NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Equipe B.V. - Amersfoort
Autor Wiadomość
bohusz 
Gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 108
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 1:07 pm   

Blisko 2 lata temu, mój przyjaciel Polak, pracownik administracyjny Holenderskiego biura Equipe B.V. mieszkajacy na stałe w Holandii, zwrócił się do mnie żebym wykonał polskojezyczną stronę dla Equipe B.V.
Tak powstała strona polskojęzyczna Equipe B.V.

Strona od tego czasu była wielokrotnie modernizowana i aktualizowana przeze mnie. Jaka jest aktualna wersja, kazdy moze zobaczyć.
http://www.equipe.owo.pl/

Wypracowaliśmy system rejestracji zgłoszeń i weryfikacji kandydatów do pracy, który zdaje egzamin i jest bardzo ekonomiczny finansowo.
Oczywiscie jak to wszystko działa technicznie i organizacyjne, to nie bede o tym pisał bo to tajemnica biura.
System rekrutacyjny i weryfikacyjny Equipe jest unikalny, odbiega od innych ogólnie przyjetych. Rózni się od systemow rekrutacyjnych, o ktorych ucza w szkołach i stosują inne firmy.
System ten został wypracowy i wdrożony został przeze mnie, z aktywnym udziałem Norbiego. Norbi jest pracownikiem administracyjnym Equipe B.V.

Aktualnie Equipe nie ma problemów z pracownikami. Na miejscach zamieszkania, nie ma mowy o pijaństwach, balangach, czy innych patologiach. Nie ma tez narkotyków.

Equipe nie przekresla alkoholików.
Nawet chetnie ich przyjmuje do pracy, ale tylko tych co niepija, czyli sa po terapiach i leczeniach. Nawet umozliwia im obecność na polskojęzycznych mityngach AA, które sa w Holandii i ciesza się popularnością wsród Polaków.
_________________
Alkoholizm - koalkoholizm
http://www.niepije.pl/
____________________
 
 
bohusz 
Gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 108
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 9:22 am   

Eguipe B.V.

Zatrudnimy osobę z biegłą znajomością:
- języka, angielskiego, holenderskiego
- obsługi komputera
Dyzpozycyjność, własny samochód.
Kontakt tel. na terenie Polski: 602259809
Kontakt e-mail: [email protected]
Rejestracja zgłoszeń online:
http://www.equipe.owo.pl/rejestracja/
_________________
Alkoholizm - koalkoholizm
http://www.niepije.pl/
____________________
 
 
knoppix
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 2:15 pm   Cieśla budowlany

Ja jestem cieślą szalunkowym,mam doświadczenie przy budowie dróg,mostów itp. :D
Na jaką płacę moge oczekiwać i na jakich warunkach? 8)
Niestety nie posiadam paszportu niemieckiego :(
Posiadam SOFI numer i obecnie pracuje w Holandii 8)
_________________
[email protected]
 
 
 
bohusz 
Gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 108
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 2:30 pm   

No ale aktualnie Equipe nie poszukuje ciesli.
_________________
Alkoholizm - koalkoholizm
http://www.niepije.pl/
____________________
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 7:53 pm   

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony przez Norbert Wto Lut 12, 2008 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:00 pm   Praca w Holandii

Witam
Juz jakiś czas zarejestrowaliśmy sie z męzem u Państwa.
Czy macie moze jakaś oferte pracy obejmująca okres Swiąteczno-Noworoczny?
Ja mam nr.sofii pracowałam w szklarniach i Albert Heijn.
Maz ang.komunikatywny ,pr. jazdy kat BCE.
Czy macie jakaś aktualnie oferte pracy?
Jesteśmy w stanie natychmiast podjąć prace.
Jesteśmy w wieku 45 -49 lat.
Prosze o odpowiedz.
Nie moge napisać meila, -nie wiem czy zmieniony ale wraca bez mozliwości wysłania
[email protected]
Pozdrawiam :?
_________________
manienka-1962
 
 
Ksiak 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 3:45 pm   

Pracowalam w Equipe,dobra firma,wszystko placi
Norbert a jednak juz tam nie pracujesz,tyle sie angażowałeś,twój wielki przyjaciel -Turek pokazał Ci rogi.Wiem wszystko ,co sie stalo-szkoda mi Ciebie,dla mnie byleś spoko.
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:44 pm   

Zycie i jeszcze raz zycie.Zawsze staram sie ambicjonalnie wykonywac swoje obowiazki i prace, a to daje mi owoce w mojej nowej pracy ,gdzie moim szefem nie jest zaden obcokrajowiec i nie jest to facet ,ktory jest stronniczy.W Equipe pracowalem 8 lat,dobre doswiadczenie,dobre nauczanie pomaga mi teraz.Zal bylo to zostawic,wiele energi wlozylem w rozbudowe Equipe z pracy z polakami.Equipe to Holenderskie Biuro Pracy ale szef to Turek i nie raz inni mi mowili ,ze w odpowiednim czasie odwdzieczy mi sie no i stalo sie.Ksiak z Dystansu patrzac na to jestem szczesliwy ,ze tam nie pracuje ,zbyt duzo stresu,matactwa bylo juz pod koniec ,kiedy szef widzial wszystko zeer goed z powodu jednej kobiety.
Ksiak jak piszesz ,ze wszystko wiesz ,to mysle ,ze nie musze Ci tlumaczyc szczegolow
 
 
Siw-ek79 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:03 pm   

Witajcie.
Uważajcie na biuro equipe. Zanim tam zadzwonicie albo wyślecie swoje podania zastanówcie się pięc razy. Pobierają opłaty za numer sofi, za ubranie robocze. Płacą bardzo mało za paliwo. OSTRZEGAM!!!!
 
 
Diosminex 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:09 pm   

EQUIPE TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO I NIC POZA TYM!!!! LUDZIE TAM PRACUJĄCY NIE MAJĄ POJĘCIA CO WYPRAWIAJĄ, ALE DO RZECZY: WYRZUCAJĄ LUDZI Z DNIA NA DZIEŃ, RÓWNIEŻ Z MIESZKAŃ SŁUŻBOWYCH, NIE PRZESYŁAJĄ PIENIĘDZY W TERMINIE, UWIELBIAJĄ PRZYJMOWAĆ ALKOHOLIKÓW I NARKOMANÓW.

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 8:15 pm ]
BIURO POSIADA TYLKO TRZY FABRYKI. JAK CI SIĘ PIERWSZA PRACA NIE SPODOBA TO JUŻ NIE PRACUJESZ DLA EQUIPU.
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:44 pm   

No tak czyli się pogarszają relacje i dobre opinie,ja tam pracowałem, to takie opcje nie miały miejsca ,aby pobierać opłaty za sofinumer i ubrania robocze.
Diosminex za mnie również byli przyjmowani alkoholicy ,ale Ci trzeżwiejący,narkomanów i pijaków selektywnie zwalniano,ale teraz nowa szefowa ,nowe zwyczaje.Mam kontakt jeszcze z wieloma pracownikami Equipe i naprawdę nie jest to różowo z ich relacji wynika ,że na układy nie ma rady,innych zwalniają ,innych zwolnionych przyjmują z powrotem,jak to mówią im bliżej koryta tym bezpieczniej.
 
 
czarnaewa 
Poczatkujacy


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 23
Skąd: Orneta
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 7:59 pm   

bohusz napisał/a:
Jaka jest aktualna wersja, kazdy moze zobaczyć.
http://www.equipe.owo.pl/


czy pan bohusz jeszcze pracuje w tej firmie? jeśli tak to niedobrze, jeśli nie to też niedobrze bo nie ponformował w tym temacie że już nie pracuje.....

---------------------------------------------------------
Oszustom STOP
 
 
Norbert 
Gaduła

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 12:42 pm   

Bohusz nie pracował w tej firmie ,pomagał mi i Equipe w werbowaniu pracowników i budowie strony internetowej ,która przyniosła firmie dobre rezultaty,otrzymał za to jakąś tam zapłatę,czy zadawalającą, to on musi sam się wypowiedzieć.
Siw-ek79 CAO jasno określa zoobowiązania ,tu urywek tego co postanawia CAO


Pracodawca, w ramach swojej firmy, organizuje wsparcie socjalne i na wniosek pracownika zapewnia mu bezpłatną pomoc podczas ubiegania się o otwarcie konta bankowego, ubiegania się o numer SOFI, zapisów do GBA, ubiegania się o zezwolenie na pobyt w Holandii, rejestracji jako obywatel Unii Europejskiej w IND, itd. Ponadto Pracodawca towarzyszy Pracownikowi w razie potrzeby, na prośbę Pracownika i nieodpłatnie w wizytach u lekarza, stomatologa i w szpitalu.

14. Pracodawca oferuje naukę języka niderlandzkiego po 26 tygodniach pracy.

15. Pracodawca posiada certyfikaty NEN 4400 i SKIA. Pozwala to na kontrolę pracodawcy w zakresie odprowadzanych składek, płacenia podatku, funkcjonowania jako dobry pracodawca i w zakresie odpowiedniego zakwaterowania.

16. Pracodawca jest zobowiązany do złożenia oferty na (obowiązkowe) ubezpieczenie zdrowotne.

17. Strony CAO ustaliły komisję rozjemczą dla spraw związanych ze stosowaniem CAO.

18. Kontrola stosowania CAO przez niezależną stronę trzecią.
 
 
Ksiak 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 4:57 pm   

Czyli nowa szefowa i ludziska zaczynają narzekać ,ale szefowa też lubi wypić a jeszcze ze swoimi pracownikami ,to inaczej jak ma być.Ja tam pracowałam jak jeszcze szefowa nie była szefową i nie wylewała za kołnierz,pracowała razem z nami na produkcji.
 
 
siwy74 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 8:37 pm   

Witam mam prośbe napisze ktoś kto pracowal w zeszlym roku albo pracuje w tej firmie jakie są warunki i place?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group