NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka/kredyt do 15 000 euro
Autor Wiadomość
K_P
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 31, 2015 3:14 pm   Pożyczka/kredyt do 15 000 euro

Witam,
Czy w Holandii znajdują się jakieś firmy,instytucje, osoby prywatne które udzielają pożyczki około 15 000e na raty przy stałym kontakcie. Pytam się, ponieważ potrzebuje pilnie takowej pożyczki a dla banków za mało zarabiam przy czym mam rodzinę i moja żona również pracuje (przy czym przez biuro i na pół etatu).

Pozdrawiam,
P
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Wto Mar 31, 2015 4:40 pm   

K_P,

Jest Stadsbank, oni daja kredyty osoba ktore nie moga dostac w zwyczajnym banku. Musisz jednak chyba podac im na co potrzebujesz kredyt. Kazda wieksza gmina ma swój stadsbank czyli np. Stadsbank Arnhem, Apeldoorn itd.
 
 
K_P
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 01, 2015 7:42 am   

Dziękuję sprawdzę :) Pozdrawiam
 
 
adamsky 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: nord brabant
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:57 pm   

K_P, Freo....polecam sprawdzona firma . :083: Jeżeli jesteś wolny od negatywnej oceny w BKR napewno Cię poratują
_________________
Wspolczuje ludziom niedoskonalym :-)
 
 
PolakwNL 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:38 pm   

Freo tak, o ile masz dobre zarobki. Przy moim nedznym 1300 opinia jest negatywna. Moge prosic jakies info o tym stadsbanku? Moze jakies jeszcze inne firmy lub instytucje kojarzycie. Bo ja w kazdym banku dostaje odmowe.
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 6:55 pm   

PolakwNL,

Tak jak pisalem, Stadsbanken sa rozne w roznych miastach, nie wiem gdzie mieszkasz, wpisz sobie w google stadsbank i jakies wieksze miasto w okolicy. Sa np. w Arnhem, Utrecht, Apeldoorn, Amsterdam, Enschede itd.
 
 
K_P
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: Sob Maj 09, 2015 6:38 pm   

Witam,
W tym standbank, hmm .. dzwoniłem, ale oni nie dają takich pożyczek jak ja chciałem 13 000e. Oni pomagają kwotą dla pary do 2200e. Nam też wszędzie odmawiają raz zarobki, a dwa to że są dzieci w gospodarstwie domowym. Poza tym mam kartę kredytową na wszelki wypadek, ale to się liczy jako kredyt więc i to nie pomaga :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group