NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lyca Mobile
Autor Wiadomość
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 6:32 am   

Prosze powiedzcie mi jak moge deaktywowac poczte glosowa ? Jest mozliwosc kodem czy musze dzwonic do tych baranow ktorzy chca najpierw znac dane wlascicela numeru
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 11:21 am   

stroopwafel zadzwoń na 1233 i tam poszukaj opcji - ja sie staralem ale nie znalazlem odp na twoje pytanie ... :039:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 11:54 am   

stroopwafel,
wpisz kod ##002# i przycisnij zielona sluchawke i masz wylaczona poczte .

[ Dodano: Wto Lip 23, 2013 11:55 am ]
jak by nie zadzialalo to zadzwon na 1200 lub 020-754 3030
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
ninaxxx
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 8
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 6:06 pm   

w lebarze nie dzwoni sie, a wysyla sms-a o tresci off na 1233, a zeby poczte glosowa ponownie wlaczyc wysyla sie sms-a o tresci on na 1233
a na lycamobil poczta glosowa jest gratis
 
 
Renix 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 82
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 5:23 pm   Lycamobile sms

Witam Wszystkich ,
szukalam na forum, ale nie mogla odnalezc biezacego tematu, wiec postanowilam ze tu opisze moj problem z siecia Lycamobile . Otoz : Jestem bardzo wściekła, bo od 2 tygodni nikt nie moze do mnie wyslac sms, a oczekuje na bardzo wazne wiadomosci. Od dzisiaj ja tez juz nie moge wyslac zadnego sms, przychodzi mi z automatu zwrotny sms , ze "'blad"" i nie moze byc dostarczona wiadomosc " . Czy orientujecie sie moze ze cos nie tak jest z siecia Lycamobile? czy to problem z siecią czy cos innego? Czy ktos z Was ma podobny problem przez ostatnie tygodnie ? W koncu zostane odcieta od swiata i nikt ni bedzie mogl ze mna sie skontaktowac ani ja z nikim poprzez sms. Mowie tylko o przesylaniu sms, bylabym wdzieczna za jakaolwiek zwrotna informacje w tym temacie . Serdecznie pozdrawiam,
_________________
The day you find it is the day I will stop missing you .....
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 5:35 pm   

Renix,


Cytat:
Waarom kan ik geen SMS-berichten ontvangen/verzenden?
Wij adviseren u om eerst te checken u voldoende saldo heeft om een sms te versturen. Indien u nog steeds geen sms kunt verzenden/ontvangen, kunt u het bericht centre nummer (MCN) nagaan in uw instellingen - dit moet zijn +31684000111 voor Lycamobile Nederland. Wanneer u een ander nummer ziet, voer dan het +31684000111 in en schakel de telefoon uit en aan. Probeer eventuele niet verstuurd SMS-berichten opnieuw te verzenden. Indien het probleem zich opnieuw voordoet, raden wij u aan om contact op te nemen met de klantenservice.



http://www.lycamobile.nl/nl/faq

(powyzsza strona jest rowniez w jezyku angielskim )
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Paź 07, 2013 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Renix 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 82
Wysłany: Pon Paź 07, 2013 6:12 pm   

Cytat:
http://www.lycamobile.nl/nl/faq




Witam , dzieki za stronke, sprawdzilam centrum wiadomosci - prawidlowy numer telefonu ; zaladowany i mam srodki na koncie , wiec nadal nie rozumiem dalczego nie otrzymuje sms od innych , i ja nie moge takze juz przesylac sms . Wychodzi na to ze bede musiala skontaktowac sie z dzialem obslugi klienta w Lyca.
pozdrawiam,
_________________
The day you find it is the day I will stop missing you .....
 
 
decks69zwa
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 12:14 pm   

Witam
Wszyscy moi znajomi/koledzy z którymi rozmawiałem na ten temat i mają tel w 'lajce' nie mogą wysyłać sms'ów od bodajże 3 dni.
Ja swój nr mam jakieś 11 miesięcy inni po 3 miesiące bądź po 2 lata i pierwszy raz się z tym spotykają...
Najlepsze jest to że dzwonić można normalnie i internet działa :)
Renix jak będziesz coświedziała po rozmowie z biurem obsługi klienta to daj znać na forum :)
Pozdrawiam
 
 
Renix 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 82
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 4:29 pm   

decks69zwa napisał/a:
Renix jak będziesz coświedziała po rozmowie z biurem obsługi klienta to daj znać na forum :)

Witam ponownie ,
oj...dzieki za ta wiadomosc, bo myslalam ze tylko jedna mam taki problem i juz zastanawialam sie czy cos nie tak jest z moim telefonem:-) ale z nim jest wszystko OK , bo jak wlozylam polska karte SIM ( nie lvca ale innego opearatora ) to dziala bez zarzutu. Czyli problem dotyczy Lyca nl karty sim. W nieszczesciu i w szeszciu nie jestem osamotniona z tym problemem, a tu wychodzi ze wiekszosc ma taki sam problem. Dzwonilam do dzialu obslugi klienta(1200) kazdego dnia po kilkanascie razy,ale wychodzi na to ze dzial obslugi klienta takze ma problemy, bo aktualnie nie jest dostepny. Wiec powiem prosto z mostu : wkurzylam sie i wyslalam wiadomosc emailem. Czekam na ich odpowiedz , jak tylko cos otrzymam to dam wszystkim znac na forum. Chyba ze ktos ma jakis inny nr telefonu do lyca dzial obslugi klienta? Serdecznie pozdrawiam.
_________________
The day you find it is the day I will stop missing you .....
 
 
Patykotka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 09, 2013 6:38 pm   

https://www.facebook.com/...derland?fref=ts
Tu jest rozwiązanie zagadki.
 
 
decks69zwa
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 12:52 am   

Od około 16 moi koledzy i ja możemy sms'ować ;)
Samo się naprawiło :P
 
 
zielony2517 
Poczatkujacy
zielony

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 2:48 pm   internet mobilny lycamobile

Czy też macie takie problemy z internetem mobilnym? Rozłącza co chwile średnio co 4MB. Używam modemu Huawei E3131, dodam, że internet mobilny w lebara chodzi bez zarzutu nic nie rozłącza. Czy ktoś się z tym spotkał, wie jak rozwiązać problem?
 
 
bossss997
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 1:06 am   Lycia internet

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy Lyca oferuje nielimitowany internet za 10euro czy zle doczytalem? A jesli nie to jakie inne firmy tam maja ciekawe oferty internetu mobilnego pozdrawiam ;)
 
 
Jadwiga69
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 7
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 1:29 pm   

Orientuje się ktos czym się różni oferta "Holland Bundle" za 19,90 euro od "Mega Surf" za 10 euro? Mega surf jest tańszy a ma nielimitowany internet a oba pakiety ważne są do 30 dni, jak to wygląda w praktyce? Bo na pierwszy rzut oka wyglada, że ten mega surf za 10 euro jest "lepszą" ofertą.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 3:46 pm   LYCA roaming

Nie moge znalezc na ich stronie kodu aktuwujacego roaming. Zna ktos czy jest automatycznie wlaczony?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group