NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biuro Pracy Trionymus - prosze o informacje
Autor Wiadomość
leszek1982 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 4:46 pm   

Pieniadze za nodgodziny sa wyplacane dopiero w polsce i domyslam sie ze sa placone jak normalnie przepracowane godziny a nadgodziny powinny byc platne minimum 125% wiec jak dla mnie to sa oszusci
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 11:09 am   

Ogłaszają się co tydzień w niedzieli.nl a jak się do nich zadzwoni i pyta o pracę to mówią, że nie ma :072:
 
 
madpill 
Poczatkujacy
madpill

Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 9
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 7:14 am   

Jedna wielka chala 2 miesiace telefonow i zero odzewu...na starcie smierdzi wlakiem:)
 
 
 
milosz77
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: śrem
  Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:54 am   ZLY trionymus

Nie polecam, ludzie strzezcie sie tej firmy. nie bede sie uzalal jak mi bylo zle powiem tylko ze musialem 2 razy jechac do hollandii na wlasny koszt po pieniadze bo nie bylo mozliwosci mi przelac i jeszcze orzneli mnie na 200E ze niby bralem jakies zaliczki ale nie posiadali zadnych na to papierow z moim podpisem. Zenada !!!

aha to ze ludzi jak szmaty traktuja to prawda masz robic i sie usmiechac ONE mysla i decyduja za ciebie. widzialem jak wychodzi z nich prawdziwy diabel.


POZA TYM POLECAM PRACE W TYM KRAJU TYLKO W INNYCH BIURACH !!!!
 
 
 
TakiO 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 2:09 pm   

Miałem to szczęście lub nie szczęście pracować w tej firmie zaraz po jej otwarciu na początku było nawet ok praca przay podcince drzewk bonsai fajna nie stresująca;) niestety po paru tygodniach zaczęło sie traktowanie ludzi jak niewolników zwalniane z byle powodu donosy itp itd następną bardzo ciekawą rzeczą było to ze nigdy nie wiadomo o której sie skonczy prace moze to być 11 lub 21:) Pozdrawiam odradzam prace w tym biurze no chyba że ktoś lubi masochizm i niewolnictwo.
 
 
monika092025 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 4
  Wysłany: Czw Cze 10, 2010 4:58 pm   zapytanie

witam wszytkich mam pytanie czy ktos cos wie na temat biura pracy ddd professional w Rotterdami??

chodzi mi konkretnie czy to biuro jest uczciwe
jak z zarobkami i z praca!
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 7:47 pm   

monika092025

a może DDD Personeel? :036:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group