NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSTRZEGAM przed...
Autor Wiadomość
marynia78
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 30
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 1:57 pm   OSTRZEGAM przed...

Ostrzegam przed firma" POLNED" , z oddziałem w Częstochowie przy Al. Jana Pawła56/58, i która działa w Holandii w Zwaagu pod nazwą BAKKER DETACHERING. B.V. Personeelsdiensen. Firma ta oszukuje ludzi, załatwiaą pracę niby na pół roku, ale nie zawsze ta praca jest i ludzie siedzą jak na szpilkach i zastanawiają się: czy jutro pójdę do pracy, czy nie pójdę, bo z dnia na dzień jest sporządzana lista i ludzie nie wiedzą gdzie pójdą do pracy, bo w biurze niby nic nic nie wiedzą, nawet tego kiedy będzie przelew kasy na konto, no ale przeciez daja zaliczki co tydzień 100 EURO, z której biorą 55EURO za mieszkanie(kwaterują m.in w hotelu Obelix w Zwagdijk Oost, gdzie w większości pokojach jest zimno, tak że ludzie śpią w ubraniach, prysznic jest na żetony i trwa 7 minut, codziennie nie ma prądu, bo jak jest tak zimno to niektórzy dogrzewają się farelkami i wtedy wywala bezpieczniki no i siedzą ludzie w zimnym pokoju bez prądu)15,75 EURO za ubezpieczenie, gdzie kart ubezpieczeniowych nikt na oczy nie widział, a BSN( Soffi nummer) dostają ludzie od... kierowcy busa -hurtowo np. dla 20 osób. Nikt nie jezdzil do Urzędu Skarbowego po Soffi Nummer, a teraz do Geemente po BSN, więc widocznie ktoś z firmy BAKKER podpisuje się za ludzi w Geemente. Mam kontakt z ludźmi, którzy pracują w tej firmie, to wiem np, że przez pół roku pracownik musi być do dyspozycji firmy BAKKER jeśli zrezygnuje to ostatnią tygodniówkę zabiera BAKKER.Jeszcze raz przestrzegam!
 
 
neo 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:42 pm   

Ostrzegam przed Ned-Pol X,zalatwia mieszkanie przez agencje za kosmiczne koszty nie wyplaca pieniedzy,zwykly kombinator,agencja jednoosobowa z siedziba w domu,nie warto z nim zaczynac,dotad nie otrzymalem pieniedzy.Zatrudnia kilka osob obecnie chyba nikogo,kombinuje nie placi ubezpieczen,kilka osob pracowalo dla niego zaledwie miesiac,nie warto z nim zaczynac,zwykly oszust.Zdecydowanie odradzam.
Ostatnio zmieniony przez Administrator Pią Paź 10, 2008 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Śro Sty 30, 2008 8:36 pm   

Ostrzegam przed firma" Holland Contracting " z siedziba w Gliwicach Opolu i Kluczborku.
Przyjmuja kogo sie da. Im glupszy tym lepiej. "Wszystko zalatwimy za pana" Ubezpieczenie mieszkanie itp.
Ubezpieczenie standardowe. Jak Ci sie juz cos \stanie to wysylaja do Polski zeby tylko nie placic Ci za leczenie. Dam przyklad. Typu dostal w szczeke z widly od widlaka. Szczeka połamana jakies przestawienie. Ma wade wymowy do konca zycia wrocil z tego samego biura do pracy. Zero jakiegos zapyatnia jak tam zdrowie nic. Zero odszkodowania. Oni dbaja tylko o kase nie o pracownikow.
Mieszkania zaczeli remontowac. W sumie sa przepelnione ludzmi. Nie ma czajnikow bezprzewodowych. wode w kuchni gotujesz w garnku. Nakladaja kary za byle co. Czasami ludzie nie maja cieplej wody po 2 tygodnie - bo firma juz tam kogos wyslala do naprawy. Oczywoscie nie ma jakiegos zwrotu za mieszkanie w takiej sytuacji. Jesli nie znasz jezyka to nie polecam. Znasz jezyk to wiele osob w pracy jest Ci w stanie pomoc. Zwalniaja ludzi za prawde ktora slysza wiec uwazajcie. Pracowalem u nich pol roku i mi to wystarczy.
Kazda praca w tej firmie polega na wyrabianiu jakis tam norm tak wiec spocisz sie i to ostro.
 
 
ASZKA834 
Poczatkujacy


Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 24
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 2:26 pm   

dziekuje za info..lepiej miec takie informacje..pozdrawiam :039:
 
 
marssob21 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: gdansk
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:19 am   

Czy sa jeszcze jakies uczciwe firmy?
Jak tak, to moze w tym miejscu je umiescimy? :041:
 
 
 
rafalantosz 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 2:50 pm   UNIPOWER--WYSTRZEGAJCIE SIE!!!

Oszukują ludzi jak tylko zaczołem zadawac pytania na temat dziwnych potrącen zaczeli szukać powodu do zwolnienia mnie-nie znalezli i wyrzócili mnie dosłownie siłą przyjechało do mnie do domu dwuch osiłków i wywlekli mnie z domu najpierw protestowałem ale ile mozna zgodziłem sie na wszystko co chcieli i opusciłem holandie... oczywiscie bez pieniędzy..uwazajcie na nich UNIPOWER z siedzibą w NIJMEGEN!!!!
Ostatnio zmieniony przez rafalantosz Wto Lut 05, 2008 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotr77 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 12:56 pm   

Ostrzegam przed firmą EU-Arend X LEIDEN Titus Brandsmalaan 66 Ta miła pani prowadzi firme -Administracja ,ksiegowosc..Obsługuje ona jednoosobowe firmy polskie np:klusbedrijf ,timerbedrijf , itp. Jest to niekompetentna amatorka bez odpowiednich kfalifikacji.Pobiera opłaty nie wykonujac swoich obowiazków,zwykla oszustka wykorzystuje nieznajomosc prawa i jezyka swoich klijetów nacjagajac na dodatkowe koszty bez zadnych efektów.TO NIE JEST KSIEGOWA za jaką sie podaje. Powieżajac jej prowadzenie ksiegowosci swojej firmy jesteś skazany na porazke -dodatkowe koszty (żadnych zwrotów),problemy z urzędem skarbowym (belasting) ODRADZAM !!!
Ostatnio zmieniony przez Administrator Pią Paź 10, 2008 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hoop716
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: szczecin
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 8:00 pm   

a ja ostrzegam przed firma D.O.N z siedziba w rejikovort kolo Nijmegen niedosc ze okradli nas z pieniedzy i nie zaplacili nam do konca pensji to jeszcze na dodatek mowili ze placa za nas ubezpieczenie a okazalo sie jak sie zwolnilismy to minelo dwa miesiace a przychodza nam rachunki z urzedow holenderskich o zaplate za zalegle niezaplacone ubezpieczenia...krotko naprawde odradzam i przestrzegam przed ta firma D.O.N ....aha ostrzegam jeszcze przed polka tam pracujaca ma na imie hanka i duzo obiecuje a nic niema wiecej kradnie niz cokolwiek obiacela,potrafi kazdego okrasc i oklamac :072:
Ostatnio zmieniony przez hoop716 Czw Lut 07, 2008 8:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
gosia71 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 4:08 pm   

Ostrzegam przed firma pro-flex ściągają ludzi do Holandii a potem trzeba wracać do Polski albo szukać pracy na własną rękę bo u nich nie ma pracy oszuści i tyle
 
 
adamos 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 25, 2008 9:24 am   Re: UNIPOWER--WYSTRZEGAJCIE SIE!!!

"
rafalantosz napisał/a:
Oszukują ludzi jak tylko zaczołem zadawac pytania na temat dziwnych potrącen zaczeli szukać powodu do zwolnienia mnie-nie znalezli i wyrzócili mnie dosłownie siłą przyjechało do mnie do domu dwuch osiłków i wywlekli mnie z domu najpierw protestowałem ale ile mozna zgodziłem sie na wszystko co chcieli i opusciłem holandie... oczywiscie bez pieniędzy..uwazajcie na nich UNIPOWER z siedzibą w NIJMEGEN!!!!
"



Pani Antosz!
Pan nawet po polsku nie potrafi pisać a o instalacjach elektrycznych to Pan zielonego pojęcia nie miał !
Pracuje na pana miejscu i opowiadali mi te historie - ubawiłem sie niesamowicie!!!
z Pana był taki elektryk jak z koziej d.. trąba!

Ja POLECAM Unipower. sa rzetelni, wypłaty mam na czas, mieszkanie extra!
 
 
kaska81 
Poczatkujacy

Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 5
Wysłany: Śro Cze 25, 2008 11:30 am   

Prosze piszcie dalej na jaka firme lub na kogo uwazac.Te informacje przydadza sie wszystkim ktorzy poszukuja pracy.
 
 
gewenger 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 63
Wysłany: Śro Cze 25, 2008 1:51 pm   

przed otto(to kazdy wie:P) , laudam- jeszcze gorzej niz otto.
 
 
jarek07 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 6
Wysłany: Śro Lip 02, 2008 2:35 pm   

UWAGA NA SCALARE !!
 
 
koroner 
Nieśmiały użytkownik
koroner


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Śro Lip 02, 2008 10:07 pm   

A jak tam Reno-pol z Katowic? były juz wypłaty czy pan Urbanski zawód;Dyrektor znowu uciekł z budowy przez okno?słyszałem ze na zawsze ,moze nowy rozda własciwe karty.
_________________
koroner z Valkenboslan.
 
 
 
gosia71 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:03 pm   

tttttttttttttttttttttttttttttt

Edit by Ajax4ever: A to co ma być? Płotek budujesz?
Ostatnio zmieniony przez ajax4ever Wto Lip 29, 2008 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group