NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pon Sie 20, 2012 9:48 pm
Prawo jazdy w holandii.
Autor Wiadomość
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 9:55 am   

NA podanym adresie w ogloszeniue "Szkola jazdy MAXIME Neckerspoel 22,Eindhoven"firma nie istnieje w KvK Za to jest wpisana na adresie 1e Franklinstraat 1, 5621GG, Eindhoven . ich pierwsze ogloszenie datuje sie z sierpnia 2015 . Wpisz w google jego nr telefonu i znajdziesz cos o nich
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Nie Lip 09, 2017 9:37 am   

Zdawalność egzaminów w tej szkole to 16-20 % dla pierwszych i 26-30 % dla powtórkowych.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
thunder85 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 1:48 pm   

Miał ktoś z forumowiczów do czynienia z CBR (odpowiednik polskiego wydziału komunikacji) w Holandii? Znajomy został złapany za jazdę pod wpływem alkoholu, dostał grzywnę 800 euro i 6 miesięcy zakazu. Prawko odesłano do Polski. Przyszły mu jakieś listy z CBR by stawił sie na badaniach, za które miał zapłacić 1 tys. euro. On sie nie stawił i mu "unieważniono" prawo jazdy. Jakie może to mieć kosekwencje i czy zagraniczny urząd może unieważnić polski dokument, skoro już karę za swój czyn poniósł.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 5:55 pm   

thunder85 napisał/a:
Prawko odesłano do Polski.
[quote="thunder85"]
Taka jest kolej rzeczy.Wszczeto odpowiednie postepowanie .


Cytat:
i mu "unieważniono" prawo jazdy.

Najprawdopodobniej przyszlo do niego potwierdzenie tego uniewazniena , oznacza to ,ze nie bedzie mogl na terenie Holandii poruszac sie autem, legitymujac sie polskim prawem jazdy w razie gdyby je odzyskal .Nie bedzie mogl ich rowniez zamienic na holenderskie .
 
 
thunder85 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon Kwi 27, 2020 6:35 pm   

Ok dzięki za info. W Polsce nie wszczeli mu żadnego postępowania. Po prostu prawko przyszło po sześciu miesiącach do urzędu komunikacji, a on odebrał je sobie i nic mu nie mówili, a już prawie rok minęło od końca kary i miał kontrole drogowe w Niemczech i Polsce. Wygląda na to, że policja holenderska w systemie ma jego nazwisko i chcąc poruszać się po Holandii musi zrobić te badania.
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 9:08 am   

Nie badania a kurs EMA (Educatieve Maatregel Alcohol en Verkeer)w CBR. I to jest część kary.
Jeśli tego kursu nie zrobi nie będzie mógł się poruszać po NL.
W liście który dostał po wysłaniu prawa jazdy do PL powinno być wyjaśnione co może zrobić żeby odzyskać uprawnienia na terenie NL.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Bielek95
Poczatkujacy
Bielek95

Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 31, 2020 6:50 pm   

Gdzie mogę zrobić prawko na a w języku polskim lub angielskim? Jakieś szkoły jazdy polecacie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group