NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Sty 29, 2013 12:22 am
Motocykliści w Holandii
Autor Wiadomość
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 11:30 am   Motocykliści w Holandii

Wszelakie opisy Holandii od strony klimatu definiowane są jako "wietrznie i deszczowo" wydawałoby sie ze mało przyjazny dla swiata motocyklistów. Ale jak to jest naprawde? Czy ktos z was zna to z autopsji? Ja niedawno swoją maszynke sprzedałem, ale nie zamierzam długo czekac po przyjezdzie do Holandii i cos zakupic, stronke która tutaj czesto podajecie marktsplatz.nl to mam w małym paluszku :] Czy posiadanie motoru w Niderlandach jest praktyczne czy to tylko nastepny zbyteczny luksus?

Pozdro
 
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 1:32 pm   

Nasunelo mi sie dosyc praktyczne pytanie. Bedziesz mial gdzie ten motor zaparkowac? Czy bedzie sie marnowal na deszczu i necil zlodziei?
_________________
szczesliwym byc - tego trzeba sie nauczyc (eurypides)
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 1:56 pm   

Heh

No w sumie nad tym sie jeszcze nie zastanawiałem, ale jak widać widze że kradną nawet tam :] Jesli chodzi o samą pogode to spokojnie jakis pokrowiec starczy. Bedzie sie trza rozejrzec za jakims garażem..
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 2:36 pm   MOTORKI

[quote="Tommy"]Heh

Jesli chodzi o samą pogode to spokojnie jakis pokrowiec starcz...

Czesc Tommy !
A na jakim motorku chcesz tutaj jezdzic ? Jak scigacz to wspolczuje ...ja mam zamiar robic teraz prawko w maju w Polsce ..i bardzo sie ciesze ,bo tutaj szybko nie pojezdzisz... czyli dla poczatkujacych super...a jak dla Ciebie???? Watpie!!! Na crossa ...fajnie ,turysyczny oki ...ale nie SCIGACZ ...MARNOWANIE SPRZETU
P.S. Zawsze zostaje przejazdzka do Niemiec...a tam juz pojezdzisz :-d
P.S.1 Wybierasz sie na MotoGP do Assen???
Pozdr
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 4:43 pm   

Hej

No ja scigaczy nie szanuje, jezdze dla przyjemności a nie prędkości. Moja wymażona maszynka to Yamaha WR450F(taki cross na drogi), to jako zachcianka, ale z praktycznej strony pewnie bede zmuszony do zakupu jakiegos fajnego choppera w stylu drag, bo tym bedzie mozna sie wybrac do Polski no i podrozwac po Europie.
Ehh "motyw drogi" na motorze cos pieknego. Zobaczymy, oby tam Holandii dopisała pogoda, no i myśle że z tym okradaniem nie jest tak źle.

Co do tego Assen Oliwka to nie wiem, podaj wiecej szczegolow to chętnie ocenie. Ja dopiero bede jechal do Holandii bo czekam na pozwolenie, juz praktycznie jedną nogą jestem. W ciagu miesiaca myśle ze sie zwine.

Pozdro
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 5:01 pm   Motorki,motorki

[quote="Tommy"]Hej

"No ja scigaczy nie szanuje "

a na MotoGp -to na czym jezdza???? :-p O.

"jezdze dla przyjemności a nie prędkości "

Kto powiedzial,ze w predkosci nie ma przyjemnosci :-p ;) O.

Oliwka -hmmm nikt mnie tak ladnie nie nazywal ! Dzieki! :-d Jestes rozgrzeszony za pierwsza wypowiedz :-p

Ja chce na poczatek sobie kupic crossa ,ale jakies "starszawsze" cudenko ,zeby sie nauczyc jezdzic ...a poza tym , na tym motorze mozna "smigac" po plazy!!! :-d
Na razie mam dwa rowery ...jeden wlasnie na plaze ...drugi "scigacz" ;-)


a propos MotoGP :
http://www.motogp.com/en/...m?menu=calendar i Assen 30.06 czyli jak juz jestes jedna doga w Holandii ...to moze do tego czasu zdazysz,nie? :-) Pozdr
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 5:07 pm   Re: Motorki,motorki

:oops: "doga " ...raczej " noga"

...a w ogole to sie spiesz ...bo pogoda ..cudenko!!! Super na motor,rower... etc. :)
Pozdr.
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 5:11 pm   

No no no

Mowisz ze crossa chcesz, fiu fiu fiu a moze jeszcze znasz taka serie filmow Crusty Demons Of Dirt huh? :] Ja bym tak chcial zarabiać na życie.

Co do tego GP to jasne, jak gdzies neidalego od Dortrecht to ja sie pisze, przynamniej sam nie pojade :D Teraz sobie przypominam ze na Xboxa tez jest taki gejm MotoGP, dobry gejm.

Jazda na crossie po plaży to jest cos czego nie da sie opisac słowami... :]

A z tym pospiechem to nawet nie wiesz jak bardzo chce juz jechac, szlak mnie tu trafia i w robocie i w kraju. Juz bym mogl jezdzic :]

Pozdro Oliwka :]
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:08 pm   motorki

No ...zalezy co dla kogo jest "daleko" ...ja mam 232km :-)

http://www.viamichelin.co.../MaHomePage.htm

Pozdrawiam:)
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:16 pm   

Na motorze nic nigdy nie jest za daleko :>
Co porabiasz w Holandii?

Pozdro
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:20 pm   motorki

... znasz taka serie filmow Crusty Demons Of Dirt huh? :]

... Niieeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! Ja juz tak jezdzic nie bede ...a jak "latac" ...to samototem ;) Ja juz mam dosyc kontuzji ;) i wiek juz tez nie ten;)

Pozdro
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:28 pm   

Heh

No kto tu mowi o kontuzjach, jazda na motorze to przyjemnosc. A wiek nie ma znaczenia w stanach to stare dziadki smigają na motorach, zreszta jak wszedzie na swiecie. Oby mi pogoda dopisała i finanse. Bo podobno ciezko utrzymac jest tam motor z uwagi na to ze jest niby niebezpieczny :D
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:36 pm   

Witaj :)wielu holendrow posiada motory i najwiecej widac ich wlasnie na drogch od wczesnej wiosny do poznej jesieni latem jest prawdziwy wysyp... ale sa i tacy (moj sasiad)jezdzi do pracy na motorze przez caly rok i nikt tu sie nie dziwi, to jest takie normalne ...wlasciwie tak sie sklada, ze z tych akurat co znam to, kazdy ma motor i to nie byle jaki....a im motor tu starszy tym bardziej zadbany, takie cudenka na dwoch kolach, zawsze gotowe do drogi ...wiec jesli chcesz tu pojezdzic ,to spokojnie bez obaw...bo drogi sa naprawde super do jazdy(wiadomo tylko ze nie do szybkiej jazdy,bo policja szczegolnie ma oko na motocyklistow),co roku tez odbywaja sie roznego rodzaju zjazdy fanow moto i czasem mozna zobaczyc takie cacka ze az sie nie chce wierzyc, ze fabryka takie cuuus wyprodukowala!!!!!....a zlodzieje ...wiadomo ze sa....ale zeby zaraz motor zwedzic ?nie!!! zycze szerokiej drogi i dobrej pogody. :wink:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Tommy
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 67
Skąd: Gorinchem
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:41 pm   

No to Ci poiem Gosia żeś mi humor poprawiła, bo ja wlasnie chcialem sobie dojezdzac cały rok do pracy w Gorinchem. Nie raz sie jezdziło w deszczu i błocie, byle tylko do biura mnie wpuścili :D Wiadomo auto bardziej użytkowe, ale nie taka frajda i niezależnosc jak na motorze.

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów!
 
 
 
Oliwia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Mar 2007
Posty: 32
Wysłany: Śro Kwi 04, 2007 6:42 pm   motory

...Ja mam wyzsza "wypadkowa" ...mowiac delikatnie ;) (konie ,rolki ,rower ..czyli na razie mi wystarczy ;) A wiek ...masz racje sama mam pare znajomych ,ktore smigaja na H-ch i moglyby byc moimi mamami ... nie sadze ,ze aby jezdzic na motorze-jest za pozno ...lecz na wszystkie proby typu "skoki ,loty" itp czy "walenie "na kolo ... ;) :-p

P.S. Czy Ty aby jestes jeszcze w pracy???? :-p Wynika ,ze "strasznie " ciezko pracujesz SZalony Motocyklisto!!!:-p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group