NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tempo Team
Autor Wiadomość
czarnaewa 
Poczatkujacy


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 23
Skąd: Orneta
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:33 pm   

Ilona0211 napisał/a:

MY WAM ODRADZAMY TA FIRME !

[


Czyli którą? bo się pogubiłam. Z tego co zrozumiałam to one nie sa powiazane ze sobą, tak? I holenderska jest ok, tylko polska ściemnia.
_________________
Mazda 323F i wszystko jasne
 
 
jolka19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1
  Wysłany: Czw Lis 06, 2008 10:35 am   kontakt z tempo team

SYLWIUSIA mam pytanie jak można się skontaktować z uczciwą firmą tempo team? Odpisz na mój adres e-mail [email protected]
 
 
nicoladaria 
Poczatkujacy
nicoladaria

Wiek: 47
Dołączyła: 22 Mar 2008
Posty: 4
Wysłany: Śro Lis 26, 2008 9:46 pm   

prosze o podanie jakiego kolwiek kontaktu d tej firmy bardzo dziekuje moj numer gg to 2803766
 
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 5:26 pm   

Znalazlem takie coś :

http://www.ang.pl/work_to...team_70133.html

"postanowilam opisac swoja historie z praca w firme work today ktora jest jedna i ta sama firma z tempo team ktora ma siedzibe w holandii. nawzajem sobie posrednicza wiec moze dlatego tak malo nam placa.

wiec jak wyslalam cv od razu na nastepny dzien sie odezwali wiec bardzo sie ucieszylam Pani byla bardzo milo, zapewniala ze warunki sa super ze sa to domki jednorodzinne murowane ze w pelni wyposazone , sprawdzila angielski.

pojechalismy na spotkanie do opola firma ktora dzwonila byla z katowic ale to jedna i ta sama firma.na spotkaniu okazalo sie ze beda to domki bungalowe, ale beda w pelni wyposazone , bedzie pralka w kazdym domku, bo wyczytalam na forum ze nie bedzie i sie specjalnie spytalam bylo bardzo malo zlych opinii o tej firmie wiec jej zaufalam.

przyjechalismy na miejsce i pozniej podpisalismy tam umowy i pojechalismy pod lokacje jak je nazwala pani pracujaca tam .
wiec lokacje byly tak 30 km od pracy dostalismy samochody zeby dojezdzac do pracy ale lokacje lezaly 3 km od glownej jakiejkolwiek drogi a od miasta moze z 4 km. ludzie wozili zakupy wozkami ktore ukradli z supermarketu.

lokacje mozna zobaczyc na dodanych przeze mnie linkach sa to krotkie filmiki i zdjecia.
gdy przyjechalismy okazalo sie ze mieszkamy w lesie na polu pelnym blota i dziur, ze nie ma pralki jest ale platna 5 euro za pranie wszyscy piora recznie. domek na 6 osob zajmuje 20 metrow kwadratowych mierzylam!!!

pokoj sklada sie tylko z miejsca na lozko i malej szafki nie ma miejsca na walizki ani nic innego, w domku panuje zimno jest ogrzewany kominek , ale Pan koordynator robil wielka laske zeby pokazac nam jak sie go wlacza , dopiero jak go zawolalismy to wlaczyl.
sam przyznal ze by tu nie mieszkal. 2 dziewczyny zrezygnowaly od razu , a my po przespanej nocy kiedy bylismy gotowi do dalszej drogi, na szczescie za nocleg nam nie policzono.

w domku panowal haos kazdy wniosl torby i nie wiedzial gdzie je polozyc.bo nie bylo na nic miejsca. lodowka byla mala miala tylko 3 male szeregi i nie ma zamrazarki.
szafka tez jest tylko jedna , byl owszem telewizor i nawet byl polsat i tvn i to jedyne luksusu jakie byly. to nie jest domek dla 6 osob i nie za taka cene w cenie 1500 euro mozna wynajac cale mieszkanie w holandii, a za ten domek wychdzilo ok 2000 euro,
w domku nie bylo cieplej wody!!! akurat sie popsula niby! rano wlaczyli na 30 min nikt nie zdazyl sie umyc.moze to bylo celowe, inni tez marudzili na rozne usterki, z jednego domu wyciekaly scieki prosto na trawe, i w ogole ta cala trawa byla podmokla i ciagle byl;o sie brudnym

zasady panujace na campingu to to ze kiedy wyjezdzac dluzej nic na tydzien musisz wszystko zabrac zeby w czasie twojej nieobecnosci ktos inny mogl sie przespac przez ten czas w twoim lozku!!
po campingu chodzily rozne typy i dziewczyny bez zebow , niektorzy sie zadomowili byly nawet koty ktore spaly pod campingami
i duzo satelit zeby odbierac polska tv

pod obozowisko podjezdzaly rozne busiki z roznych firm miedzyinnymi z firmy intercosmos, hand to work, work today i inne ,
obow skaldal sie z 200 domkow w kazdym mieszkalo po 4-6 osob.
niektorzy postanowili zostac odronic chociaz 2 tygodnie a pozniej wroca, pare osob wrocilo w tym my. jesli komus pasuja takie warunki prosze bardzo dla mnie 20 metrow na 6 osob to masakra
poza tym kibel graniczyl z moim pokojem dzialowa scianka jest 5 centymetrowa wszystko bylo slychac i czuc wiec bylo bardzo fajnie :-)
tak wiec jestem zawiedziona bo firma klamala o warunkach mieszkaniowych a takie domki to sie nadaja na gora 2 osoby a nie 6 i nie za takie pieniadze jakie pobieraja za nie, nie dosc ze dorabiaja sie na naszej pensji to jeszcze na mieszkaniach. "

http://www.youtube.com/watch?v=oCA6u1hDX6k

http://www.youtube.com/watch?v=iiPrL2T-ItE

http://www.youtube.com/watch?v=Z9qdELr93tc

http://www.youtube.com/watch?v=shH1GtaBkZk
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 7:24 pm   

http://www.tempo-team.nl/...en/vestigingen/
Wejdzcie sobie na powyższą stronkę i wpiszcie kod pocztowy lub miejscowość gdzie się znajdujecie w Holandii i Wam wyszuka najbliższe siedziby w danym mieście i okolicach. Jest to holenderskie uitzendbureau beż zadnych drugich pośredników takich jak eu flex czy work today. Szukając i podejmując pracy w tym uitzendbureau musicie posiadać swoje prywatne mieszkanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy ponieważ będziecie traktowani jako normalni ludzie mieszkający tutaj, jako Holendrzy że tak powiem ponieważ oni holendrom nie musza dawać mieszkania ani ubezpieczenia bo oni tutaj żyją.
Pozdrawiam i powodzenia życze oraz nie mylenia i obwiniania holenderskiego tempo-team-u poprzez durne winy polskich biur.
A tak na marginesie ja pracuje dla tempo już przeszło 7 miesięcy i nidgy wypłata mi sie nie spóźniła i wszystko moge załatwić co pragne więc polecam :)
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
adamreal 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 21
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:36 pm   

To jak jest teraz z tym biurem mozna jechac czy nie? Ogolnie wszysstkie domki posiadaja certyfikaty ABU, wiec chyba nie powinno byc źle. Jedzie ktos teraz przez to biuro do holandii? http://www.tempo-team.pl/.../home/index.xml
 
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:42 pm   

adamreal napisał/a:
To jak jest teraz z tym biurem mozna jechac czy nie? Ogolnie wszysstkie domki posiadaja certyfikaty ABU, wiec chyba nie powinno byc źle. Jedzie ktos teraz przez to biuro do holandii? http://www.tempo-team.pl/.../home/index.xml


a ty czasem nie reklamujesz swojej firemki?
 
 
adamreal 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 21
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 6:49 pm   

Pewnie, nie mam co robić tylko reklamowac biura...
 
 
 
kolczykopole 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: opole
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 1:59 pm   

Tempy team to jakaś masakra!
Wróciłam z holandii 2 dni temu i nie polecam!
w umowie miałam osterhout,a wywieźli mnie do udenhout i po tygodniu znów przenieśli do Kaatsheuvel.Tam jest normalne getto polskie,z każdej strony jest płot z drutem kolczastym i zamknięte bramy! Polak nie może korzystać z basenu,kortów,boisk,itd.Bramy nie chcą otwierać i bez ogródek mówią w recepcji,że to dla tego,że jesteśmy polakami!Pracowałyśmy w DHL,który nie gwarantuje minimum godzin! Dostajemy kasę za tylko te przepracowane,a godzin dają tyle by starczyło na domek i ubezpieczenie.Jobcoach nie odbiera telefonu w ogóle praktycznie i jak by komuś się coś stało to można ją poinformować tylko esemesem.Potrafi też odebrać telefon i powiedzieć,że jest po godzinach pracy lub ma wolne i nie ma ochoty z nami rozmawiać i się rozłącza! Nie znamy nawet jej nazwiska,bo przedstawiła się jako Edyta dane osobowe usuniete kordynator od domków lubi się wywyższać,mówi prosto z mostu i dosłownie,że ma na nas >>>cenzura<<<,bo on ma siano i się lansuje,a my mamy robić co chcemy.Zero organizacji!
Dzwoniąc ze skargą do tempo teama niczego się nie dowiecie,bo was spławiają,zawieszają połączenia,przełączają do kogoś innego i obiecują,że oddwonią,a wcale tego nie robią.Babki w work today były przerażone jak im o tym opowiadałyśmy,bo tempy team ich nie informuje o niczym.W tym Kaatsheuvel nie ma desek klozetowych,zasłonek na prysznic,śmierdzi rzygami z kanalizacji,nie ma wieszaków,nie ma pościeli,parasole są połamane.Parking dla polaków to jakiś gruz wysypany na dużej powierzchni,a dziura goni dziurę.Pierwszy raz spotkałam się z taką dyskryminacją przez to,że jestem polakiem!Robią tam z polakami co chcą,niby wysyłają nas tam do pracy,a nawet tego nie gwarantują.Dla nas nie było godzin,a ciągle dowozili nowych polaków,około 30 osób tygodniowo!Wróciłyśmy,bo nas zwolnili i nawet nie znam powodu!Zero papierka,itd! Holender nas zwolnił,a firma kazała płacić 65 euro za busa! Babka przez telefon powiedziała,że Bartek przywiezie nam oświadczenie,które MAMY podpisać,że zgadzamy się na odciągnięcie za busa z wypłaty na co powiedziałam,że nie podpiszę,bo to nie ja zerwałam umowę i nie będę za to płacić.To tak to wykombinowały w tempym teamie,że odciągną nam to od wypłaty bez podpisywania czego kolwiek! Jeżeli proponuja wam pracę w DHL lub DSV to nie godźcie się za żadne złote góry,które obiecują.Mało z tego co mówią okazuje się prawdziwe.Nam mówiły,że jak poejdziemy to ciężko tą pracę stracić i łatwo wyrobić nadgodziny.Mega ściema! Uważajcie na te firmy,bo wyjazd wam się w ogóle nie zwróci i jeszcze wyślą was do polski z minusem!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 16, 2011 2:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MacGrey 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 140
Skąd: Rijswijk
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 2:13 pm   

...jak to juz najstarsi Indianie twierdzili..najwazniejsze to sie nie zrazac i wnioski wyciagac na przyszlosc...

Pzdr!
 
 
gatto31 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: Etten-Leur
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 2:36 pm   

Właśnie niedawno zmieniłam sobie agencje na Tempo Team. Weszłam do biura w moim mieście,zarejestrowalam sie i nastepnego dnia zadzwonili, ze maja dla mnie pracę.
W firmie,w której pracuje jest także koordynatorka TT, do dyspozycji pracowników od godz 9 do 16, codziennie. W mojej firmie pracuje ponad 100 osób(ok 25 % przez TT) , tylko 2 Polki.
W kazdym miejscu, w które byłam oddelegowana przez agencję, prosilam o referencje od szefa. I w kazdym dostalam, to pomaga. Poza tym uczę się języka niderlandzkiego.
Jak ktos już napisał, holenderskie Tempo Team nie ma nic wspólnego z t-t eu flex. Zupełnie inne warunki. Stawkę początkową też mam sporo wyższa niz minimala tutaj. Polecam
 
 
rohan 
Gaduła
rohan


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 149
Skąd: Helmond
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:43 am   

tt eu flex to zaden walek. no moze podatkowy ale to nie moj interes.

tt eu flex powstal aby rekrutowac obcokrajowcow do pracy. W Venlo gdzie pracowalem, Holendrzy byli odsylani do pracy przez tt a niemcy, polacy i reszta bandy przez tt eu flex.

chce dodac, ze wszystkie kontakty jakie mialem z tt eu flex odbywaly sie tutaj na miejscu.
_________________
polak polakowi polakiem
 
 
 
czorny78 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:25 am   

witam polacy któży pracowali w agecji pracy tempo team eu flex i zostala im naliczona jakas kara za rozwionzanie umowy proszeni som o wyslanie dokumentów do sncu.nl natej stronie mozna skladac skarge na tom agencje pracy prowadze z tom agencjom pracy wojne o wyplacenie zaleglych pensi juz 3 miesiace som szanse na odzyskanie tych pieniedzy oraz zamkniecie tej agencji za oszustwa
 
 
vlc
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 26
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 1:07 pm   

czorny78 napisał/a:
witam polacy któży pracowali w agecji pracy tempo team eu flex i zostala im naliczona jakas kara za rozwionzanie umowy proszeni som o wyslanie dokumentów do sncu.nl natej stronie mozna skladac skarge na tom agencje pracy prowadze z tom agencjom pracy wojne o wyplacenie zaleglych pensi juz 3 miesiace som szanse na odzyskanie tych pieniedzy oraz zamkniecie tej agencji za oszustwa

Boże, widzisz i nie grzmisz...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 1:57 pm   

vlc,


http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#244132
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group