NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić Internet :P?
Autor Wiadomość
kargi 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 15
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 8:33 am   Gdzie kupić Internet :P?

Witam. Gdzie najlepiej założyć internet ? Nie chce KPNu, VodaFone, T-mobile w sticku gdzie moj upload wynosi 22kb/s - nie. Potrzebuje założyć normalny (szybki) internet taki jak w PL w większych miastach przy stałym łączu oraz co najważniejsze bez limitów a jak już z to minimum 300GB miesięcznie. Cena na prawdę nie gra roli. Prosił bym o jakieś strony www, cenniki..
Ostatnio zmieniony przez kargi Sob Paź 17, 2009 8:54 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 9:38 am   

a patrzales na UPC??
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 9:48 am   

jest jeszcze w on-line
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 9:48 am   

www.upc.nl
www.ziggo.nl

A na tej stronie https://www.aansluitingen...etbeheerder.php mozesz sprawdzic kto ma u ciebie w bloku jakie instalacje ( gaz, woda, prad, telefon)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 12:36 pm   Re: Gdzie kupić Internet :P?

kargi napisał/a:
Witam. Gdzie najlepiej założyć internet ? Nie chce KPNu, VodaFone, T-mobile w sticku gdzie moj upload wynosi 22kb/s - nie. Potrzebuje założyć normalny (szybki) internet taki jak w PL w większych miastach przy stałym łączu oraz co najważniejsze bez limitów a jak już z to minimum 300GB miesięcznie. Cena na prawdę nie gra roli. Prosił bym o jakieś strony www, cenniki..


Na stronie http://www.internetten.nl/ wpisujesz swoj kod pocztowy i numer domu i pokazuja Ci cala dostepna oferte pod twoim adresem. Wiekszosc abonamentow jest objeta tzw. "fair use policy" co w praktyce znaczy ze nie dasz rady tego przekroczyc. Abonamenty sa posortowane wedlug ceny i jest rowniez jeszcze aktualny status jakosci uslug tzn. rzeczywistej szybkosci lacza w stosunku do deklarowanej. Klikajac na napis BESTELLEN mozesz rowniez na tej stronie zamowic przylacze. Wiekszosc firm internetowych nie ma swoich salonow handlowych (tna koszta).

Jesli natomiast cenisz sobie osobisty kontakt z uroczym i wielce niekompetentnym sprzedawca to mozesz sie udac do jednego ze sklepow Primafoon http://www.kpn.com/web/show/id=110873 To cos takiego jak salony sprzedazy TPSA w Polsce. Do skelpow Primafoon nalezy sie jednak udawac jedynie jesli masz wazne holenderskie prawo jazdy i karte bankomatowa z holenderskiego banku (oprocz DSB oczywiscie :082: ). Te dwie rzeczy byly wymagane ode mnie.
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Sob Paź 17, 2009 12:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
marcelis28 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 129
Skąd: Zegveld
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 12:51 pm   Re: Gdzie kupić Internet :P?

Gryzomir napisał/a:
kargi napisał/a:
Witam. Gdzie najlepiej założyć internet ? Nie chce KPNu, VodaFone, T-mobile w sticku gdzie moj upload wynosi 22kb/s - nie. Potrzebuje założyć normalny (szybki) internet taki jak w PL w większych miastach przy stałym łączu oraz co najważniejsze bez limitów a jak już z to minimum 300GB miesięcznie. Cena na prawdę nie gra roli. Prosił bym o jakieś strony www, cenniki..


Na stronie http://www.internetten.nl/ wpisujesz swoj kod pocztowy i numer domu i pokazuja Ci cala dostepna oferte pod twoim adresem. Wiekszosc abonamentow jest objeta tzw. "fair use policy" co w praktyce znaczy ze nie dasz rady tego przekroczyc. Abonamenty sa posortowane wedlug ceny i jest rowniez jeszcze aktualny status jakosci uslug tzn. rzeczywistej szybkosci lacza w stosunku do deklarowanej. Klikajac na napis BESTELLEN mozesz rowniez na tej stronie zamowic przylacze. Wiekszosc firm internetowych nie ma swoich salonow handlowych (tna koszta).

Jesli natomiast cenisz sobie osobisty kontakt z uroczym i wielce niekompetentnym
sprzedawca to mozesz sie udac do jednego ze sklepow Primafoon http://www.kpn.com/web/show/id=110873 To cos takiego jak salony sprzedazy TPSA w Polsce. Do skelpow Primafoon nalezy sie jednak udawac jedynie jesli masz wazne holenderskie prawo jazdy i karte bankomatowa z holenderskiego banku (oprocz DSB oczywiscie :082: ). Te dwie rzeczy byly wymagane ode mnie.


ewentualnie spytaj jeszcze w Belcompany (coś na zasadzie wszystko w jednym-w jednym punkcie usługowym wszystkie dostępne sieci) http://www.belcompany.nl/..._abonnement.htm

Gryzomir,co punkt usługowy i region to inne mają wymagania.Ja jestem w posiadaniu pięciu abonamentów przy czym kazdy z innej sieci (T-mobile,Telfort,Vodafone,KPN i Ziggo) i nigdzie nie wymagali ode mnie holenderskiego prawo jazdy.Jedyne dokumenty jakie musiałem przedstawić to paszport,karte bankomatową holenderskiego banku i ewentualnie wyciąg (historia z trzech miesięcy) z holenderskiego rachunku o regularnych przelewach.Tego ostatniego dokumentu zażyczył sobie w moim przypadku T-mobile i Telfort.Często się zdaza ze wymóg niektórych dokumentów to wymysł obsługi danego punktu usługowego.Dlatego czasami jezeli w jednym punkcie robią nam problemy,warto udać sie do innego, gdzię często się zdaza ze tych problemów (wymogów) juz nie ma .... :035:
_________________
Błądzic jest rzeczą ludzką,czasami nawet konieczną-pod warunkiem ze człowiek umie wyciągnąc odpowiednie wnioski z błędów ,które popełnił.....
 
 
 
janosikowa 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 12
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 4:02 pm   

Mam pytanie odnośnie kupna internetu. Czy jak nie mam paszportu tylko dowód osobisty i reszte dokumentów to mam szanse na to żeby kupić sobie internet?
 
 
marcelis28 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 129
Skąd: Zegveld
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 4:11 pm   

janosikowa napisał/a:
Mam pytanie odnośnie kupna internetu. Czy jak nie mam paszportu tylko dowód osobisty i reszte dokumentów to mam szanse na to żeby kupić sobie internet?


Masz szanse.Wymagany jest paszport lub dowód osobisty (nowy/plastikowy oczywiscie).
_________________
Błądzic jest rzeczą ludzką,czasami nawet konieczną-pod warunkiem ze człowiek umie wyciągnąc odpowiednie wnioski z błędów ,które popełnił.....
 
 
 
janosikowa 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 12
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 4:28 pm   

Dzięki :039: to jutro spróbuje to załatwić.Pozdrawiam.
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 11:33 pm   Re: Gdzie kupić Internet :P?

[quote="marcelis28] ewentualnie spytaj jeszcze w Belcompany [/quote]

W rzeczy samej. Nawet nie wiedzialem ze mozna fixed internet zamowic w Bell Company. Czlowiek uczy sie cale zycie.

Pozdro!
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Wto Paź 20, 2009 11:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
janosikowa 
Poczatkujacy


Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 12
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 5:19 pm   

Mi nie udało się nigdzie kupić internetu na dowód a próbowałam wszędzie.
 
 
karorina1985 
Poczatkujacy
karorina1985

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 5:53 pm   

Powiem Ci z wlasnego doswiadczenia, gdyz sama bylam zainteresowana kupnem internetu, nie mobilnego a stacjonarnego. Jezeli dosyc dobrze wladasz jezykiem chociazby angielskim, dowiesz sie wszystkiego.
W siedzibie "THE PHONE HOUSE" uzyskasz informacje jaka siec ma najlepszy sygnal, w miejscu gdzie mieszkasz. Maja one informacje o wszystkich firmach proponujacych owe uslugi jak np. ZIGGO, KPN czy TELFORT itp.
Potrzebny ci jest dowod tozsamosci oraz Twoja karta z banku.
 
 
 
Dirty 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 36
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 2:16 pm   

Polecam internet w Telfort B.V. gdyż kilka dni temu podpisałam umowe na dość ciekawych warunkach a mianowicie:
-umowa jest na 12 miesiecy
-montaż gratis(podłączenie pod linię telefoniczną,nawet jeśli nie posiadasz telefonu wystarczy aby było tzw. gniazdko)
-modem gratis(możliwość podłączenia 4 komputerów)
-przez pierwsze 6 miesiecy opłata abonamentowa wynosi 9.90 euro
-przez następne 6 miesięcy opłata abonamentowa wynosi 24,95 euro
-predkość 20 Mega
-czas oczekiwania na montaż do 3 tygodni w przypadku kablowego internetu,jesli internet mobilny to od razu
potrzebne dokumenty do podpisania umowy to:
-paszport lub dowód osobisty(mąż miał tylko dowód osobisty)
-karta bankomatowa
-i około 10 minut wolnego czasu na podpisanie umowy :)
Mam nadzieję iż ta oferta bedzie dla Ciebie satysfakcjonująca.Pozdrawiam
 
 
siula 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 3:57 pm   

Ja mam w Ziggo,pakiet razem z telefonem stacjonarnym i telewizja,zamawialam przez internet,zadnych dokumentow nie potrzeba a najwazniejsze ze nie ma zadnej stalej umowy.Po wpisaniu kodu pocztowego na ich stronie wyskakuje jaka opcje mozna miec w danym miejscu zamieszkania.Wyslalam zgloszenie,trzy dni pozniej dostalam kody a nastepnego dnia paczke z modemem i dekoderem,mozna zamowic z montarzem ale trzeba dlugo czekac i kosztuje to 100euro! nie polecam bo jezeli sie ma gniazdko w domu to jest to bardzo,bardzo proste,wszystko jest w zestawie,potrzebne gniazdka,wszystkie kable i czytelna instrukcja.Teraz jest jakas promocja,dwa miesiace sa gratis a predkosc takze 20mega.
Ostatnio zmieniony przez siula Czw Paź 29, 2009 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 3:09 pm   

SIULA mam pytanie a jak dostałaś te kody z ziggo ... to co z nimi zrobilas .... bo ja też podobnie jak ty zamawiałam w ziggo internet telefon i telewizje ... no i w tamtym tyg przyszedł mi list z kodami jakimiś ... i informacja od kiedy zaczyna mi się abonament. No la e jak narazie żadnego zestawu montażu nie dostałam. czy ja mam coś odesłać ! :033:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group