NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klopot z "Topzent" Eidhoven
Autor Wiadomość
Psotnik
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 3:58 pm   Klopot z "Topzent" Eidhoven

Witam.Jestem w Holandii trzeci miesiac ale problemy zaczely sie juz po pierwszym miesiacu z ta agencja pracy.Przez pierwszy miesiac pracowalem normalnie po 5-7 godzin dziennie w magazynie "ups" dodam ze topzent nie wynajmuje mi mieszkania wynajmuje je sam za ktore place 415EUR mies. Ale do rzeczy.. jak wyzej pracowalem normalnie codziennie po 5-7 godz. a po miesiacu dzwinili do mnie i mowili ze dzis tylko od 19 do 22ej czyli po trzy godziny dziennie. I tak przez caly tydzien.Robilem po te trzy godziny przez jakies dwa tyg potem przestali do mnie wogole dzwonic.A jak nie dzwonili znaczy ze wolny dzien.... i przez ostatnie dwa tyg mam przepracowane 10-6 godzin. Paranoja! zeszly tydzien bylem tylko jeden dzien w pracy i oczywiscie 5 godzin!Kiedy wydzwaniam do topzent i pytam co jest grane odpowiadaja mi ze nie ma pracy... a ja wiem ze pracy w tym magazynie jest duzo.Rozmawialem z szefem "ups" to mi powiedzial ze kiedy on dzwoni do topzent to mu odpowiadaja ze nie maja ludzi!Ze albo jestesmy chorzy albo mamy kaca!! :011: oczywiscie problem nie dotyczy mnie samego i inni tez nie wiedza o co chodzi w tym wszystkim.Pytanie mam takie: kto tu w tej sytuacji klamie??? topzent czy ups?? dlaczego przez pierwszy miesiac pracowalem normalnie a potem juz coraz mniej i mniej??? na kontrakt podobno nie mam szans bo szef ups powiedzial ze musze miec przepracowane okolo 1000 godzin zeby dostac kontrakt.... w innych biurach tez mi mowia ze pracy nie ma... nie mam za co zaplacic za mieszkanie dlog rosnie a za chwile nie bede mial co jesc! Prosze jesli ktos wie dlaczego topzent tak postepuje niech odpisze na te pytania.Moze bede wiedzial co zrobic dalej... Pozdrawiam.
 
 
Damianos 
Gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Cze 2009
Posty: 173
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 5:05 pm   

Psotnik napisał/a:
Prosze jesli ktos wie dlaczego topzent tak postepuje niech odpisze na te pytania.

Top Zend (zresztą jak i inne uitzendburea) zawsze najpierw daje pracę ludziom, którzy mieszkają na ich domkach (dodatkowo zarabiają na domkach czyli pracownicy z ich lokum są bardziej opłacalni). Znajomy pracuje w UPS i mówi, że zarówno pracy jak i pracowników nie brakuje, także Twój szef mówiąc, że Top Zend twierdzi, że nie ma ludzi raczej mija się z prawdą. Moja rada to zwiewać najszybciej jak się da z tego biura. Jeżeli znasz holenderski pracy w Eindhoven nie brakuje.
 
 
rohan 
Gaduła
rohan


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 149
Skąd: Helmond
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 5:07 pm   

A dlaczego nie pojdziesz gdzies indziej? masz wolnyc czas, wiec wykorzystaj go

nie mysl jak dziala to biuro bo to do niczego Cie nie zaprowadzi tylko o najblizszej przyslosci

nie chcesz chyba powiedziec, ze w calym Eindhoven i okolicach nie ma pracy ?
_________________
polak polakowi polakiem
 
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Śro Lut 15, 2012 9:09 am   

Jeszcze dziś zaproponuj szefowi magazynu,że zaczniesz dla niego pracować bezpośrednio ale bez kontraktu(czyli jako ZZP'er). Potem masz dwa miesiąca na założenie firmy i .... do przodu.Jeżeli na przeżycie wystarczały ci wypłaty z biura to logiczne jest,że samodzielnie możesz zaproponować pracodawcy nawet niższą (pomniejszoną o prowizję biura) stawkę. Szef będzie wniebowzięty a Ty nie umrzesz z głodu.
Powodzenia.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
Psotnik
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: Śro Lut 15, 2012 11:05 am   

YANNOSICK napisał/a:
bez kontraktu(czyli jako ZZP'er)




Dzieki za podpowiedz, ale nie mam pojecia co oznacza ten skrót ZZP'er :119:
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Śro Lut 15, 2012 11:33 am   

Jednoosobowa działalność gospodarcza. Założenie takiej firmy jest dziecinnie proste nawet dla kogoś "bez języka". Księgowość uproszczona do minimum.
Powodzenia życzę.
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
xyz_
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 9:28 am   

Jesli pracowales w grudniu na nocce w UPS Eindhoven to zapewne sie znamy. W Topzendzie niestety tak juz jest, jesli nie ma sie znajomosci to ciezko o prace. Chociaz moj przypadek byl nieco inny, kazali mi pracowac po 10-13 godzin dziennie, gdy uslyszeli odmowe nagle nie potrzebowali juz tylu ludzi ani na nocke ani na popoludnie, wiec jestem obecnie bez pracy.
 
 
Psotnik
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 10
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 5:36 pm   

Co za firma ja >>>cenzura<<<..... Ja tez juz jestem bez pracy.Nie dzwonia juz do mnie wogole. Szukam pracy od tyg. i nic... a Caly piepszony topzent twierdzi ze nie ma wogole pracy w tym upsie.Nerwy mam na nich straszne ale nic nie moge zrobic... :017:
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Mar 17, 2012 12:50 am   

Co mi wiadoma Top zend jest za drogi i ciagle sa problemy bo spozniaja sie do pracy ludzie,na kacu lub piani a zwlaszcza w piatek czesto tak bylo i UPS szef wiedzial od ludzi jak oszukiwali cos z kasa jak traktuja ludzi itp.Co do tego zeby przejsc na kontrakt czyli part-time bo innego nie dostaniesz to faktycznie 1000godz.ale jesli chcesz pracowac to mozesz isc przez manpower lub tempo-team.Teraz ludzi z Tempo-team czesc przechodzi na kontrakt a ludzi z Top-zendu sciagac beda do tempo-team,a co do firmy tzw.jedno osobowej to nie stety nie przejdzie masz tylko te opcje co napisalam szef na 100% nie zgodzi sie ale kto pyta nie bladzi.W lutym byla praca ale na DHL-u ta sama praca co na UPS-ie nocki sa platne 130% a sobota 150% i mysle ze znajdzie sie nawet teraz praca jest a w ja lutym wlasnie dostalam prace tyle ze za ciezko bylo paczki wazyly nawet 50kg. i wiecej a na dodatek duuuze(jak na UPS-e na kontenerach jako lajer).Mam nadzieje ze przydalo sie info.Pozdrowka.
_________________
fatima
 
 
robert/tanais 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: waw/weert/roermond
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 5:47 pm   

Jakie są stawki godzinowe w UPS , DHL ?
 
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 9:04 am   

Topzend placi okolo 10e na godz. ale tylko na ups'a a na dhl przy lotnisku 9.31, Acht chyba 9.15
_________________
fatima
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group