NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tempo Team
Autor Wiadomość
mat 
Poczatkujacy
Mat

Wiek: 46
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 6:57 pm   Tempo Team

witam ,poniewaz jestyem tu nowy ,pytam o tego posredniak ze strony polskiej .Posrod opini moich znajomych z Niemiec firma ta w Holandi wyglada b dobrze placowo i organizacyjnie.Jak zatem sprawa ma sie w Polsce ?- slyszalem ,ze w 2006 roku w raz z randstad wspolpracowali na sortowaniu ciuchow typu adidas ...
_________________
Mat
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 7:48 pm   

Uwazaj na Tempo-Team EU Flex.
Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
rybka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 6:53 pm   tempo team eu flex

mam pytanko odnośnie tt eu- flex Co jest nie tak z tym biurem?
_________________
rybka
 
 
parys 
Poczatkujacy
parys

Wiek: 42
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: rotterdam
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 7:55 pm   

firma ogólnie jest ok ale nie wierzcie we wszystko co pisza w ofertach :026:
 
 
 
avner77 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 1
  Wysłany: Wto Lut 05, 2008 12:47 pm   

od pazdziernika polak w tempo team moze zatrudnic sie tylko i wylacznie przez work today w opolu...juz nie prowadza rekrutacji z ulicy w hol..a firma nienajgorsza pracowalem 3 miesiace do grudnia
 
 
MRUK 
Poczatkujacy
mruk

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: slaskie
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 8:26 am   

nie zatrudniajcie sie w tempo team eu flex to bagno pod wzgledem przeprowadzek maja tam taki burdel ze nie wiedza nawet gddzie kto mieszka i przeprowadzaja ludzi co chwila z mieszkania na mieszkanie i tak w kółko pozdrawiam i zycze szczescia z eu flex :081:
_________________
pracowałem przez firme tempo team i nie radze nikomu w niej pracowac maja tam burdel nie z tej ziemi przeprowadzałem sie co chwila z mieszkania na mieszkanie pozdrawiam i zycze szczescia
 
 
 
mritek 
Poczatkujacy


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 34
Skąd: Voorburg
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 3:30 pm   

Pracowałem krótki czas przez T-Team Eu-Flex. Przelewy na konto dochodziły co tydzień, tylko warunkki mieszkaniowe akurat miałem nie za dobre. 1 raz jak pracowałem w Albercie w Zaandam to mieszkałem w campingu w Uitdam. Pamiętam pierwszy dzień jak przyjechałem na miejsce to sie okazało że tam gdzie mam mieszkać i jescze 3 osoby ze mną, w tym domku mieszkają już osoby i nie ma miejsca, w 2 to samo. Dopiero pogadaliśmy z typem z recepcji że tam gdzie mamy mieszkać(dostaliśmy nr domku jescze w biurze T-Team Eu-flex)nie ma miejsca i dostaliśmy domek na ok 1.5 tygodnia a potem trzeba było sie wyprowadzić z niego do troszke "gorszego".
POtem mieszkałem niedaleko Tilburga w Kaatsheuvel też na campingu(dromgard), tyle że domek-przyczepa w ktorym mieszkałem był jescze mniejszy niż ten w Uitdam. A mieszkaliśmy we trzech. Najlepsze że obok nas w takiej samej "przyczepie" mieszkaly 4 osoby. A jescze za pralkę na tym campingu 5.5+suszenia 0.5 EUR. a w sobote późno wieczorem to słychać jak ktoś drze morde bo akurat sobie popił... oolnie to nie przepadam za takimi skupiskami polaków jakie jest w Kaatsheuvel (camping Droomgard)
 
 
 
SYLWUSIA 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 31
Skąd: Casteren
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 8:42 pm   

avner77 napisał/a:
od pazdziernika polak w tempo team moze zatrudnic sie tylko i wylacznie przez work today w opolu...juz nie prowadza rekrutacji z ulicy w hol..a firma nienajgorsza pracowalem 3 miesiace do grudnia
Ja obecnie także pracuje dla tej firmy.
Nie komunikawałam sie z work today po prostu weszłam do najbliższego biura tempo-team i zapytałam o prace,dostałam od ręki.Płacą najniższą stawke jak prawie kazde pośrednictwo,ale pieniądze sie zgadzają,i są na czas
Kokosów nie ma ale lepsze to niż siedzenie w domku...więc polecam
Nie orientuje sie niestety jakie mają warunki mieszkaniowe,
Pozdrawiam
_________________
SYLWUSIA :033:
Ostatnio zmieniony przez SYLWUSIA Sob Sie 23, 2008 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rybka 
Poczatkujacy


Dołączyła: 09 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 11:20 am   

Teraz już wiem dlaczego ostrzegacie przed TT warunki mieszkaniowe są tragiczne!!!przynajmniej tam gdzie ja byłam.częste pomyłki w systemie a co za tym idzie czekanie po pare tygodni na własne pieniążki . nie polecam , pozdrawiam
_________________
rybka
 
 
mritek 
Poczatkujacy


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 34
Skąd: Voorburg
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 2:33 pm   

Tragiczne warusnki nie są. Tyle, że powinny być lepsze-nie jakaś przyczepa na cegłach i po 4 w przyczepie, tylko normalne mieszkanie, maks 2 na pokój. a jak przychodzi zima to jest b. zimno w takiej przyczepie-wiem z doświadczenia. A co do pieniędzy to mi sie nie zdarzyło żebym miał opóźnienia w przelewach.
 
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 8:19 pm   

Co do Tempo-Team -u, to trzeba pierw nauczyć się je odróżniać od np. t-t eu a z normalnym t-t. T-t nie jest Wam niczego winny, tylko drugi członek (tempo-team eu) eu jest winny waszych problemów co do mieszkań bądź do pieniążków. Dlatego, że wy wyjeżdżając do Holandii przez Polską agencje nie macie styczności z t-t ! Ponieważ t-t dał zlecenie eu na prace i potrzebne rączki do pracy. I waszą firmą kontaktową i do zażaleń, bądź skarg jest eu. To oni dostają Wasze pieniądze na konto ( w terminie ! ) a dopiero potem oni Wam wysyłają część z tego niestety. Co jest w każdym biurze.. Ale chodzi mi o to, że jeżeli macie jakieś problemy to nie oczerniajcie t-t ogólnie, a bo przez niego robimy itp., itd. Żeby dostać sie do głównego t-t bez żadnej firmy współpracującej takiej jak eu, wystarczy poruszyć się po centrum i znaleźć taki oddział. Ja aktualnie pracuje przez holenderski t-t i jestem bardzo zadowolona :) Z niczym nie mam problemu.. Odpukać.. A i jak coś potrzebuje to służą pomocną dłonią... Tak więc mam nadzieje, że coś Wam to pomogło :) Pozdrawiam :D
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
Ilona0211 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Wrz 24, 2008 4:04 pm   

Jezeli chcecie wyjechac do pracy z ta firma to ODRADZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-wszystko zaczelo sie na dzien dobry jak tylko przyjechalismy (ja i moj chlopak) do domku cztero-osobowego przyjechaly 4 pary. 2 pary nie mialy miejsca wiec jedna wygonili na inny domek a druga musiala spac w salonie.
- o stanie domku nawet nie bede sie rozpisywac- jednym slowem chlew!!!!!!
- po podpisaniu umowy nagle dowiadujemy sie ze musimy sie wyprowadzic bo umowa wynajmu sie skonczyla. trudno...zdarza sie przeciez...
- jedna z par jedzie jakies 100 km na inny domek...po paru godzinach wracaja (gorsze niz chlew) wiec jada tam gdzie my
- cena wynajmu wynosi 67 Euro (najwiecej jak slyszelismy)
- dotarlismy do celu- co sie okazalo wbrew obietnicom o lepsze mieszkanie zastalismy wioske smerfow czyli pole campingowe
- pokoje 2x2 (dla par), ogrzewanie z butli (a tam swieta mielismy spedzic bo poinformowali nas juz na poczatku,ze nie ma mozliwosci zjazdu)
- 3 pary natychmiast zrezygnowaly (w tym my), zostala tylko jedna para, ktora nie miala auta- tylko dlatego
- przyjechalismy do Holandii w niedziele- dzis jest sroda a my jestesmy nadal tutaj- spalismy przez ten caly czas w samochodzie- wolimy to od tych campingow.
Tak wyglada nasz wyjazd do pracy z firma Tempo Team
MY WAM ODRADZAMY TA FIRME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Wrz 24, 2008 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LeGolas 
Super gaduła


Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 271
Skąd: Zwanenburg
Wysłany: Śro Wrz 24, 2008 4:54 pm   

Ale po co tyle razy to dodalas?I jak powyżej pisze nauczcie sie rozróżniać Tempo Tema B.V od Tempo - Team Eu bo to dwie osobne firmy!!!! :039:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 7:32 pm   

Hm... Ilona0211, koleżanko droga z jakiej firmy w Polsce wyjechałaś do Holandii, bo szczerze wątpię, że przez tempo-team :) tylko jakaś inna firma Ciebie tam wypożyczyła i narzekasz na t-t.
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
djdam
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 5:18 pm   

tempo-team eu flex??to ta firma tak sciemnia???????
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group