NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Sie 08, 2008 7:20 pm
Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!
Autor Wiadomość
jacek38
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 57
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 10:43 pm   Fides Personeelsdiensten B.V.

http://www.niedziela.nl/f...89210b182#40843
szkoda...........
 
 
Marco68 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 4:56 pm   Sa jeszcze w miare dobre Biura Pośrednictwa Pracy

Bloondyn napisał/a:
Widać ze dla ciebie żadnej firmie nie można zaufać a pewnie sama pracujesz za granicą???
Tylko boisz sie o miejsce pracy

Pozdrawiam


Tak to wygląda. W zeszłym roku bylem przez jedno biuro w Holandii w miejscowości Monster i chwaliłem sobie jednak nie popierali częstych zjazdów do domu, a ja akurat miałem ojca umierającego i już powrotu nie miałem ale jeśli chodzi o warunki socjalne czy tez finansowe to bez zarzutu pisze o firmie Tido-Vesta. A teraz jadę przez (właśnie) biuro Graser i wiem ze tam jest wszystko w porządku bo nie pracując przez Graser to bylem u ludzi tam pracujących i nikt na nic sie nie skarżył. Po za tym to już tak jest nikt co jest w Holandii nie będzie polecał innemu pracy-- wiadomo ze im nas więcej tym mniej godzin pracy.
 
 
Bożydar 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 5:44 pm   

;L,,;L,L;GRUUWAGA UWAGA PRACOWAŁEM W COVEBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEWNIE ZNACIE TO JEST NAJWIEKSZY WAŁEK JAKI JEST W hOLANDII STRASZNIE TRAKTUJA POLAKÓW MIELI WGLAD WE WSZYSTKO NAWET BLOKOWALI MOJE ZAROBIONE PIENIADZE NA KONCIE OSOBISTYM IMIENNYM W BANK ING STAWKA 5.45 NETTO PIOSALI ZE NIE POBIERAJA OPLATY ZA SPANIE A ZABIERALI 2.15 OD KAZDEJ PRZEPRACOWANEJ GODZNY PROBLEMY Z PLATNOSCIA TRZEBA BYLO WYKLUCAC SIE O MARNE EURO CO TYDZIEN W BIURZE . UWAZAJCIE NA INNYCH POSREDNIKOW TO SA WYZYSKIWACZE DORABIAJA SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE I NAIWNOSCI NIE DAJCIE SIE BADZCIE HONOROWI JESTESMY POLAKAMI A NIE NIEWOLNIKAMI JEST PANSTWOEY URZAD PRACY W HOLANDII NAZYWA SIE CWI JEST ZA DARMO INTERNET I POMAGAJA W ZNALEZIENIU PARCY NIE BIORA HARACZU
 
 
magdalena990 
Poczatkujacy
praca

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 3
  Wysłany: Czw Mar 13, 2008 6:20 pm   PRACA

HEJ CZY KTOś PRACUJE W EINDHOVEN W FIRMIE ARENA NA PIECZARKACH.PROSZę O ODPIS. :061:
_________________
miluś
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 7:31 pm   

nie piszemy wielka litera ....prosze edytujcie swoje posty bo trafia do kosza!!!
 
 
vinni Pu 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 55
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 9:13 pm   

Bożydar napisał/a:
;L,,;L,L;GRUUWAGA UWAGA PRACOWAŁEM W COVEBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEWNIE ZNACIE TO JEST NAJWIEKSZY WAŁEK JAKI JEST W hOLANDII STRASZNIE TRAKTUJA POLAKÓW MIELI WGLAD WE WSZYSTKO NAWET BLOKOWALI MOJE ZAROBIONE PIENIADZE NA KONCIE OSOBISTYM IMIENNYM W BANK ING STAWKA 5.45 NETTO PIOSALI ZE NIE POBIERAJA OPLATY ZA SPANIE A ZABIERALI 2.15 OD KAZDEJ PRZEPRACOWANEJ GODZNY PROBLEMY Z PLATNOSCIA TRZEBA BYLO WYKLUCAC SIE O MARNE EURO CO TYDZIEN W BIURZE . UWAZAJCIE NA INNYCH POSREDNIKOW TO SA WYZYSKIWACZE DORABIAJA SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE I NAIWNOSCI NIE DAJCIE SIE BADZCIE HONOROWI JESTESMY POLAKAMI A NIE NIEWOLNIKAMI JEST PANSTWOEY URZAD PRACY W HOLANDII NAZYWA SIE CWI JEST ZA DARMO INTERNET I POMAGAJA W ZNALEZIENIU PARCY NIE BIORA HARACZU

dokładnie COVEBO to przekręt i jeszcze ten gościu co wszystkich w wała robił a jeszcze kazał na siebie mówić KOLO... czysty kre....n
 
 
Lutek 
Gaduła

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 168
Skąd: Skandynawia
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 8:44 am   

Bardzo ciekawy watek no i bardzo przydatny. Ale czy nie obawiacie sie jakis konsekwencji ze strony pomowionych? Juz nie ma tu na mysli forumowiczow ale wlasciciela forum/strony? Czy umieszczanie takich (psujacych opinie) informacji jest zgodne z prawem?

ps
pytam sie tylko z ciekawosci
 
 
paulaholandia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 2:20 pm   

szukam pracy cz zna ktos dobre biuro
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 6:30 pm   

paulaholandia napisał/a:
szukam pracy cz zna ktos dobre biuro

czy to jest tablica ogłoszeń, forum to nie słup ogłoszeniowy aby wszędzie przyklejać ogłoszenia :011:
 
 
Alex79
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: lubelskie
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 10:36 pm   Re: GROENFLEX?

"Gdy ktoś nie posiadał konta w polsce firma Groenflex zakładała w Holandii konto w Robobanku za 60 euro."
Pracowałem w innej firmie i też mam założone konto w Rabobanku i też za 60 euro, to jest przepis tego właśnie banku, podyktowany tym, że wielu Polaków przyjeżdża do pracy i po kilku dniach, tygodniach wyjeżdżają, a Bank ma więcej roboty papierkowej, a nie jest to wymysł poszczególnych firm, macie to przecież na wyciągu bankowym.
Ostatnio zmieniony przez Alex79 Czw Mar 20, 2008 10:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:00 pm   

skoro zakwaterowanie gratis to moze i ubezpieczenie juz wliczone w stawke brutto i podane tylko to co na ręke...mój imienniku Jacku co tak nabijasz tą ilość postów:)chcesz sie stać gaduła nad gadułami...czasami warto pisac mniej ale wnosić cos dla innych,niż pisać dużo a troszke bez sensu..tak jak ja teraz:)
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 2:13 am   

Bożydar i vinni Pu - czy wy przypadkiem nie przesadzacie??????
Nie chcę bronić firmy COVEBO ani tym bardziej wybielać jej w oczach forumowiczów, ale..... pracuję przez COVEBO od lipca 2007 roku, moj mąż od października 2007 roku i jakoś nie miałam problemów o których piszecie.....
Stawkę netto mam 6,7euro i nikt nie zabiera mi 2,15 od każdej przepracowanej godziny (macie na to dowód???). Nigdy nie musieliśmy się wykłócać o swoje wynagrodzenie, z ING tez nie mamy problemów - wypłacam ile chcę, mam dostęp do konta przez internet.
Są inne problemy - owszem. Ale patrząc z perspektywy mojego stażu pracy przez te biuro to stwierdzam z cała stanowczością ze są gorsze.
I wierzcie mi - wiem co mówię. Od kilku miesięcy współpracuję z ludźmi zatrudnionymi przez OTTO..... brak słów. W porównaniu z nimi problemy z COVEBO wypadają naprawdę baaardzo blado.
Pozdrawiam
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
Ostatnio zmieniony przez Hera Pią Mar 21, 2008 2:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vinni Pu 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 55
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 4:23 pm   

Hera napisał/a:
Bożydar i vinni Pu - czy wy przypadkiem nie przesadzacie??????
Nie chcę bronić firmy COVEBO ani tym bardziej wybielać jej w oczach forumowiczów, ale..... pracuję przez COVEBO od lipca 2007 roku, moj mąż od października 2007 roku i jakoś nie miałam problemów o których piszecie.....
Stawkę netto mam 6,7euro i nikt nie zabiera mi 2,15 od każdej przepracowanej godziny (macie na to dowód???). Nigdy nie musieliśmy się wykłócać o swoje wynagrodzenie, z ING tez nie mamy problemów - wypłacam ile chcę, mam dostęp do konta przez internet.
Są inne problemy - owszem. Ale patrząc z perspektywy mojego stażu pracy przez te biuro to stwierdzam z cała stanowczością ze są gorsze.
I wierzcie mi - wiem co mówię. Od kilku miesięcy współpracuję z ludźmi zatrudnionymi przez OTTO..... brak słów. W porównaniu z nimi problemy z COVEBO wypadają naprawdę baaardzo blado.
Pozdrawiam


oki to powodzenia...

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 4:26 pm ]
a tak swoją drogą to komu sie niepodoba hollandia i twierdzi że ma za mało kasy albo mu tu żle TO POPROSTU NIECH WRACA DO POLSKI może tam bedzie mu lepiej

ps: to moje prywatne zdanie
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Sob Mar 22, 2008 1:05 am   

No i tu się z tobą zgodzę. Nikt nie obiecywał że będzie pięknie, łatwo i bezproblemowo.
WESOLYCH SWIAT!!!
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
blackolive 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 4:19 pm   

hm.OTTOWORKFORCE - napiszcie czy naprawde to oszusci, bo moj facet pojechal do pracy z tego biura.prosze o jakies konkrety, bo sie okropnie zamartwiam. :022: :022:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group