NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szukam dziewczyny/chlopaka/etc. :) DZIAL MATRYMONIALNY
Autor Wiadomość
GWEN 
Poczatkujacy
NIEPOWTARZALNA

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 9:58 pm   

Pawel,Ty dales mi ostrzezenie,ktorego jak mysle,niepowinnam dostac,No ale coz.Nic,bo to bylo na inny temat do ajax4ever.Dzieki i nie patrz tak,bo nic sie nie dzieje.Buzka.
_________________
"OCZY SA ZWIERCIADLEM DUSZY" JAKIES PYTANIA???
Ostatnio zmieniony przez GWEN Czw Mar 20, 2008 10:06 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 11:03 am   

GWEN napisał/a:
niepowinnam dostac

jakbyś nagminnie nie pisała Caps Lock-iem to by nie było ostrzeżenia
Pozdrawiam
 
 
suskijacek 

Wiek: 58
Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 0
Skąd: utrecht
Wysłany: Sob Mar 22, 2008 7:19 am   

Ja mieszkam w Utrechcie. Szukam kobiety w celach różnych może być tylko kawa
_________________
Polholand
 
 
 
D&M 
Poczatkujacy
wieczny student


Wiek: 39
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 12
Skąd: Den Haag // Katowice
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 2:16 am   

chocolate_88 napisał/a:
Ejjj a gdzie Hagomaniacy ?:)



eeeee tu :D
 
 
 
KarolinaG 
Poczatkujacy
KarolinaG

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: Utrecht
Wysłany: Pią Mar 28, 2008 9:42 pm   

I ja bym wyskoczyla w plener w ciekawym towarzystwie. Pozdrawiam Karolcia
 
 
Beny83 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: Breda
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 1:19 pm   

Chłopak z Bredy lat 25 mieszkający na stałe w NL pozna dziewczynę,
zapraszam
wiecej na priv
Ostatnio zmieniony przez Beny83 Wto Kwi 01, 2008 1:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
macius382 
macius30

Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 0
Skąd: hilversum
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:54 pm   

jest ktos z hilversum jakas mila dziewczyna nie znam tu nikogo wiec chetnie poznam moje gg 3237711
 
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 4:28 am   

Haga się kłania :) Czytam te posty i stwierdzam, że to tragedia co niektórzy ludzie mają w główkach ale coż... ich życie. Pozdrawiam
_________________
"..chciałem zmienić świat, doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmienić samego siebie.."
 
 
adr1984 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: gdansk/den haag
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 5:30 am   

Cytat:
Haga się kłania Czytam te posty i stwierdzam, że to tragedia co niektórzy ludzie mają w główkach ale coż... ich życie. Pozdrawiam


hmmm:) wiec twierdzisz ze cel uswieca srodki:)?

wydaje mi sie ze za surowo oceniasz ludzi.....co w tym dziwnego ze kazdy po przyjezdzie tutaj szuka przyjaciol/znajomych dziewczyny czy chlopaka?niektorym to lepiej innym gorzej wychodzi ale cel jest 1:]

pozdrawiam
 
 
renata
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: den haag
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 12:39 pm   

To, że ludzie szukają znajomych/przyjaciół, chłopaka/dziewczyny nie jest dziwne, lecz te niektóre szowinistczne teksty na tle seksualnym są wprost odrażające. Niektórzy zachowują się jak wyposzczone świnie (bez obrazy) ledwo spuszczone z łańcucha i szukające "czegoś" co się rusza i na drzewo nie ucieka. Taka jest niestety prawda, mało jest tutaj ludzi, którzy nie zatracają swojej osobowości, nie zaczynają udawać kogoś kim nie są. Niestety z autopsji wiem, że pieniądze i samowolka zmieniaja ludzi, nawet tych najbliższych, których zna się od lat.. Życie jest życiem ale trzeba mieć swoje zasady i pewien limit a niektórzy tego nie posiadają..


pozdrawiam adr1984 :)
_________________
"..chciałem zmienić świat, doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmienić samego siebie.."
 
 
anioł 

Dołączyła: 06 Kwi 2008
Posty: 0
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 2:56 pm   

hejkum... pozdrawiam z Hagi... nudzę się... może jakiś fajny facet też się nudzi? :074:
 
 
 
martin b. 
martin b.

Wiek: 43
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 0
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 4:48 pm   

MartaAmsterdam napisał/a:
Chetnie poznam ludzi z Amsterdam Noord ktorzy zapoznaja mnie z okolica, wlasnie sie wprowadzilam, mieszkam w studenckim flacie na Clayderweg. Pozwiedzalabym solarium, nocne bary :202: , restauracje, pomieszkam tu tylko dwa trzy miesiace ale prowadzac bardzo rekreacyjny tryb zycia :082: :031: kto sie przylaczy?


Hej dziewczyno ,ty to masz zdrowie! A nauka?//

Ps.co do chlopa co szuka dziewcz.na gwalt,to ja oddam konia w szybkie rece. haha:036:
 
 
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:10 pm   Beverwijk zaprasza laseczki na fajne imprezki

Siemako,

mieszkamy sobie na fajnym kwadracie, mamy ciekawą muzę, lubimy dobrze sie bawić, jest jeden problem! Mianowicie brakuje tu rzecz jasna kobiet. Zaznaczam ze jesteśmy kulturalni i "normalni". Czekamy na wspólne imprezki. Nasz GG 13743529. Piszcie a nie pożałujecie !!!! Pozdrowionka
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:43 pm   

Ciezko bedzie sie przebic po ostatnim ogloszeniu bo i DJa Tiesto nie mam na eupetrojkach ani laseczek na fajny kwadrat sprosic nie moge...

Niemniej jednak galantny absztyfikant pozna nadobna binie! Zaden cepaka czy kiepski chabal.
Ancug i baniaczek elegantne mam i pucowe. Baciarem jestem tylko wtedy gdy komu facke dac trzeba. Cmagi nie odmawiam ale i sie nie haracze.
Binia zas fafuly miec powinna, ale nie horpyna. Zadna tez funiasta czy hadra - Boze bron! Handryczyc sie moze bo i baciarowi nie przeszkodzi haratka niewinna, lecz z umiarem!
Klempom kociurbatym od razu mowie nie!

Ta joj!
 
 
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 8:09 pm   

Pan Diabel napisał/a:
Ciezko bedzie sie przebic po ostatnim ogloszeniu bo i DJa Tiesto nie mam na eupetrojkach ani laseczek na fajny kwadrat sprosic nie moge...

Niemniej jednak galantny absztyfikant pozna nadobna binie! Zaden cepaka czy kiepski chabal.
Ancug i baniaczek elegantne mam i pucowe. Baciarem jestem tylko wtedy gdy komu facke dac trzeba. Cmagi nie odmawiam ale i sie nie haracze.
Binia zas fafuly miec powinna, ale nie horpyna. Zadna tez funiasta czy hadra - Boze bron! Handryczyc sie moze bo i baciarowi nie przeszkodzi haratka niewinna, lecz z umiarem!
Klempom kociurbatym od razu mowie nie!

Ta joj!


A co to jest "chabal", "cepaka" i te inne ? Z jakiej ty jesteś części Polski?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group