NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam Pomocy Ciaza Blizniaki
Autor Wiadomość
mlodygniewny24 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Voorburg NL
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:53 am   

Duuvelke napisał/a:
slyszales rowniez o Den Haag OpMaat?
www.denhaagopmaat.nl

tam tez mozesz otrzymac pomoc finansowa... i nie tylko


Czy jestes wstanie bardziej wyjascic gdzie co i jak zlozyc ... translator nietlumaczy dokladnie tej strony ...

[quote="baileys"]
mlodygniewny24 napisał/a:
ubezpieczenie 2 osob za 212.70 euro

do tego mozesz poprosic o dodatek tu masz link
http://www.toeslagen.nl/download/117.html


Sciagnolem ten program ... ale zabardzo go nierozumiem co i jak ... moze ktos podac instrukcje obslugi i co gdzie wypelnic i do czego sluzy

program w jezyku holenderskim .... nieumiem zabardzo czyc po NL
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 3:15 pm   

mlodygniewny24 napisał/a:
Czy jestes wstanie bardziej wyjascic gdzie co i jak zlozyc ... translator nietlumaczy dokladnie tej strony ...


dzwonisz pod ten nr. 070 353 75 00 lub idziesz do najblizszego stadsdeelkantoor... wystarczy przedstawic swoja sytuacje a oni ci powiedza w czym ewentualnie moga ci pomoc... i jakie dokladnie dokumenty beda potrzebowali...

np.
- Kwijtschelding van de Gemeente- en Waterschapsbelastingen
- Bijzondere Kosten
- Woonkostentoeslag
- Ooievaarspas
 
 
mlodygniewny24 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Voorburg NL
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 9:18 pm   

# Centrum: Stadsdeelkantoor Centrum Spui 70
# Escamp: Stadsdeelkantoor Escamp Genemuidenstraat 208
Stadsdeelkantoor Loosduinen
Kleine Keizer 3

Ktore mam wybrac a sam mieszkam niedaleko Hoefkade

Kwijtschelding van de Gemeente- en Waterschapsbelastingen
- Bijzondere Kosten
- Woonkostentoeslag
- Ooievaarspas

Tlumaczenie z tlanslatora : Zrzeczenie się Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i podatki - Specjalne koszty - koszty dodatków mieszkaniowych - Ooievaarspas

ja to rozumuje tak ze potwierdzenie meldunku oraz kontrk na mieszkanie i ile place za wode gaz eneko i takie pirdolki ... oraz posiadam wszystkie rachunki zaplacone jak i ktore sa do dnia dzisejszego splacane . Czy wy gemente tez uzyskam pomoc z tym dofinasowaniem na ubespiecenie czy tez mam gdzies sie logowac ... czy zabarc ze soba numer digida ?? oraz swoj kontrakt z pracy jak i rowniez partnerki ??
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 10:26 pm   

mlodygniewny24 napisał/a:
Ktore mam wybrac a sam mieszkam niedaleko Hoefkade


Centrum jest blizej

Kwijtschelding van de Gemeente- en Waterschapsbelastingen - jest to podatek gminny, ktory placi sie raz do roku... gdzie kwijtschelding oznacza, ze nie bedziesz musial tego podatku placic... oczywiscie jesli spelnia sie wszystkie warunki aby tego podatku nie placic
- Bijzondere Kosten - specjalne wydatki
- Woonkostentoeslag - dodatek mieszkaniowy
- Ooievaarspas - jest to karta, ktora upowaznia do wielu znizek... dostaje sie do tego ksiazeczke gdzie jest ladnie opisane gdzie i jakie znizki sie ma...

Tlumaczenie z tlanslatora : Zrzeczenie się Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i podatki - Specjalne koszty - koszty dodatków mieszkaniowych - Ooievaarspas

mlodygniewny24 napisał/a:
Czy wy gemente tez uzyskam pomoc z tym dofinasowaniem na ubespiecenie czy tez mam gdzies sie logowac ... czy zabarc ze soba numer digida ?? oraz swoj kontrakt z pracy jak i rowniez partnerki ??


tak... oni ci tam pomoga z wystapieniem o rozne dodatki...
ja bym wziela... najlepiej wziasc ze soba wszystkie dokumenty... lepiej jest ich miec wiecej niz mniej...
 
 
motylek_j1 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 3:25 pm   

skoro sama nie wiesz nic dokladnie to nie wypisuj bzdur nikt tu nikomu nie daje pieniedzy za to, ze ktos sie uczy
jesli sie dowiesz dokladnie co w trawie piszczy to bardzo prosze dodaj wtedy komentarz

Cytat:
ale nie wiem nic dokładnie i napewno- zawsze to jakies rozwiazanie.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Wrz 16, 2009 4:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mlodygniewny24 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Voorburg NL
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 3:47 pm   

Witam ... hooo po dłuższym czasie jedna przyszło napisać posta ... a wiec przechodzę do tematu :)

Sprawa dotyczy UWV

Dnia 19 stycznia 2010 miała spotkanie w UWV WERKbedrijf Den Haag Jongeren i bylem tam osobiście i złożyliśmy papiery na zasiłek macierzyński do dziś czekaliśmy na odpowiedz odpowiedz przyszła negatywna.Tlumacza sie tym ze moja partnerka nie przepracowala 26 tygodni a tylko 20 tygodni i policzyli jej od 14 grudnia 2009 , 8 miesięcy wstecz czyli do 14 kwietnia 2009 i w tym czasie przepracowala tylko 20 tygodni .

Czy mam szanse na odwolanie sie ... jezeli udokumetuje to ze moja partnerka od dnia przyblizonego 15 grudnia 2008 byla juz w ciazy i dnia 04.04.2009 dziecko zmarlo a posiadam w domu na to wszystko papiery.

4 miesiace później zaszla w ciąże bliźniaczą ktora dzis ma 7 miesiac .

Ja obecnie tez zostalem bez pracy ale ja wysłałem papiery do UWV i dostałem zwrotne ze mam dosłać jeszcze kontrakt i kopie paszportu ... ja jak bylem w UWV to mówiłem ze mam partnerkę w ciąży i dostałem dodatkowe papiery,gdzie musiałem wpisać jej dane ale ni było rubryki żadnej by wpisać tam ze jest ona w ciąży i dlatego ja podłączam pod siebie

Prosze o szybkie odpowiedzi gdyz mam tylko 5 dni na to zeby dostarczyc swoje papiery do UWV a nie wiem co robic :/ Czy oni ja podlicza pode mnie dlatego ze mieszkamy razem i prowadzimy wspolne gospodarstwo
 
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 6:59 pm   

wiesz co w kazdym lub w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak rechtshulpwinkel ,to jest grupa wolonatriuszy ktore prawie za nic pomogaja w napisaniu pisma lub skieruja do odpowiedniego adwokata .Koszt takiej wizyty okolo 5 a 7 euro .

Mysle ze wizyta u takiej osoby moze ci bardzo pomoc i pokierowac co i jak .

Powodzenia

Monika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group