NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Lut 08, 2014 2:21 pm
moim zdaniem to dyskryminacja!!!
Autor Wiadomość
@nn@ 
Poczatkujacy
@nn@

Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:44 pm   moim zdaniem to dyskryminacja!!!

witam
jestem matką 15to letniego syna.Mieszkamy w Holandii już jakiś czas...syn od ponad 4lat chodzi tu do szkoły.
Od 2 lat mieszkamy w niedużym miasteczku-Zuid Holland.Syn uczęszcza tu do klubu piłkarskiego.I do dnia dzisiejszego wszystko było pięknie i ładnie!!!
Klub organizuje mecze. Dzieciakom rozdane zostały wejściówki na mecz w cenie 1euro za sztukę,które to dzieci miały rozprowadzić i sprzedać(chyba 7sztuk każde dziecko)Pieniążki natomiast musiały zostać zwrócone do klubu.Pech chciał,że bileciki mojego syna wyprałam wraz ze spodniami,a syn powiedział w klubie,że bilety zgubił gdzieś!!!(nie wiedział,że je wyprałam i myślał,że zgubił) Pieniądze jednak(7 euro)uczciwie zaniósł za bilety,żeby klub nie był stratny!!! Nie przyjęto ich jednak od mojego dziecka-chyba ze współczucia,że zgubił!!!Było to jakiś czas temu,,,,Dziś sprawa powróciła jednak!!Syn wrócił z treningu zrozpaczony! Został zawieszony w czynnościach sportowca-oskarżony na podstawie jakiś niedorzecznych poszlag-o to,że bilety sprzedał za wyższą cenę i do tego nie zwrócił pieniędzy do klubu!!!Usłyszał od pana prezesa,że przyniósł hańbę i wstyd klubowi!!! Pan prezes zwrócił się do syna bezpośrednio,nie wysłuchując żadnych argumentów i stwierdził,że to co usłyszał od kogoś-jest wystarczającym dowodem oskarżenia!!!!
Co Wy na to???? Ja się wściekłam!!! Pojechałam natychmiast z dzieckiem do klubu,ale nie zastałam tam już nikogo!!!!
Dla mnie to pomówienie i dyskryminacja!!! syn jest bardzo ambitny i dobry w piłce!Czy komuś to przeszkadzało,że Polak jest lepszy od połamanych Holendrów???
Mm ochotę oskarżyć klub o pomówienie,nie wiem jednak jak mogę to zrobić?Czy ktoś mógłby mi pomóc??? Mi też nie jeden raz pokazywano gdzie jest miejsce Polaczka,ale jakoś to znosiłam!Jednak za dziecko nie podaruję!!!! tym bardziej,że wiem,że jest nie winny!!!!
Pomóżcie!!!!
_________________
@nn@
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:47 pm   

@nn@ napisał/a:
lepszy od połamanych Holendrów???
na Twoim miejscu nie uzywalabym takich sformulowan chcac udowodnic komus, ze dyskryminuje Twojego syna...

Moim zdaniem powinnac troche ochlonac i isc wyjasnic sytuacje.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 1:39 am   

'Że Polak jest lepszy od połamanych Holendrów...' - dawno się tak nie uśmiałem... 17 mln kraj jakim jest Holandia ma piłkarzy pokroju światowego, a 38 mln Polska nie ma ani jednego, więc o czym mowa?

Cała ta historia nie wygląda na poważną... wyprałaś synowi jakiś czas temu bileciki, a ten teraz został zawieszony przez prezesa po jakimś czasie. Ze zdenerwowania pojechałaś do klubu i nikogo nie było...

Materiał na dobrą książkę :083:

Piszesz o dyskryminacji, a sama używasz słów, które raczej za Tobą nie przemawiają.
 
 
 
pani_puchatkowa 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 355
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 8:09 am   

@nn@ napisał/a:
Mm ochotę oskarżyć klub o pomówienie,nie wiem jednak jak mogę to zrobić?
jakiej pomocy oczekujesz? Jeśli uważasz ze to jest dyskryminacja możesz skorzystać z tej stronki, aby to zgłosić https://www.discriminatie.nl/meld-discriminatie tam jest podany numer telefonu, możesz również do nich napisać korzystając z formularza klachtenformulier. Osobiście nie uważam, żeby to była dyskryminacja, ale to już wy musicie sami ocenić. Powodzenia życzę, a przede wszystkim żeby syn mógł znów kopać (:
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 9:16 am   

Ja na Twoim miejscu umowilabym sie z prezesem telefonicznie na rozmowe i spokojnie sprobowala wyjasnic sytuacje.Jezeli to by nie poskutkowalo ,wtedy skorzystalabym z linka podanego przez pani_puchatkowa.Emocje w niczym nie pomoga chociaz wiem co czujesz bo jezeli chodzi o wlasne dziecko to czlowiek do wszystkiego jest zdolny.
Powodzenia .
Ostatnio zmieniony przez alicja2911 Wto Gru 08, 2009 9:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@nn@ 
Poczatkujacy
@nn@

Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 7:02 pm   

....wiem,że mają dobrych piłkarzy,ale akurat grupa mojego syna nie jest najlepsza.Z dumą mogę powiedzieć,że syn się wyróżnia.....
Oczywiście,ze umówiłam się na spotkanie i będę sprawę wyjaśniać!!! jeszcze wczoraj w nocy otrzymałam odpowiedz na pocztę e-mail,bo skoro nikogo wczoraj nie zastałam-postanowiłam pisemnie umówić się na spotkanie.Uprzejmie poinformowano mnie,że jest wszystkim przykro,że taka sytuacja zaistniała,że będą to wyjaśniać(???czemu nie zrobiono tego od razu???) i,że mają nadzieję,ze syn będzie chciał nadal grać!!!
Jest jedynym polskim chłopcem-dla mnie to dziwne,że skoro pojawiła się informacja o jakiś nielegalnych transakcjach z biletami-to od razu oskarżono moje dziecko!!! Dodam,ze syn jest ułożonym i nie sprawiającym problemów dzieciakiem,bardzo lubianym przez rówieśników!!! Z kilkoma chłopcami z klubu rozmawiałam na temat tego-co zaszło i wszyscy byli zdziwieni,że właśnie oskarżenie padło na mojego syna!!!
Nie działam pod wpływem emocji!wczorajsze zdarzenie przelało szale problemów,które napotkałam w tym kraju przez swoje pochodzenie!!!
Wiem,że wszędzie są ludzie lepsi i gorsi,mam kilku dobrych holenderskich znajomych,ale bywają też podli i okrutni!!! Albo ja mam po prostu pecha!!!(?)
Dziękuję za Wasze odpowiedzi,poinformuję co dalej w mojej sprawie.
_________________
@nn@
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:01 pm   

Mysle, ze jestes troche za dumna inie masz za grosz dystansu do siebie i swojego syba (ktorego zreszta chyba widzisz przez rozowe okulary, gdyby to co mowisz bylo prawda to chyba bylby najidealniejszym dzieckiem na swiecie). Radze torche popatrzyc na wszystko z boku, czasem przykre sytuacje sie zdarzaja, ale nie znaczy to, ze wszyscy sa przeciwko Tobie.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 7:05 pm   

a ja, suska, myślę, że to Ty trochę przesadzasz. Ciekawe jakbyś Ty zareagowała, jakby to o Twoje dziecko chodziło? W praktyce nie jest tak łatwo, a to, że oskarżenie padło na POLAKA a nie na Holendra to logiczne przeciez.. Wiekszość holendrów uważa Polaków za złodziei :072: A do tego 'zgubił' bilety i takie lekko podejrzane to.
Ale nie oznacza, że masz zaraz na @nn@ wyskakiwać, ja na jej miejscu tak samo bym sie zachowała ;) a pozatym wiadomo, że dla matki jej dziecko jest naj we wszystkim :038: pozdrawiam :026:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 8:42 pm   

Ja nie twierdze, ze ona ma to zignorowac, ale po co sie od razu tak bulwersowac, przeciez to nic nie da?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 9:50 pm   

Może takim bulwersowaniem się na forum da upust swoim emocjom, a co za tym idzie przeprowadzi w miare spokojną rozmowę z tym kolesiem :P nie wiem, różni są ludzie :) jak lubi ponarzekać i wyjdzie jej to na dobre, to ja nie mam nic przeciwko :038:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:25 pm   

Ale ja nie widze powodu, zeby przyznawac racje temu teoretycznemu "upustowi emocji". Nie widze w tym zadnej dyskryminacji i tyle.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EWKAmarchewka 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 32
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 9:02 am   

Mysle ze powinnas umowic sie na ta rozmowe z prezesem ,a niedorzecznymi postami ze jestes "za dumna" to przesada. Ludzie myla dume z pewnoscia siebie a po drugie jak mozna nie byc dumnym z wlasnego dziecka!!? Uwazam ze trzymaj tak dalej i niepozwol synowi zaprzestac cwiczen bo samo to ze chce mu sie wyjsc i cos robic a nie siedziec przed tv to juz powod do dumy . :039:
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 7:59 pm   

suska napisał/a:
Ja nie twierdze, ze ona ma to zignorowac, ale po co sie od razu tak bulwersowac, przeciez to nic nie da?


zgadzam sie, lepiej siedziec jak mysz pod miotla, bo jeszcze sie po uszach dostanie, typowo Polskie!

Jesli ma sie racje to nalezy sie bulwersowac i wyjasniac do konca! Holender tez by nie przepuscil, Polak tez nie powinien, pokazujmy wlasnie, ze potrafimy walczyc o godnosc i rowne traktowanie!

EWKAmarchewka napisał/a:
Ludzie myla dume z pewnoscia siebie


a czy jedno z drugiego nie wynika przypadkiem??

@nn@, 3mam kciuki i napisz co z tego wyszlo!
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 9:37 pm   

lol czy jak gdzies napisalam, ze ona ma to olac? Trzeba sprawe zdecydowanie wyjasnic, ale nerwy i bulwersacja bez powodu w niczym tu nie pomoga. Troche zrdowego rozsadku radze, a nie rzucanie sie o byle gowno, bo przeciez jest sie Polakiem, wiec wszyscy sa przeciwko Tobie- typowo polskie :|
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 1:38 pm   

suska napisał/a:
a nie rzucanie sie o byle gowno

jak dla Ciebie ta sprawa to byle gówno, to gratuluje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group