Ja od polowy kwietnia zgubilam 14 kg ( w tym 3 tygodniowa przerwa w czasie urlopu w Polsce). Stosuje swoja wlasna kombinacje. Przede wszystkim ograniczylam ilosc jedzenia chociaz jednego dnia jem wiecej a innego mniej, prawie wukluczylam cukier, czasem zjem czekoladowa kanapke mleczna lub lody Milka, Oreo albo sorbet. Na obiad w pierwszej fazie staralam sie unikac ziemniakow a ostatnio jem prawie codziennie ale tez ryz i kasze. Kiedy waga nie chciala juz ruszyc z miejsca zmodywikowalam moj sposob i pierwszy posilek jem o godzinie 14 tej np. bulka razowa lub 2 kromki chleba z maselkiem i praktycznie i wedlina, serem lub ryba. Potem 17-18 obiad i deser ( srednio co drugi dzien). Do 14 tej wytrzymuje bez zadnej męki. Sposob znalezlismy z synem na forum sportowym. Syn odchudza sie ze mna z tym ze on cwiczy na silowni 3 razy w tygodniu plus w obecnej fazie pilnuje 1200 kcal dziennie. Wszystkim odchudzajacym sie zycze wytrwalosci i powodzenia ! :-)


K_aczy20 napisał/a:
Siedzac w domu i tylko zmieniając diety, nic wielkiego nie zdziałacie ew. jojo efect:)


Cwiczenia nie sa gwarancja ze nie bedzie efektu jojo, zarowno powrot do starych nawykow zywieniowych jak i zrezygnowanie z cwiczen spowoduje efekt jojo.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
Ostatnio zmieniony przez Bronka Nie Sie 26, 2012 8:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
K_aczy20 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 10:11 am   

Bronka napisał/a:
Sa ludzie ktorzy tyraja caly dzien i wracajac do domu nie maja sily kiwnac nawet palcem od nogi a co dopiero latac do silowni :-D a sa tez ludzie, ktorzy po prostu ze wzgledow zdrowotnych nie moga cwiczyc i dlatego.


No wlasnie chodzi mi glownie o wzgledy zdrowotny, uprawiajac sport ruszajac sie, zmuszajac organizm do regularnego wysilku wzmacniamy w ten sposob swoje cialo i sprawnosc fizyczną, nasze serce uklad krazenia pracuje duzo lepiej, poprawia sie tez nasza kondycja psychiczna, a jezeli piszesz ze sa osoby ktore wracaja po calym dniu tak styrane ze nie moga ruszyc palcem( choc nie wiem co trzeba robic i jak dlugo zeby byc tak zmeczonym?) i zastosowanie dla takiej osoby jeszcze diety co wiarze sie z obnizeniem dziennej dawki kalorii nie wplynie na taka osobe dobrze gwarantuje.

Bronka napisał/a:
Cwiczenia nie sa gwarancja ze nie bedzie efektu jojo, zarowno powrot do starych nawykow zywieniowych jak i zrezygnowanie z cwiczen spowoduje efekt jojo.


Regularne cwiczenia daja absolutna gwarancje braku efektu jojo, w przeciwienstwie do diety gdyz dieta trwa wyznaczone np. 8 tygodni gdyz dluzsze stosowanie jej moze niekorzystnie wplynac na stan zdrowia i po skonczeniu diety jest baaaardzo duze prawdopodobienstwo ze czesc kilogramow ktore stracilismy lub wszystkie ponownie zagoszcza na naszej wadze:)
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 10:53 am   

K_aczy20 napisał/a:

No wlasnie chodzi mi glownie o wzgledy zdrowotny, uprawiajac sport ruszajac sie, zmuszajac organizm do regularnego wysilku wzmacniamy w ten sposob swoje cialo i sprawnosc fizyczną, nasze serce uklad krazenia pracuje duzo lepiej, poprawia sie tez nasza kondycja psychiczna,


Jak sie ktos moze ruszac bo nie kazdy moze np. choroby stawow i kosci.


K_aczy20 napisał/a:
a jezeli piszesz ze sa osoby ktore wracaja po calym dniu tak styrane ze nie moga ruszyc palcem( choc nie wiem co trzeba robic i jak dlugo zeby byc tak zmeczonym?) i zastosowanie dla takiej osoby jeszcze diety co wiarze sie z obnizeniem dziennej dawki kalorii nie wplynie na taka osobe dobrze gwarantuje.


Tak, wracaja styrane i maja jeszcze w domu dzieci i obowiazki wiec oprocz tego ze sa zmeczone nie maja nawet czasu.
A Ty w ogole pracowales fizycznie ?



K_aczy20 napisał/a:

Regularne cwiczenia daja absolutna gwarancje braku efektu jojo, w przeciwienstwie do diety gdyz dieta trwa wyznaczone np. 8 tygodni gdyz dluzsze stosowanie jej moze niekorzystnie wplynac na stan zdrowia i po skonczeniu diety jest baaaardzo duze prawdopodobienstwo ze czesc kilogramow ktore stracilismy lub wszystkie ponownie zagoszcza na naszej wadze:)


Moze trwac 8 tygodni a moze trwac pol roku czy rok i wystarczy zmienic nawyki zywieniowe i nie bedzie jojo. Jak ktos bedzie sie obzeral np.frytkami, hamburgerami i batonami to mu zadne cwiczenia nie pomoga.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 11:16 am   

Bronka napisał/a:

Jesli komus zalezy na spadku 10 a 20 kg to zaden fitnes nie pomoze, co najwyzej zamienic tluszcz w mase miesniowa.

Nie istnieje cos takiego jak zamiana tluszczu w miesnie! To chyba jakas gruba przenosnia z Twojej strony ;d

Bronka napisał/a:

Kiedy waga nie chciala juz ruszyc z miejsca zmodywikowalam moj sposob i pierwszy posilek jem o godzinie 14 tej np. bulka razowa lub 2 kromki chleba z maselkiem i praktycznie i wedlina, serem lub ryba. Potem 17-18 obiad i deser ( srednio co drugi dzien). Do 14 tej wytrzymuje bez zadnej męki.

Pierwszy posilek o 14? Przeciez to jest glodowka - nic innego. Nie ma powaznego forum sportowego - a podobno takie uwazasz za zrodlo informacji - ktore by cos takiego zalecalo!

Bronka napisał/a:

Sposob znalezlismy z synem na forum sportowym. Syn odchudza sie ze mna z tym ze on cwiczy na silowni 3 razy w tygodniu plus w obecnej fazie pilnuje 1200 kcal dziennie. Wszystkim odchudzajacym sie zycze wytrwalosci i powodzenia ! :-)

No i tutaj padl rekord... syn cwiczy i dostarcza tylko 1200 kcal?? Przeciez to jest chore (chyba ze on ma 8-lat). Po raz kolejny mowie, ze zadne forum sportowe takich bzdur nie serwuje (przepraszam za slowa ale jak mozesz cos takiego polecac innym??). Dla faceta cwiczacego minimum przy redukcji to moze byc 1800kcal - oczywiscie jest wiele innych czynnikow ale z mniejsza iloscia sie nie spotkalem. 1200kcal moze dotyczyc krotkiego okresu wychodzenia z glodowki u Kobiety abyzregenerowac organizm powoli.


Naprawde - gloduj tam sobie, rob co chcesz - ale nie polecaj tego innym a juz na pewno nie wspominaj o zadnym sportowym forum!

Ludzie wejdzcie na sfd.pl i poczytajcie zamiast niszczyc sobie zdrowie :)
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 12:02 pm   

TenTyp napisał/a:

Pierwszy posilek o 14? Przeciez to jest glodowka - nic innego. Nie ma powaznego forum sportowego - a podobno takie uwazasz za zrodlo informacji - ktore by cos takiego zalecalo!



Sa zrodla i sobie poczytaj o Intermittent Fasting, jest mnostwo info na ten temat

TenTyp napisał/a:

No i tutaj padl rekord... syn cwiczy i dostarcza tylko 1200 kcal?? Przeciez to jest chore (chyba ze on ma 8-lat). Po raz kolejny mowie, ze zadne forum sportowe takich bzdur nie serwuje (przepraszam za slowa ale jak mozesz cos takiego polecac innym??). Dla faceta cwiczacego minimum przy redukcji to moze byc 1800kcal - oczywiscie jest wiele innych czynnikow ale z mniejsza iloscia sie nie spotkalem. 1200kcal moze dotyczyc krotkiego okresu wychodzenia z glodowki u Kobiety abyzregenerowac organizm powoli.


Nie ma zadnego minimum dla ogolu, minimum moze byc tylko dla kazdej osoby z osobna. Syn jest niski, nie ma duzej masy miesniowej i nie wykonuje fizycznej pracy. Jadl wczesniej 1600-1700 kalorii ale waga po jakims czasie juz nie spadala.

TenTyp napisał/a:
Naprawde - gloduj tam sobie, rob co chcesz - ale nie polecaj tego innym a juz na pewno nie wspominaj o zadnym sportowym forum!



Nie uwazam zebym glodowala :-) Bede polecac bo znalezlismy skuteczna metode, ktora sie spawdza a ze Tobie nie odpowiada to Twoj problem, a tu niektore zrodla:

http://www.leangains.com/...ains-guide.html

http://www.theiflife.com/...o-start-part-i/

http://www.leangains.com/...lient%20results

FORUM SPORTOWE :

http://forum.bodybuilding...31542323&page=1
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
Ostatnio zmieniony przez Bronka Nie Sie 26, 2012 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 12:52 pm   

Tak tak przeczytalem te Twoje linki... w polowie jest to spam :) w drugiej polowie informacje dotyczace IF [okresowa glodowka]. Szkoda, ze Twoje wkonanie jest inne niz podstawy tej - nowatorskiej dosyc - metody. Przynosi ona rezultaty jednak juz dzis wiadomo, ze kosztem zdrowia.
Wybralas sobie kilka z wielu filarow tego IF i stosujesz:) Dziwnym trafem Twoje "okno" zywieniowe jest krotsze niz zalecane (wg Twoich zrodel nie zaleca sie dluzszych przerw w jedzeniu niz 16-18 h kiedy u Ciebie jest to do 21h!!). Dziwnym trafem nie zjadasz nic w godzinach wieczornych - jak zalecane w tej metodzien. Nie napisalas nic o tym czy liczysz bialko, tluszcze, wegle i aminokwasy - czyli zapewne nie. I spozywanie cukrow prostych na diecie?! :) )
Nie ma to jak sobie poglodowac troszke pod przykrywka tejemniczego skrotu IF :) )

Co do ilosci kalorii to nie ma minimum dla wszystkich... dlatego ja juz tutaj przedstawilem 1800 jako minimum ze wszystkich minimum dla osob cwiczacych.

Zreszta mam to gdzies glodujcie sobie dalej, z doswiadczenia wiem, ze nie przemowie Ci do rozsadku i zadne argumenty nie pomoga wiec sie nie bede wysilac. Syn jak juz bedzie w wieku, ze zacznie samodzielnie myslec to dojdzie do odpowiednich wnioskow. Bez dostarczania bialka nie da sie zbudowac nawet 1g masy miesniawej. A nie da sie dostarczac bialka jedzac 1800kcal i wykonujac jakiekolwiek cwiczenia.

Powodzenia:)

Ps. rozumiem niszczyc swoje zdrowie ale syna?!

PS2. POMIJAJAC TE LINKI DO OSOB UDAJACYCH GURU ZYWIENIOWE I MACACYCH W GLOWIE LUDZIOM TO CZY MOGLABYS DAC MI KONKRETNY LINK DO FORUM SPORTOWEGO GDZIE TE GLUPOTY ZNAJDUJESZ? BO TEN KTORY PODALAS JEST DO LICZACEJ 51 STRON WYPOWIEDZI... POPROSZE KONKRETNIEJ ;)
Ostatnio zmieniony przez TenTyp Nie Sie 26, 2012 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 1:19 pm   

TenTyp napisał/a:
Tak tak przeczytalem te Twoje linki... w polowie jest to spam :)


No wybacz ale juz piszesz od rzeczy

TenTyp napisał/a:
Szkoda, ze Twoje wkonanie jest inne niz podstawy tej - nowatorskiej dosyc - metody. Przynosi ona rezultaty jednak juz dzis wiadomo, ze kosztem zdrowia.


to Twoje zdanie, jest mnostwo pozytywnych opinii ludzi, ktorzy schudli w ten sposob. Z reszta jak w kazdej diecie sa przeciwnicy i nikogo nie mam zamiaru przekonywac na sile. Poza tym moj syn stosuje te metode, ja improwizuje i miewam sie dobrze.


TenTyp napisał/a:
Wybralas sobie kilka z wielu filarow tego IF i stosujesz:) Dziwnym trafem Twoje "okno" zywieniowe jest krotsze niz zalecane (wg Twoich zrodel nie zaleca sie dluzszych przerw w jedzeniu niz 16-18 h kiedy u Ciebie jest to do 21h!!). Dziwnym trafem nie zjadasz nic w godzinach wieczornych - jak zalecane w tej metodzien.


A gdzie napisalam ze mam tak duza przerwe? Zjadam sobie deser o 20-21szej wiec przerwa jest 17-18 godzin.

TenTyp napisał/a:
Nie napisalas nic o tym czy liczysz bialko, tluszcze, wegle i aminokwasy - czyli zapewne nie. I spozywanie cukrow prostych na diecie?! :) )


Syn liczy ja improwizuje troche. A ze od czasu do czasu cukry... dzieki temu moge wytrwac bo wielu przerywa odchudzanie po kilku dniach bo ma ochote na slodycze :-)

TenTyp napisał/a:
Nie ma to jak sobie poglodowac troszke pod przykrywka tejemniczego skrotu IF :) )


A jesli nawet to co? Mit, ze glodowka jest niezdrowa zostal obalony a Tobie nikt nie kaze w to wierzyc

TenTyp napisał/a:
Co do ilosci kalorii to nie ma minimum dla wszystkich... dlatego ja juz tutaj przedstawilem 1800 jako minimum ze wszystkich minimum dla osob cwiczacych.


a ja upieram sie przy swoim ze minimum moze byc dla danej osoby a nie ogolu, porownaj sobie chlopaczka 170 cm i 2 metrowego osiłka to jakie bedzie minimum dla jednego i drugiego 1800 kcal? Bzdura !

TenTyp napisał/a:
Syn jak juz bedzie w wieku, ze zacznie samodzielnie myslec to dojdzie do odpowiednich wnioskow. Bez dostarczania bialka nie da sie zbudowac nawet 1g masy miesniawej. A nie da sie dostarczac bialka jedzac 1800kcal i wykonujac jakiekolwiek cwiczenia.


Ps. rozumiem niszczyc swoje zdrowie ale syna?!


Syn jest dorosly, ma 25 lat i mysli samodzielnie, nie wiesz a wypisujesz takie bzdety ze az... poza tym skad wiesz, ze nie dostarcza bialka ? :-D , kupuje regularnie i robi sobie szejki, a ja nie musze :-P

[ Dodano: Nie Sie 26, 2012 1:24 pm ]
TenTyp napisał/a:

PS2. POMIJAJAC TE LINKI DO OSOB UDAJACYCH GURU ZYWIENIOWE I MACACYCH W GLOWIE LUDZIOM TO CZY MOGLABYS DAC MI KONKRETNY LINK DO FORUM SPORTOWEGO GDZIE TE GLUPOTY ZNAJDUJESZ? BO TEN KTORY PODALAS JEST DO LICZACEJ 51 STRON WYPOWIEDZI... POPROSZE KONKRETNIEJ ;)


A Ty rozumiem znawca zywienia po UM ? :-D A po co Ci , bzdury chcesz czytac ? :072:
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group