NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Albert Heijn w Nieuwegein
Autor Wiadomość
gielwun 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 1:45 pm   Albert Heijn w Nieuwegein

Witam!
Wybieram się do pracy do Albert Heijn w Nieuwegein.
Czy jest ktoś kto już tam pracował?
Jak wyglądają warunki w pracy, zakwaterowanie itp.
Proszę o odpowiedź
 
 
mat 
Poczatkujacy
Mat

Wiek: 46
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 15
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:01 pm   

Pracowałem w Tilburgu.Wytrzymalem 1 tydzien ,na chlodni.Nieprzyjemni ludzie i ogole sama praca to wielka gonitwa ...
O AH kolo Amsterdamu słyszalem dobre opinie ,ale tylko słyszałem
_________________
Mat
Ostatnio zmieniony przez mat Czw Sty 24, 2008 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darotiesto 
Poczatkujacy


Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 21
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 4:26 pm   Re: Albert Heijn w Nieuwegein

gielwun napisał/a:
Witam!
Wybieram się do pracy do Albert Heijn w Nieuwegein.
Czy jest ktoś kto już tam pracował?
Jak wyglądają warunki w pracy, zakwaterowanie itp.
Proszę o odpowiedź


[b] pracowalem w kilku albertach i dla mnie praca jest ok, tak jak kolega napisal jest to gonitwa bo obowiazuje norma :/ ale jezeli ktos nie boj sie pracy a lubi sie poruszac to bardzo przyjemna job, masz do wyboru albo ciepla albo zimna hale, hmm to znaczy przewaznie jest to juz narzucone przez posrednika, ja wolalem ta druga, czapeczka,ciepla kurtka,rekawiczki i mozna smigac na bt :) )) ,pozdro
 
 
szpino 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 7:09 pm   albert

Witam ja pracowałem w albercie w okolicach amsterdamu przez firme tempo-team w miejscowosci zaandam praca nie jest bardzo cieżka ale stres jest duży trzeba sie uwijać w zimnie żeby zrobić norme i zawsze cos a to bateria w skanerze pada co godzine a to beteja ktos podprowadzi,naklejki nie chcą sie wydrukować z maszyny,przy oddawaniu zamówienia na rampe kolejka bo jakiemus czarnuchowi przewrócił sie betej i reszta zamiast pomóc to wyjada rozsypane po podłodze maliny :) Po za tym jest nie najgorzej.Polecam coffy shop w tej miejscowości można tam zaopatrzyć sie zaraz po pracy w bardzo dobry shit :)
_________________
WWW.WYROBYSTALOWE.PL.TL
 
 
balcer
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 7:35 pm   

A bedziesz zatrudniony przez Alberta.Bo jak przez adeko to lepiej poszukaj sobie mieszkania.
 
 
 
Smerfetka 
Poczatkujacy
Smerfetka

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:44 pm   

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem. Pracuję w Albercie od 7 miesięcy za pośrednictwem Adecco. MINUSY------Praca w bardzo niskiej temperaturze. Ciężkie, niestabilne wózki sięgające nawet do 2,5m. Bardzo mało godzin pracujących w tygodniu(z sobotą) ok 24-30h* stawka zależna od wieku(max 8,66/h brutto) Wysokie normy niezależnie kobieta/mężczyzna. Niesprawne skanery i baterie do d.... . Bez "znajomości" brak nocnych zmian. Za cały "tydzień" przy max stawce ok 180-200e. Zdarza się często, że 5 minut przed wyjazdem dowiadujesz się, że masz wolne. Ściągają ludzi z Polski a już pracującym nie zapewniają godzin. Czasami jedzie się nawet na 2h :081: Za drobne pomyłki wylatujesz z pracy. Najważniejsza jest NORMA ale nawet jak ją masz to tylko dla swojej satysfakcji (dodatek 5-10e do wypłaty). Mieszkania to mały 4 osobowy bungalow w którym mieszka 6 osób. Robisz krok przez drzwi do pokoju i już stoisz na łóżku :-) pokoje dwuosobowe. Cotygodniowe kontrole domku. Czystość w domku, lodówce, szafkach, szafie (bo jest tylko jedna) i pokojach (łącznie z szafkami). Zdarzyło się nawet zaglądanie do rzeczy osobistych ??!!??!! :013: Mieszka się z ludźmi różnymi. Młodzi razem ze starymi w pokoju. Palący "narkotyki" z niepalącymi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :011: Opłata za domek to 55e od osoby/tyg. I na koniec jak to zwykle między polakami bywa układy, układy, układy i jeden drugiego za 2e by powiesił. Kierowcy wybierani są spośród pracowników i dostają całe 5e za tydzień jeżdżenia (60km w jedną stronę) :021: A teraz PLUSY tej pracy : jest chyba tylko jeden, co tydzień te grosze które zarobicie macie na pewno na koncie. Jak ktoś chce przyjechać to zapraszam - przyjmują cały czas :036: pozdrawiam. PA
Ostatnio zmieniony przez pawel1979 Sob Kwi 19, 2008 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:53 pm   

Po twoim poscie smerfetka to ja dopiero deceniam swoja prace i mieszkanko z balkonikiem i widokiem na "City Plaza"i oczko wodne w Nieuwegein:) :038: Jednak jak widac roznie mozna trafic...
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
alutka1986_21 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:23 am   

adecco :072:
 
 
maly1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 9:41 pm   

witam was a czy mozecie mi dac konkretnie namiary na jakies biura przez ktore moge sie dostac do pracy w ah mieszkam w rotterdamie prosze pomozcie
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 9:51 pm   

Tempo-Team :026:
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 9:56 pm   

http://www.youtube.com/watch?v=CR-bl1E0jZc
 
 
marines27
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 11
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:12 pm   

Ja się wybieram do tej pracy z adecco. Jedzie ktoś jeszcze?
 
 
bobczl
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 4:21 pm   

Witam!
Czy ktoś pracuję bądż pracował przez firmę Adecco w AH Nieuwegein? Proszę o opnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group