NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VODAFONE- ROZCZAROWANIE
Autor Wiadomość
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:43 pm   

bober :038:
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
bober 
Poczatkujacy


Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Zaandam
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:43 pm   Re: vodafone

Justina napisał/a:
z wlasnego doswiadczenia to odradzam brac abonament w vodafone!!!szachraje i oszusci.mnie czeka jeszcze rok i koncze umowe z ta firma.mam telefon 300 min miesiecznie i koles powiedzal ze moge wydzwonic to do wszystkich krajow europy i nic nie place dodatkowo no i po pierwszym miesiacu rozczarowanie 200e rachunku.teraz mam tylko aktywny ten numer nigdzie nie dzwonie mam druga karte,ale musze sie wywiazac z umowy:/

Zgadzam sie. Moim zdaniem maja chaos w administracji i sami nie wiedza, co fakturuja. Mnie zapewniano, ze abonament podstawowy to kwota brutto, a okazalo sie, ze musze jeszcze placic VAT. Banda kretynow i tyle. Na szczescie mam umowe tylko na rok (ufff)
_________________
http://gietat.livejournal.com
 
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:47 pm   

a gdzie proponujecie ? szkoda ze z Lebary nie ma :D
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 5:14 pm   

np: Tele2,formularz przez internet,ja mam NL prawko,podałem jego numer i za tydzień przyjechał kurier z telefonem.Nie wiem czy jest łatwo w tele2 z polskimi dokumentami.
http://apps.tele2.nl/tele...nes_bigidea.php
 
 
Justina 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 20
Skąd: Beverwijk
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 6:23 pm   

szczerze telefon na karte nie abonament:D
_________________
pozdrawiam Justyna
 
 
dorota-ol 
Gaduła
dorota-ol

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 123
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 7:19 pm   

Witam kochani
Dziś nasz znajomy odwiedził salon Vodafone w celu przedłużenia umowy ( jest ich klientem od trzech lat a kończyła się mu umowa) Pani poinformowała go że musi zapłacić kaucje 500 euro, zdziwił się i mówi jej że przez te trzy lata nigdy nie zalegał z płatnościami i płacił rachunki po 100 euro miesięcznie, zapytał jaką ewentualnie mu firma przygotowała ofertę a Pani że dostanie w swoim abonamencie 10 min więcej, zaśmiał się i powiedział że przepisze się do konkurencyjnej firmy.
Natomiast my dziś odwiedziliśmy belcompany, i mamy umowy w Telfort, potrzebne były: paszport i wyciąg z konta w banku z pieczątką i wsio ;-) przez 3 miesiące będziemy płacić 50% abonamentu i mamy 1000 sms gratis, zapłaciliśmy po 1 eurocencie.
Miło prawda?
Pozdrawiam
 
 
Justina 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 20
Skąd: Beverwijk
  Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 2:30 pm   

kurcze fajnie jak mi sie skonczy nieszczesny abonament w vodafone to wlasnie chce wziasc w innej firmie tanszej.no to gratulacje
_________________
pozdrawiam Justyna
 
 
xbogx 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 9:57 pm   

Dyszka napisał/a:
abonament rok temu w vodafone bralem
i tylko dokument tozsamosci w moim przypadku prawko holenderskie , karta z banku celem zaplacenia 1centa i zero innych papierow i problemow, brak kaucji
niedawno bralem w kpn i tak samo
udajcie sie do phonehouse albo do salonu firmowego np vodafone czy kpn




Ja tak samo jak napisal kolega , bez problemu , wiec ten post smieszny jest

Pozdrawiam
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:03 pm   

jaki kupowalem pierwszy telefon w vodafone, to wystarczyly: paszport, karta z banku (zaplacilem 1 cent) i jeden wyciag z banku (tylko zeby potwierdzic adres).
przedluzenie abonamentu robilem przez www. nowy telefon do domu i tyle. zadnych kaucji czy jakis dziwnich wymagan.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
dorota-ol 
Gaduła
dorota-ol

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 123
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 10:14 am   

W KTC chcieli 450 euro kaucji, może coś się pozmieniało ? Podobno najwięcej problemów robią Hadze.

[ Dodano: Sob Wrz 19, 2009 10:16 am ]
Dlaczego śmieszny ? Szczery i prawdziwy.!!!

[ Dodano: Sob Wrz 19, 2009 10:17 am ]
tym bardziej że problemów rok temu mogło nie być ale teraz są, więc nie wiem co takie śmiesznego jest w moim poście
 
 
justyna9 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 7:45 pm   

Witam!

Wszystkim bardzo odradzam jakiegokolwiek kontaktu z Vodafon. Jestem strasznie rozczarowana, nie doś że rachunki przychodziły znacznie wyższe czego nie można im udowodnić to jeszcze sami przedłużyli kontrakt na następny rok!!! Infolinia 1200 Vodafonu....... nie wiem co za ludzie tam pracują!!! Nikt nie potrafił nam pomóc, osoba która była odpowiedzialna za nasz kontrakt i obiecała wszystko załatwić później się tego wyparła!!!!!!! Po prostu masakra, wielu naszych znajomych ma również probleby z tą firmą.
Każdemu stanowczo odradzam Vodafon! :072:
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 8:40 pm   odradzam

justyna9 napisał/a:
Witam!

Wszystkim bardzo odradzam jakiegokolwiek kontaktu z Vodafon. Jestem strasznie rozczarowana, nie doś że rachunki przychodziły znacznie wyższe czego nie można im udowodnić to jeszcze sami przedłużyli kontrakt na następny rok!!! Infolinia 1200 Vodafonu....... nie wiem co za ludzie tam pracują!!! Nikt nie potrafił nam pomóc, osoba która była odpowiedzialna za nasz kontrakt i obiecała wszystko załatwić później się tego wyparła!!!!!!! Po prostu masakra, wielu naszych znajomych ma również probleby z tą firmą.
Każdemu stanowczo odradzam Vodafon! :072:



ktos tam juz wczesniej napisal o przmilym panu ktory powiedzial ze do wszystkich krajow (europejskich - EU)jest niska taryfa. nie moglismy w to uwierzyc! wiec pytamy : do polski tez?
: a polska jest w eu? (standard u holendrow brak aktualnej wiedzy!)
: tak!
: wiec jest ta niska taryfa.
aha i interenet przez 3 miesiace za darmo

a teraz prosze wyobrazcie sobie moja mina kiedy pierwszy rachunek (uwaga grudzien na same swieta) przychodzi mi 1400e !!!!

idziemy do salonu, pan sie wszystkiego wyparl, prosimy menagra on mowi ze tak ale tylko do starej 15 eu (zreszta teraz ta informacje mozna zobaczyc nawet w ich spotach reklamowych) a internet wcale nie jest za darmo.
dziekuje bardzo siedze z umowa na 2 lata.

Odradzam VODAFON!
 
 
 
Justina 
Poczatkujacy


Wiek: 35
Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 20
Skąd: Beverwijk
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:19 pm   

lusia0101 napisala:ktos tam juz wczesniej napisal o przmilym panu ktory powiedzial ze do wszystkich krajow (europejskich - EU)jest niska taryfa. nie moglismy w to uwierzyc! wiec pytamy : do polski tez?
: a polska jest w eu? (standard u holendrow brak aktualnej wiedzy!)
: tak!
: wiec jest ta niska taryfa.
aha i interenet przez 3 miesiace za darmo

a teraz prosze wyobrazcie sobie moja mina kiedy pierwszy rachunek (uwaga grudzien na same swieta) przychodzi mi 1400e !!!!

idziemy do salonu, pan sie wszystkiego wyparl, prosimy menagra on mowi ze tak ale tylko do starej 15 eu (zreszta teraz ta informacje mozna zobaczyc nawet w ich spotach reklamowych) a internet wcale nie jest za darmo.
dziekuje bardzo siedze z umowa na 2 lata.



vodafone to oszusci szachraje naciagacze i.. ahh ....brak mi slow na takich ludzi, musze sie meczyc z ich abonamentem jeszcze rok ahhh...szkoda slow.jedna wielka sciema
_________________
pozdrawiam Justyna
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:29 pm   opzegen

wczesniej nam sie udalo wyjsc wczesniej z tele2

napisze ponizej jak, ale UWAGA to nie zadna sciema i kombinowanie, tylko tak naprawde u nas bylo.

kiedy mielismy jescze umowe z tele2 na 2 lata (wogole dla nas nieoplacalna) podpisalismy umowe z vodafone (historia powyzej), zadzwonilismy do tele 2 i powiedzielismy prawde ze chcielibysmy zakonczyc umowe z tele 2 bo mamy inny kontrakt na telefony formowe i udalo sie.... ale.... opzegen trwa 3 miesiace wiec jeszcze przez 3 miesiace sciagali od nas koszt abonamentu. (w sumie umowa musialaby konczyc sie w pazdzierniku minus 3 miesiace wiec w lipcu musielibysmy zglosic opzegen) wiec w sumie zyskalismy i tak 3 miesiace (i to dobre). teraz probujemy w ten sam sposob zrezygnowac z vodafon (ale orginalnie nasz kontrakt konczy sie we wrzesniu 2010) list juz napisalismy, tydzien temu wyslalismy. zobaczymy co bedzie. mam nadzieje ze sie uda skonczyc to badziewniana umowe chociaz w ten sposob.

moze ktos z was ma pomysl jak zakonczyc umowe szybciej?
 
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:32 pm   

Chyba jakbys znalazla to na podstawie ich nie wywiazania sie z umowy, ale trudno bo pewnie zadnych klamstw co mowili nie masz na pismie...
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group