NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Do jakiej szkoły iść w Holandii po ukończeniu gimnazjum?
Autor Wiadomość
CultClub 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 4
  Wysłany: Pią Lut 08, 2008 10:46 pm   Do jakiej szkoły iść w Holandii po ukończeniu gimnazjum?

Właśnie kończę gimnazjum w Polsce a w niedługim czasie mam się wyprowadzić do Holandii i nie wiem do jakiej szkoł mam sie udać . Czy ktoś mógłby mi pomóc?
 
 
Pretensja 
Poczatkujacy
Zlo Niewymierne


Dołączyła: 09 Gru 2007
Posty: 25
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 12:33 am   Re: Do jakiej szkoły iść w Holandii po ukończeniu gimnazjum?

CultClub napisał/a:
Właśnie kończę gimnazjum w Polsce a w niedługim czasie mam się wyprowadzić do Holandii i nie wiem do jakiej szkoł mam sie udać . Czy ktoś mógłby mi pomóc?


Do jezykowej.

Badz do byle jakiej posiadajaca klase ISK.
Po jej ukonczeniu bedziesz musiala rozwiazac test po ktorym dostaniesz dalsze skierowanie ze szkoly na odpowiedni kieunek/profil.
 
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 2:49 pm   

ja bylam w tej szkole http://www.edithstein.net...=voorpagina.php jest tam )teraz ' duzo polakow, szkola jest otwarta na ludzi, jedyny problem, to trzeba miec dobre swiadectwo na razie bedzie to klasa isk, czyli intensywna nauka jezyka, a potem to juz z gorki, zycze powodzenia w dalszym szukaniu
 
 
SylwuS=)) 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 7:11 pm   

Ja tez koncze gimnazjum i bede chodzic do Hagi chyba normalnie sie to pisze xDD Strasznie sie boje ... Ale podobno w tej szkole w tym roku ma byc mnie wiecej 50 polakow .. a ta szkola ktora podalas jest platna?

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 7:16 pm ]
A Ty gdzie mieszkasz?

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 7:21 pm ]
Aaa.. ikke ta szkola nie jest platna juz wiemxP Ja dzisiaj bylam w tej szkole..^^ xDD I juz wiem o co chodzi.. taka mila pani nas przyjela nawet mi sie podobaloxP
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 9:38 am   

to znaczy tak, jest tak zwany komitet rodzicielski , 90euro, ale nieobowiazkowy, na poczatek placi sie za ksiazki jakies 100 euro na rok, a reszte materialow dostaje sie od szkoly. Naprawde goraco ja polecam, mila atmosfera, nauczyciele tez ok, robia wszystko, zeby kazdy czul sie jak u siebie. Wiadomo, ze na poczatku jest ciezko,a le pozniej jest tylko lepiej, nie ma sie co zalamywac. No to dziewczyny, glowa do gory i powodzenia ;] ( p.s., jak ktoras z was tam pojdzie, mam gotowe xazki, tzn juz wypelnione ;] jak cos pisac, moge podeslac, aaah, tak, stara ukochana "Zebra")
na poczatku czlowiek czuje sie, jakby byl w przedszkolu : / tak wszystko z obrazkami tlumacza, ale, nie jest tragicznie, da sie wytrzymac.



pozdrawiam serdecznie
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 12:32 pm   

ikke napisał/a:
stara ukochana "Zebra")


To były czasy... Dyktando z takich słówek jak; dak, huis, lamp... :033: Ale ile się wtedy człowiek stresował by to poprawnie napisać :029:
 
 
 
Agusia2306 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Breda
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 1:58 pm   

Moze ktoś wie czy w Bredzie tez jest taka szkola?
 
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 2:23 pm   

taak, dyktanda ^^
a zebra toets <lol> banalnie proste pytania a jaki czlowiek byl skupiony ;]

pozdrawiam :026:
 
 
SylwuS=)) 
Poczatkujacy

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 8:48 pm   

Jaaaaaa chcem!! Jezeli Ci juz nie sa potrzebne ja chetnie wykorzystam to co tam uzypelnialas :033: I tak i tak sie boje.. =( BOZE!! xDD Boje sie ze napoczatku z nikim nie bede umiala sie zakumplowac i wogole... Jej sami wiecie jak to jest.. :081:
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 10:58 am   

heh, nie przejmuj sie bedzie wszystko ok ;] , jak cos podam cio adres na priv, gdzie mozesz odebrac ksiazki ;p, nie sa w najlepszym stanie, ^6 bo ze mnie nie jest "pilny i szanujacy ksiazki"uczen, ale kartki jeszcze sa ;]
 
 
wiolka2 
Gaduła


Wiek: 56
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 136
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 1:45 pm   

czy w oss istnieje szkola dla polskich dzieci? mam 2 synow jeden jest w 2 kl gimnazjum a drugi konczy gimnazjum prosze o wszelkie informacje na temat nauki w holandii
_________________
wiolka
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 3:28 pm   

heh, ciezko jest bo nie znam sie na szkolach w innych miastach, ale to moze byc cos dla pani dzieci
http://www.maaslandcolleg...id=29&Itemid=53
proponuja tam pomoc w nauce jezyka, wiec zawsze warto zadzwonic i zapytac.



zyzce powodzenia i pozdrawiam
 
 
wiolka2 
Gaduła


Wiek: 56
Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 136
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 4:32 pm   

dzieki za pomoc serdecznie pozdrawiam
_________________
wiolka
 
 
Jagodasmedzik 
Poczatkujacy
Jagoda

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 4:28 pm   

witam...własnie kończe gimazjum!Jak znalezdz szkoły w okolicach Nijmegen ?? Ile trwa rok szkolny?Co musze miec zeby się zapisac,jak i kiedy to najlepiej zrobic? Prosze o pomoc osób które były w mojej sytuacji...pozdrawiam :)
_________________
Jagoda :)
 
 
 
Koval ^_^ 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: den Haag/ Wroclaw
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:52 pm   szkola w Hadze?

witam was :) skonczylem gimnazjum w Pl i chce isc teraz do szkoly w Nl ale do jakiej? pierw ISK tak? napiszcie mi wszystko... gdzie w Hadze jest taka szkola ? narazie wiem o szkole takiej jak Johan de Witt Colleg. to jest ta ISK? czekam na jakies wszelkie info :) pozdrawiam :039:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group