NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy znacie firmę Van Koppen & Van Eijk ??
Autor Wiadomość
ossamus 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 42
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 1:50 am   

Nia ma pracy w tej firmie ludzie siedza po 3 tyg. w domu i lipa - choc tyle iz domki sa ok , w Berkel kolo Enschede w VKVE nie ma pracy !!!!!!




tygodniowo 60 eu za domek i miesiecznie 65 za ubezpieczenie i holenderskie swinie <pracodawcy> na szklarniach >>>cenzura<<< ponoc jak 150 Polakow traktuja jak smieci.
 
 
gabunia210 
Poczatkujacy
mała nordwaijk

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: holland
Wysłany: Śro Sie 05, 2009 7:59 pm   szanowni państwo

pracuję w wyżej wymienionej firmie od kilku miesięcy z jednej strony jestem zadowolona a z drugiej nie np. kary od 10euro do 100 euro masakra, niema nikogo kompetętnego do rozmowy dlatego o wszystko pytamy szefa w pracy nikogo w van koppenie,hotele to totalna porażka a domki nie lepsze .Niczego niezałatwisz chyba że pojedziesz bezpośrednio do głównego biura i to powiedzą ci że jak ci nie pasuje to wracaj do polski,koordynatorzy dostali się na swoje stanowiska po znajomościach poprostu brak słów nie znają języka i robią tylko z siebie pajaców, obiady to kompletna tragedia. coż jeszcze tu dodać jak narazie jedyne co to to że płacą a tak pozatym to nic niemają do zaoferowania.
A dla swiadomości wszytkich wszystkkie domki i dą do likwidacji wszycy ludzie będą mieszkać na hotelach od 3-4 osób tragedia a pokje jak w hotelach małe i nie przestronne.
Pozdrawiam pracowników byłych i obecnych.
P.S jeśli chodzi o prywatne mieszkania to również nic nie jest z tego prawdą :021:
_________________
Minia
Ostatnio zmieniony przez gabunia210 Śro Sie 05, 2009 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
smerfetka25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 20
Wysłany: Śro Sie 05, 2009 8:10 pm   

pracowalam w tej firmie nie bylo zle mieszkania nie wiem jakie maja bo mieszkam na prywatnym
 
 
gabunia210 
Poczatkujacy
mała nordwaijk

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: holland
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 7:47 pm   

nic ciekawego nie posiadają
_________________
Minia
 
 
yeti7771 
Poczatkujacy
;-)

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: pl/nl Gouda
  Wysłany: Śro Sie 26, 2009 7:19 pm   

Witam !!! powiem tylko tyle od czegoś trzeba zacząć w NL. Ja właśnie zacząłem przez vk-vn nie jest lekko na początku , ale zależy też do jakiego pracodawcy się trafi !!! i tu jest pies pogrzebany he he jedni są ok a inni nie . pracowałem rok w tej firmie i było kilka sytuacji , że miałem ochotę się zwolnić !!! ... ale przetrwałem nauczyłem się podstaw holenderskiego i znalazłem pracę na kontrakt ;-) )) i już jest OK . pozdrawiam wszystkich też vk-ve i życzę wszystkim wytrwałości :041:
_________________
witam ;-) ))
 
 
 
gabunia210 
Poczatkujacy
mała nordwaijk

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: holland
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 5:23 pm   

niestety muszę cię bardzo rozczarować dlatego że pracuje w jednej stałej pracy od początku umiem angielski i uczę sie holenderskiego tu nie chodzi o prace a samom firme u nas to tylko pozbywają się ludzi pod byle pretekstem czy masz stałą prace czy nie czy znasz język oni mają to gdzieś bo sobie znajomych na te miejsca zatrudniają.
A niestety już w naszym rejonie dwie firmy zrezygnowaly z naszej firmy.
Pozdrawiam :039:
_________________
Minia
 
 
hubbert 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 29
Skąd: haga
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 11:25 am   vkve

Ja pracuję w Hadze przez to biuro. Magda i Ania czyli dziewczyny które tam pracują nie mają żadnego pojęcia o tym co robią. Pracę załatwisz tylko jeżeli masz znajomości. W wyjątkowych sytuacjach dzwonią po innych. Poza tym dziewczyny bardzo lubią prezenty, sam widziałem jak ludzię przynoszą jakieś upominki. Bywa tak że prace dostaje człowiek bez znajomości jakiegokolwiek języka a inny który naprawde dobrze zna hol. lub ang. siedzi w domu. Dodam że Ania zna tylko ang. i to podstawy, szybciej można się dogadac z holendrem który tam pracuję niż z nią. Ale mąż Ani pracuje w głównym oddziale w Leiden więc nikt jej nie ma prawa nic powiedzieć
 
 
bobek2pw22 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:53 am   

Witam
Stawka brutto w van koppen van eijk wynosi 8,49euro/h.
Opłaty:
Mieszkanie 60euro/tyg
Energia 20euro/tyg
Ubezpieczenie 65euro/miesięcznie

Po odliczeniach pozostaje okolo 6euro/h,od tego potracane jest jeszcze wakacyjne, które wypłacane jest 3 razy w roku.
Na reke wychodzi w zależności od liczby przepracowanych godzin okolo 5,5euro.

Ludzie siedzą bez pracy po kilka tygodni,idą jeden dzień tylko po to żeby bylo z czego potrącic za mieszkanie.Koordynatorzy nie daja sobie rady,cięzko cokolwiek załatwic.
Jak sie dzwoni to niewiedzą,mówia ze oddzwonią ale nie robią tego.

VKVE wyleciał juz z kilku szklarni, za duzo chcieli pieniedzy,a pracownikom placa grosze.

Mieszkania są różne,domki są raczej ok, ale nie polecam hoteli.
Hotel Kreta w Maassluis - prawie 40 osób na jedną kuchnie,ciągle zapchana kanalizacja,śmierdzi.
Małe pokoje, z jednoosobowych zrobione dwuosobowe(wstawione łózka piętrowe)
Ostatnio zmieniony przez bobek2pw22 Sob Wrz 05, 2009 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tofik444 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 6:30 pm   

Witam wszystkich! Mam do was ogromną prośbę jeśli ktoś może niech odpowie na moją wiadomość. Potrzebuje dokładny adres tej firmy i nr tel bliska mi i mojej rodzinie osoba tam pojechała i boimy się o nią czytająć to forum troszke się wystraszyliśmy.
 
 
schumma 
Poczatkujacy
schumma

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 11:25 am   Re: vkve

>>>cenzura<<
 
 
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 9:46 am   

mój mąż też pracuje w tej firmie.
jeśli chodzi o pracę to trafił dobrze, naprawdę nie narzeka 40 godzin ma na tydzień zawsze.
wypłaty są regularnie co środę - bez żadnych problemów.
Problemy zaczynają się jak trzeba cokolwiek załatwić w biurze, niestety polki które tam siedzą pozjadały rozumy ( jak to zazwyczaj bywa) i nigdy nie mają czasu na sprawy pracowników.
problem jest za zwrotem kosztów za paliwo tkz kilometrówką, mimo rozpiski np na 500 km (faktycznie przejechanych) oni twierdzą że niemożliwe to jest i policzą np 100 km i za tyle zapłacą.
W tej chwili van koppen cienko przędzie i nie ma nowych zleceń.
 
 
patylka24 
Poczatkujacy
borowiesia

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: holland
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 10:42 am   

hej!!! ta firma VkVe to najgorsze co moze być!!! poleczki z biura a dokladnie w Noordwijku wsadzają do roboty swoich ludzi (znajomków) albo swoich faworytów,są nie kompetentne i ignorują wszelakie prośby,ciągle nie zgadza sie kasa,

zreszta w kazdym biurze cos jest nie tak!!!!! pracowalam tam i moja opinia o tym biurze jest nizsza niz zero,teraz mam prace w swietnym biurze,zajebiste zarobki,nie mam problemu z pracą,kilometrowką,cycuś malina.a VkVe odradzam bo mozna się przejechac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Patrycja
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 11:05 am   

patylka24 napisał/a:
zreszta w kazdym biurze cos jest nie tak
patylka24 napisał/a:
teraz mam prace w swietnym biurze,zajebiste zarobki,nie mam problemu z pracą,kilometrowką,cycuś malina.


to sie zdecyduj w koncu... :roll:
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 12:30 pm   

patylka24 a w jakiej to firmie pracujesz,że jest zajebiście? Może się pochwalisz?
 
 
Lariusz 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 12:54 pm   

dołączam się do prośby patylka24 wszyscy chcemy pracować dla dobrego biura
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group