NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NT2
Autor Wiadomość
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Lis 03, 2011 11:34 am   

Pogramma I trwa okolo 20-30 minut, masz czesc z wypowiedzami bardzo krotkimi (jedno, dwa zdania wystarcza) i troche dluzszymi (pare zdan np 3-5). Programma II wyada identycznie jak I i dodatkowo ma 2 dlugie wypowiedzie, gdzie msusisz mowic 2 minuty na dany temat.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
madzia575 
Poczatkujacy

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 49
Skąd: Den Haag
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 8:33 pm   

dokładnie to 20 sekund na odpowiedz a na zastanowienie sie 0 :) po odsluchaniu pytania odrazu trzeba odpowiadać :) przy tych dłuszych zadaniach jest 30 sekund na odpowiedz , jestem miesiac po egzaminie :)
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 10:18 pm   

Ale przy dluszej wypowiedzi masz czas na jej przygotowanie.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
eVenement 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 7:53 pm   

Czy to prawda , że NT2 można zdawać dopiero po ukończeniu 18 roku życia ?
Jestem od miesiąca w Taalcentrum i moja "wychowawczyni" poradziła mi , bym szukał próbnych testów , gdyż mogą zorganizować mi egzamin właśnie w tej szkole .
Pewne jest to , że szkołę muszę opuścić do końca tego roku szkolnego , ponieważ w czerwcu mam 18-tkę. Wszystko wydaje mi się jakieś dziwne . Nie wiem , może ja coś źle zrozumiałęm. (Jestem w Holandii niezbyt długo - każdy ma prawo się mylić ).
 
 
Lila
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 61
Wysłany: Śro Gru 14, 2011 2:25 pm   ;( programma II

Witam Serdecznie,
czy to prawda, że już nie ma możliwości zapisania się na programma II za który płaci Gemeente? Niestety zaniedbałam troszkę temat bo skończyłam ingeburering ok. 2 lata temu. Jednak to jest tylko podstawa, podstawy a słyszałam że na II jest gramatyka itd.
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Czw Gru 15, 2011 5:34 pm   

Na programma I jest też gramatyka. Na kurs możliwosc zawsze jest, tyle że niektóre gemeente już tych kursów nie finansują, bądź jest częsciowa odpłatnosć. Najlepiej przejdź się i zapytaj.
 
 
Lila
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 61
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 9:31 am   

Byłam w Gemeente i odesłali mnie na Schikade (Rotterdam) do miejsca gdzie wcześniej zapisywałam się na ingeburgering no i pani po zapytaniu skąd jestem oraz daty urodzenia oraz po sprawdzeniu czegoś w komputerze powiedziała, że już od dawna gemeente już nie ma pieniążków no i niestety mogę iść tylko na własną rękę na taki kurs. Niestety jest za drogi :(
 
 
adamek88
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 113
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 8:02 pm   

Lila, poszukaj innej szkoły, tam może być taniej
 
 
 
Danny82 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 25
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 10:00 pm   NT2 Pr 1

Witam serdecznie, właśnie dziś otrzymałem wyniki egzaminów, wszystkie części zaliczyłem, ale mam takie pytanie, jeśli ktoś się orientuje, ile można zdobyć maksymalnie punktów??
Do zaliczenia trzeba 500 ale ile maks tego nie piszą. Pozdrawiam wszystkich którzy również mają egzamin za sobą i życzę powodzenia tym, którzy wkrótce będą do niego podchodzili.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 2:09 pm   

Hwehehe najwieksza tajemnica NT2 ;) Tego nie wie nikt, a kazdy egzamin ma inna ilosc puntkow. Wiec moze byc 501 a moze byc 600. Nie znajdziesz nigdzie odpowiedzi na pytanie ile mogles zdobyc.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Gik 
Nieśmiały użytkownik
Mgr Ambiwalencja


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 67
Skąd: Weert
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 11:54 pm   

Danny82, http://www.cve.nl/item/uitslag_en_diploma#3
_________________
Everything could have been anything else and it would have just as much meaning. [Mr. Nobody]
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 8:05 am   

czy jest mozliwosc zmiany miejsca i terminu egzaminu?
 
 
Gik 
Nieśmiały użytkownik
Mgr Ambiwalencja


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 67
Skąd: Weert
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 1:31 pm   

guust,

Cytat:
Afzeggen examen

Wanneer u zich aanmeldt, reserveert u een examenplek. U bent verplicht voor die examenplek te betalen. Wanneer u zich heeft aangemeld voor deelname op een bepaalde datum en u besluit toch geen examen af te leggen, dan kunt u zich ten laatste zeven weken vóór die datum afmelden. Dit kan per mail naar [email protected]. Dan kan uw plek aan een andere kandidaat worden aangeboden.

Overmacht
Alleen als er sprake is van ziekte of een andere vorm van overmacht, kunt u verzoeken om een
uitgesteld examen. U moet dit dan schriftelijk aan de NT2-administratie verzoeken. Dit kan tot uiterlijk tien dagen na het examen.
In geval van ziekte moet u met uw verzoek een bevestiging van een onafhankelijke arts meesturen, waaruit blijkt dat u niet kunt deelnemen. Ook bij een andere vorm van overmacht moet u bewijsstukken meesturen.
Als u in aanmerking komt voor een uitgesteld examen, wordt in overleg met u een nieuwe examendatum vastgesteld.



źródło: http://www.ib-groep.nl
_________________
Everything could have been anything else and it would have just as much meaning. [Mr. Nobody]
 
 
Tilas 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 110
Dołączyła: 09 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 12:32 pm   Re: NT2 Pr 1

Danny82 napisał/a:
Witam serdecznie, właśnie dziś otrzymałem wyniki egzaminów, wszystkie części zaliczyłem, ale mam takie pytanie, jeśli ktoś się orientuje, ile można zdobyć maksymalnie punktów??
Do zaliczenia trzeba 500 ale ile maks tego nie piszą. Pozdrawiam wszystkich którzy również mają egzamin za sobą i życzę powodzenia tym, którzy wkrótce będą do niego podchodzili.



cos slyszalam, ze 900 punktów mozna zdobyc, :119: :119:
jednak punktacja powyżej 600punktów zdarza sie juz ponoc baaardzo rzadko.
:039:
_________________
:-)
 
 
jule 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 18 Mar 2008
Posty: 63
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 8:29 pm   NT2

Witam,

uczęszczam na kurs z geemente ,nazywa się 'rozmowa w pracy' i nie konczy sie zadnym egzaminem ani dyplomem.Czy moge sama zapisac sie na egzamin NT2?

Ps.Drogiej PANI moderator zaodpowiedz serdecznie dziekuje.Wkurzajace
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group