NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ziek a działalność gospodarcza
Autor Wiadomość
Andrzej.G85
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 07, 2018 9:09 pm   Ziek a działalność gospodarcza

Hej, mam sprawę, aktualnie jestem na zieku, jednak chcę otworzyć działalność gospodarczą w Polsce czy istnieje jakaś kolizja aby prowadzić te dwie sprawy jednocześnie (czyli ziek w Holandii , a w tym samym czasie rozpocząć prowadzenie działalności w PL, wspomnę iż działalność jest internetowa i nie wiąże się z żadną cieżką pracą wykonywana może być w domu. ) ?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Wrz 07, 2018 10:05 pm   

Andrzej.G85,

Zdecyduj sie ,albo chorujesz, albo pracujesz !
Najlepiej zapytaj o to w UWV ,zobaczysz jak szybko przystopuja ci wyplacanie chorobowego, wtedy na wlasnej skorze przekonasz sie czy to jednak koliduje czy nie z praca na boku .

Doloz jeszcze i ty swoja cegielke, do tej ostatnio rozpetanej nagonki na polakow pobierajacych holenderskie zasilki ...zenada .


https://nos.nl/nieuwsuur/video/2248813-zo-bedriegen-poolse-tussenbureau-s-het-uwv.html
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Sob Wrz 08, 2018 10:19 am   

Ja też linka zostawie

https://haga.msz.gov.pl/nl/nieuws/verklaring_van_de_ambassade_van_de_republiek_polen_te_den_haag
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Wrz 08, 2018 5:04 pm   

Coz z tego ze Ambasada Polska wystosowala pismo ,skoro info za pomoca tutejszych mediow poszlo juz w swiat ...
Staram sie byc obiektywna jednak cos jest na rzeczy, skoro zajelo sie tym holenderskie ministerstwo .
Linka nie podaje, kazdy moze sobie znalezc info w necie ,wpisujac odpowiednia fraze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group