NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Sie 08, 2008 7:20 pm
Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!
Autor Wiadomość
Artur35 
Poczatkujacy
Artur35

Wiek: 52
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 5
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 6:49 pm   Inforcontracting oszuści

firma inforcontracting w zwyjndrechcie spólka polska euroservice niewypłacaja wszystkich pieniedzy jak sam sie zwolnisz niewypłacaja wakacyjnego, lubia wymyslac kary, rozliczenia tygodniowe rzadko sie zgadzaja zawsze po pare euro brakuje , trzeba ich co tydzien kontrolowac, kombinuja z umowami , i ładnie klamia w zywe oczy a za plecami robia co innego, stosuja tylko metode oszustwa i spychologi ,,mitomani" lubia zastraszac itd, mieszkania maja dobre tylko dla swoich przydupasow reszta czesto mieszka w kiepskich warunkach i w ciasnocie , duzo mozna by wymieniac, UWAGA na pania dyrektorka Dorote, fałszywa i klamie najwieksza oszustka w tym biurze a ludzi tam bardzo duzo co nic nierobia
_________________
artur
 
 
KamilVanOss 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:03 am   Pośrednicstwo pracy Amberu B.V. z siedzibą w Oss

Witam,

Nie wiem czemu na forum niema wzmianki na temat wspaniałego pośrednictwie pracy Amberu B.V. z siedzibą w Oss :072: [b]muszę szczególnie ostrzec Wszystkich [/b]chcących zacząć współprace z tym pośrednictwem chylącym się ku upadkowi! jest to biuro nie gwarantujące pracy oraz ubezpieczenia :/ ja i sporo innych ludzi od stycznia siedzimy w domu bez pracy i bez jakiejkolwiek pomocy! ze strony Amberu ściągają ludzi z Polski i obiecują złote góry ( Praca na dłuższy okres) tak max co do spawaczy i całej reszty... praca do końca zamówienia max 2-3 tyg o zaliczkach całkiem mowy niema podam dwa przykłady Znajomy pracował razem zemną w pewnej firmie spawalniczej gdzie panuję całkowity rasizm ze strony Czechów tam pracujących jak i Holendrów przy stanowiskach pracy kamera, od stycznia kolega siedział w domu wraz z żoną i dzieckiem na ostatniej wypłacie po 4 tyg sporych namów i starań przyjeli go z powrotem pomimo braku pracy fakt zgodzili się lecz pracował 2 tyg po 12godz do momentu jak nie zarobił na mieszkanie 2 x po 50 eu x 4 tygodnie przy pobranej zaliczce 50 eu praca :011: tymczasem praca się kończy :/
Drugim beznadziejnym przykładem jest kolega mieszkajacy wraz z dziewczyną w tym samym mieszkaniu ona pracując płaci za pokój za siebie i chłopaka niepracującego, po przyjeździe do Holandii do obiecanej pracy w swoim pokoju zastałem parę holenderską mieszkających urządzonych już tam wprowadzili sie po moim wyjeździe na święta do Polski co gorsza spali na mojej prywatnej pościeli i prześcieradle :011: po telefonie do biura Pani Polka :074: tam pracująca przeprosiła mówiąc że musiała ich tam ulokować to znajomi szefa :/ ok po interwencji wyprowadzili się do kolegi do pokoju kolega będący w ów czas na urlopie. Dodam także dla chętnych podjęcia się pracy w amberu średnia stawka dla Spawacza 9.25 eu brutto 7 z groszmi netto stawka ta jest jednakowa dla wszystkich pracujących na pakowaniu czekoladek jak i na spawaniu Osobiście raz jeszcze nie Polecam! proszę o rozwinięcie i stworzenie opini na temat [b]AMBERU BV[/b]
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 7:06 am   

KamilVanOss napisał/a:
stawka ta jest jednakowa dla wszystkich pracujących na pakowaniu czekoladek jak i na spawaniu

POdpisales kontrakt? Wiec na co narzekasz?
KamilVanOss napisał/a:
nie gwarantujące pracy oraz ubezpieczenia :/

Nie musza, wrecz przeciwnie- po to jest uitzenbureau, zeby zatrudnialo pracownikow tymczasowych a nie stalych. A co do ubezpieczenia- to jest akurat Twoj problem a nie ich
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
nsutts 
Poczatkujacy

Wiek: 76
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Nederland
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:59 am   Re: Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!

Holland Groep nie Betrouwbaar
Ostatnio zmieniony przez nsutts Pią Lut 05, 2010 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tisane78 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: PL
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:21 pm   Re: Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!


spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lut 06, 2010 12:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Artur35 
Poczatkujacy
Artur35

Wiek: 52
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 5
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 5:31 pm   biura pracy

własciwie to w holenderskich biurach to jest oky ale uwaga , nie jest dobrze w biurach holenderskich gdzie rzadza polacy i jest duzo polakow to sa najczesciej roznego rodzaju spolki polsko -holenderskie itd , ale widnieja jako holenderskie biura pracy na takie bym uwazal i pisze sie na tych forach wlasnie o takich biurach
_________________
artur
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 8:57 am   

:033: suska to co napisał KamilVanOss akurat jest prawdą ... ale tylko delkatnie ujętą To Buro AMBERU faktycznie chyli się ku upadkowi. Wo gule masakra co się tam czasami dzieje , osoby które tam byly wiedzą o co chodzi. Jest to holenderskie biuro która włascicielką jest holenderka ale ona tam tylko zagląda niestety bo w biurze jest Pani Polaka która cieszy się że jest tam gdzie jest i poprostu jest polką ponad innymi polakami i Pan Holender który zachowuje się jak rasista ... jak mu coś nie podpasuje to się wyd że i tyle spoko odruch ale czemu na polaków tylko ... przyjdzie polak po 50 zaliczki to musi błagać go o to.... żeby mu dał ... no to jest chore.
Pracy nie szukają dla ludzi tak jak wczesniej pisał KamilVanOss ludzie siedzą od stycznia w domach ... a za co żyć .... no nie licząc tych którzy z wazeliną Matce polce i Holendrowi rasiście wchodzą wiadomo gdzie ,,, takie osoby mają dobrze, ale znam osoby zamiast po prostu się poniżać do tego stopnia odeszły z tego biura ...
Fakt taki kontrakt podpisany został no ale powiedzmy sobie szczerze ... kto nie pracował dla tego biura nie wie jak jest nie jest fajnie : ani uczciwie ledwo co sie zarabia na życie przekręty na każdym kroku
Nie chce mi się za dużo rozpisywać co to biuro narobiło Polakom (no fakt nie którzy Polacy też nie byli ok ) podaje link na str. tego biura i link gdzie już zostało kiedyś opisane to biuro
to jest str. tego biura http://www.amberu.nl/
to jest str. na której już kilka osób opisało to biuro http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,39252,0,0

Moja osobista rada ... i nie żebym nie wiem jak narzekała nie pakujcie się do współpracy z tym biurem ... bo prędzej czy później zaczniecie żałować i może się tak zdążyć ze wpędzicie się w długi albo gdy znajdziecie coś lepszego to nie będzie takiej możliwości podjęcia pracy u kogoś innego bo na umowie pisze w obrębie 50 km po rozwiązaniu umowy nie można pracować przez rok :072:

Ale tak naprawde każdy musi decydowac sam
Pozdrawiam i powodzenia



dobrze ze nie wstawiles/las tu calej tablicy ikon
_________________
... każdy dzień jest darem ....
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Mar 15, 2010 5:04 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 3:58 pm   

Najlepiej to w Polsce siedzieć na dupie a nie pisać na forum jak to wszędzie chujowo; nikt nikogo na siłę zagranicę nie wysyła.
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 5:54 pm   

bafana, wybacz ja nie pisze jak to wszędzie chujowo ... napisałam tylko o jednym konkretnym biurze i o doświadczeniu z nim ... taka jesteś mądra popracuj tam pół roku i inaczej będziesz śpiewać.
A tak poza tym tobie informacja nie musi się ani podobać ani przydać ... ale jak ktoś będzie zapie***lał żeby zarobić i kasę zamiast w terminie 4 tyg wyplata być będzie po 6 tyg. i to z wielkimi pretensjami to sorki , osoby mają rachunki do płacenia .... i nikt nie mówi że lepiej w Polsce na dupie siedzieć , tylko nikt nie chce żeby go oszukiwano. Chyba że ty tak robisz lub lubisz!
A pyzatym wspomniane było że ludzie siedzą w domach tak .... czy było coś pyzatym że to super (nie) wiec jak myślisz podoba się to komuś że siedzi w domu czy wolał by iść do pracy .
Ja jak i zapewne parę innych osób napisało krytyczne wypowiedzi na temat różnych biur ze względu na to żeby ktoś nie pakował się w bagno ... ale jak ktoś wcześniej napisał że jedni narzekają a inni są zadowoleni ... tak wiec każdy zatrudniając się wie co robi :074:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
Ostatnio zmieniony przez nikala Pon Mar 15, 2010 5:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anetaz530i 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:32 pm   

Witam wszystkich ! Czytałam wasze opinie - byłam ciekawa informacji o firmie AXEL w Holandii , jak tam się pracuje i czy jest w miarę uczciwą firmą !? Niestety jakoś nic nie znalazłam ! MOŻE KTOŚ Z WAS MI NAPISZE PARĘ SŁÓW NA TEMAT TEJ FIRMY ???? Z góry dzięki i pozdrawiam !!!! :039:

[ Dodano: Nie Wrz 12, 2010 11:32 pm ]
ANETA
 
 
nimmuee 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 2:53 pm   

Cóż, co czlowiek,to opinia. Poza tym,wszedzie dobrze gdzie nas nie ma;) jeśli jestes zatrudniony/a przez agencje pracy,wiadomo,ze zarobisz mniej,warunki krolewskie nie beda,i moga mieszac,akurat wyjezdzajac do holandii mialam to na zwgledzie. Patrzac na wasze wypowiedzi,lepiej zalozyc forum,ktore firmy sa godne polecenia,mniej bedzie obszerne.ja trafilam do firmy groenfleks na zeelandzie,mam nadzieje ze juz niedlugo... moja przyjaciolka pracuje w niej od poltora roku,i za bardzo do tej pory nie narzekala.miala niemal ciagle prace,stala,w jednym miejscu pracowala np cala niemal zime. jak cos namieszali z wyplata,najlepiej od razu uderzac do koordynatora holenderskiego,bo polscy,to na ogol porazka, i w miare szybko bylo porzadkowane. teraz jednak zmienila zdanie.po pierwsze nie ma pracy. zatrudnili tyle nowych osob w ostatnich tyg,ze ledwo sie mieszcza na hotelu. stracili kontrakty z wiekszaoscia firm,(ostalo sie ok 4 firm,gdzie pracuje sie jak jest sezon- 4-5 tyg i dupa).warunki na hotelu (>>>cenzura<<<) pozostawiaja wieeeeele do zyczenia- w klitce metr na 2 sa 2 osoby, pokoj 3 osobowy z jedna mala szafa. duza brudna kuchnia,rownie brudne lazienki,maly salon z tv z 3 kanalami,naszczescie internet ;) na holtelu mieszka ok 30 pare osob,od 2 tyg dopiero wprowadzone dyzury na sprzatanie- to sobie wyobrazacie co sie dzialo przedtem (grzyb,robaki itp). z praca- tak jak pisalam,kiepsko, niemal wszyscy "nowi"siedza na hotelu,dla starych pracownikow praca jest.przy czym,zamiast powiedziec: nie ma teraz pracy,przykro nam,jedz na urlop,to przeciagaja,obiecuja,bylebys siedzial na hotelu i placil im 77 eu na tydz.zarobki: 5.4 na godzine przy 40 godzinach tygodniowo,jesli 40 godz nie wyrobisz stawka za godzine maleje.balagan z solarisami i wyplatami na konto,czesto brakuje godzin,i trzeba dyskutowac,klocic sie,wyjasniac i w koncu czeeeekac na wyrownanie. ze zlodziejstwem nie spotkalam sie,ale dlugo tzreba czekac na jakikolwiek zwrot kasy.trafiajac tutaj 4 tyg czekalam na nr sofi, 5 tyg na umowe i konto w banku. jestem od poltora miesiaca,wplynela mi tylko jedna wyplata,gdzie powinna wplynac kumulacja za 4.z zaliczkaimi nie ma problemu,o ile koordynator nie zapomni,trzeba sie upominac i przypominac, bo naszemu przydalaby sie ewidentnie lecytyna.firma idzie na ilosc nie jakosc,jesli chodzi o pracownikow. nowi sa przerzucani,siedza na hotelu,i jest ich ewidentnie niepropocjonalna ilosc do pracy,jaka firma oferuje. dodam jeszcze ze na stronie internetowej reklamuja sie pensjonatami,a nie rzeczywistymi miejscami mieszkaniowymi,dlatego rozczarowanie ewidentnie moze byc i to uzasadnione,bo wszyscy nowi nie trafia na bungalo,albo domkow,tylko na hotel typu Huedenskerke,albo Royal. Pozdrawiam i zycze sobie i Wam powodzenia w Holandii :)
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 4:52 pm   

Witam. A ja Powiem wam tak , ze jednm pasuje , a jednym nie. Ludzie tyle razy juz sie ten ten temat wałkuje ze juz nudno sie robi. Uczcie się jezyka, i jak zyje sie w Holandii, to nie bedziecie pisac jak wam zle i niedobrze. Jak wam nie pasuje , to wracajcie do Polski, bo nikt was tutaj nie trzyma na siłe, a jak sie podpisuje umowe to sie czyta co, a nie potem płacz na forum bo nie było po polsku.Zastanów sie co robisz?? A jakbys jeden z drugim nie mysli tylko daj sie wykorzystywac, to potem sa płacze na forum. ZASTANÓW SIE ZANIM WYJEDZIESZ DO HOLANDII
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
Ostatnio zmieniony przez doktorlecker Wto Wrz 14, 2010 4:56 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 7:09 pm   

Amen :038: :035:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
anetaz530i 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 11:20 pm   FIRMA AXEL - SZUKAM INFORMACJI

Witam wszystkich ! Czytałam wasze opinie - byłam ciekawa informacji o firmie AXEL w Holandii , jak tam się pracuje i czy jest w miarę uczciwą firmą !? Niestety jakoś nic nie znalazłam ! MOŻE KTOŚ Z WAS MI NAPISZE PARĘ SŁÓW NA TEMAT TEJ FIRMY ???? Z góry dzięki i pozdrawiam !!!! :039:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Wrz 17, 2010 11:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 12:00 pm   

anetaz530i, no to zle szukalas i ile razy na jednej stronie mozna zadac to samo pytanie ?

http://forum.niedziela.nl...f87358b343d6f72
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group