NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasilek dla bezrobotnych /transfer zasilku do Polski
Autor Wiadomość
eRR
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 25
Wysłany: Pią Paź 30, 2020 7:58 pm   

Witam wszystkich

Na początku przyszłego roku kończy mi się kontrakt z obecnym pracodawcą, kończy mi się faza B, przepracowałem w sumie dla nich 5,5 roku. Po zakończeniu kontraktu chciałbym dostać zasiłek z transferem do Polski. Dochodzą mnie słuchy, że mój pracodawca może robić problemy z wydaniem niezbędnego dokumentu, który jest potrzebny do załatwiania spraw z zasiłkiem dla bezrobotnych (nie wiem jak ten dokument się fachowo nazywa). Dochodzą mnie słuchy, że mój pracodawca stosuje taką praktykę, że na zakończenie fazy B nie daje pracownikowi fazy C, tylko proponuje powrót do pracy za np. 6 miesięcy i wtedy zaczynam do początku od fazy A. I koniec końców nie mam możliwości otrzymania zasiłku dla bezrobotnych, ponieważ mój pracodawca ma dla mnie pracę, ale dopiero za pół roku.

Czy takie praktyki są zgodne z prawem pracy w Holandii?
Ostatnio zmieniony przez eRR Pią Paź 30, 2020 7:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
l1r0y
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 9
Wysłany: Nie Sty 31, 2021 11:38 pm   

Witam mam pytanie jestem na zasiłku (zrobiony mam transfer do Polski na 3 miesiace)
Czy jest możliwość przedłużenia transferu zasiłku o kolejny miesiac lub wiecej zasiłek mam przyznany na dłużej zaznaczam ze transfer jest tylko na 3 miesąace do kraju pochodzenia.
 
 
tota1939 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 27
Wysłany: Śro Maj 12, 2021 7:13 pm   

witam,ile czasu idzie list z uwv do polski,czekam na inkomstformulier babka twierdzi ze wysłali 4-tego maja,wczesniej że w tamtym miesiącu,co mam zrobić,jesli nie przyjdzie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group