NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA!!EUROSTAR25!!!!!OSZUSCI!!!!!!!PRACA WAALWAIJK
Autor Wiadomość
NL-PL 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 3:41 pm   UWAGA!!EUROSTAR25!!!!!OSZUSCI!!!!!!!PRACA WAALWAIJK

Witam chciałbym ostrzec przed agencja Eurostar25!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na poczatku od opisania pracy.A wiec obiecuja prace w magazynach Syncron w Waalwaijk.Syncron zleca dla eurostara zapotrzebowanie na ludzi poniewarz w okresie przedswiatecznym "może"beda mieli wiecej zamowien .Eurostar25 sciaga ludzi z wiekszosc z polski.2 dni przeszkolenia i czekasz w gotowosci "Stand by" az "bedzie"wiecej zamowien,to zaprosza cie do pracy.Wiekszosc pracuje 2-3dni w tygodniu ,za domek i ubezpieczne musisz placic,normlka jest za na solarisie bedziesz mial minus.Oni i tak zarobia na tobie ,aty bedziesz pracowal na ich domki.Ostry przekret.
Domki 90e/tydz.Bungale w ktorych lokują po 5 osob ,w pokojach tylko łozka,swoje rzeczy trzeba pietrowac na ziemi o ile bedzie miejsce,2 pokoje 2 osobowe 2,2mx2m i 1pokoj 1 osobowy 2,2m x 1,5m,"łażienka" 1mx2m mała lodowka z 3 półkami dla 5 osób,brak ogrzewania ,chyba ze maly piecy stojacy w salonie 3,5mx3m mozna nazwac ogrzewaniem,boogrzewa to on tylko salon i musi byc non stop wlaczony,w pokojach moze byc troche cieplo gdy zostawi sie drzwi otwarte na osciez.30.11.09 kolejny raz jeden z bungali spłonął przez takie ogrzewanie,na szczescie nikomu sie nic niestało ale jego mieszkancom pozostalo jedynie ubranie ktore mieli na sobie.
Dojazd do pracy 2.8e/dzien/5km.
Ubezpieczenie 20e/tydz,dopiero gdy za chorujesz sprawdzisz czy na prawde je masz bydz niemasz.
Osrodek Drongard w Kaatsauvel pod Waalwaijk istne polkie getto,swoje domki maja tu rozne agencjenp.T&S,Hands to Work,Eurostar25,itd
skupisko elemetu,narkomani,pijacy,>>>cenzura<<< i zlodzieje,i innego rodzaju patologia
ODRADZAM EUROSTAR25 I TO MIEJSCE NAJGORSZE BAGNO DO KTOREGO MOZNA TRAFIC
POZNIEJ POZOSTAJE TYLKO PłACZ
Wkleje link do zdjec ktore ktos zrobilw jednym z czysciejszych domków

http://www.kfr.yoyo.pl/vi...=asc&highlight=
 
 
mikka 
Gaduła
Fire, walk with me!

Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 173
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 4:11 pm   

Identyczne domki znajdują się w Beekse Bergen, nawet wyposażenie się zgadza, ale już firma inna. Co do patologii to się nie zgodzę - czasami się dobrze trafi, a czasami źle. Pracy też raczej żadna firma nie jest w stanie obiecać, tym bardziej, iż większość pracowników jest nowa i przyjechała na kilka miesięcy (najniższa Faza).
 
 
 
wojtekbp 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 20
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 5:41 pm   

Domek jak pochodnia...... Bardzo łatwopalny...
 
 
Domciu
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 13
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 7:59 pm   

90e zdecydowanie za duzo za takie bungalo, dromgard i kaatshevel to mowimy tu o firmie T&S, z tego co pamietam to mieli tam darmowe domki ale za to placili 6e pozniej obnizyli do 5 po otwarciu granic, jak placa w tej firmie eurostar 25??

[ Dodano: Sro Gru 09, 2009 8:36 pm ]
oczywiscie chodzilo mi o dromgard i bekse*
 
 
NL-PL 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:43 pm   

mikka nieudzielaj sie jak niemasz pojecia ten post byl napisany jako ostrzezenie i opisem realnej sytuacji jaka tam jest dla ludzi z polski ktorzy chcieli by przyjechac i dorobic se przed swietami,opisywalem sytuacje ludzi ktorzy przyjechali na poczatku listopada praca miala byc do swiat,a wyszlo ze 2dni max 3dni w tygodniu mieli prace ,ogloszenie znow jest ze praca do swiat lub polowy stycznia a to jest wielki przekret,bo potrzebuja ludzi na wszelki wypadek w realich beda pracowac na domek i ubezpieczenie i wroca do polski z niczym
 
 
mikka 
Gaduła
Fire, walk with me!

Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 173
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:42 pm   

NL-PL napisał/a:
mikka nieudzielaj sie jak niemasz pojecia ten post byl napisany jako ostrzezenie i opisem realnej sytuacji jaka tam jest dla ludzi z polski ktorzy chcieli by przyjechac i dorobic se przed swietami,opisywalem sytuacje ludzi ktorzy przyjechali na poczatku listopada praca miala byc do swiat,a wyszlo ze 2dni max 3dni w tygodniu mieli prace ,ogloszenie znow jest ze praca do swiat lub polowy stycznia a to jest wielki przekret,bo potrzebuja ludzi na wszelki wypadek w realich beda pracowac na domek i ubezpieczenie i wroca do polski z niczym


Zdziwisz się, bo akurat mieszkałem na jednym z takich domków. Zazwyczaj mieszkało się w 6 osób na domek (a nie 5 jak w Eurostar). Lista osób do pracy przeważnie była wywieszana pomiędzy godziną 23 i 24, a że sama praca w większości przypadków znajdowała się 2,5 godziny drogi od domków, oznaczało to pobudkę o 4 rano. Oficjalnie jechałem do pracy przy składaniu komputerów, w rzeczywistości jeden dzień pracowało się na kanapkach, drugi na pizzy, a trzeci myło auta. Sam fakt, iż jechało się do pracy wcale nie oznaczał że się pracowało pełne 8 godzin. Dość często wyglądało to tak: 2,5 godziny jazdy do pracy, 4 godziny pracy, 2,5 godziny powrót. Oczywiście płacone tylko 4 godziny. Niektóre osoby pracowały 2-3 razy w tygodniu, a inne zawsze po 6 dni. Domki znajdowały się w lesie, do najbliższego miasta były wyjazdy busem 'na zakupy' średnio co 3-ci dzień. Owszem były domki na których się piło i ćpało, ale były też domki na których ludzie chcieli tylko jak najszybciej przetrwać ten okres.

Podsumowując, nie pisz mi mikka nieudzielaj sie jak niemasz pojecia, bo nic nie wiesz na mój temat, a się wypowiadasz tak jakbyś mnie znał.
 
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:15 am   

Domciu napisał/a:
90e zdecydowanie za duzo za takie bungalo, dromgard i kaatshevel


Oj bylem tam: syf, kila i mogila (szczegolnie te mniejsze kampingi).
Wydaje mi sie ze ci "posrednicy" zyja z tzw. "huisjesmelkerij" a nie z marży....
 
 
NL-PL 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 6:28 pm   

a zrobki to przy stawce 8,51 brutto na reke 4,75 to dopiero oszustwo hahahaah :043:
 
 
czechu113 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 2:37 pm   

Czyli obwiniasz biuro tak?To napiszę tu jedno:Biuro OK ale myśle że mało wiesz o FIRMIE SYNCREON.Jak masz pytania to pisz a chętnie odpowiem na nie.Pozdrawiam.
_________________
czecs
 
 
Mariusz_Poz 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 26
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:20 am   

To moze napiszesz coś na temat Syncreonu? A co do zdjęć do których prowadzi link z pierwszego posta - to są mojego autorstwa, na mojej stronie :) . Obecnie jest faktycznie więcej pracy. Cały ostatni tydzień spędziłem w pracy po 10-12h i miałem iść w sobotę ale w piątek długo siedziałem i nie dałem rady iść za dnia.

Faktem jest, że niektórzy w listopadzie siedzieli i czekali na pracę nawet 4 tygodnie.
 
 
 
NL-PL 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 4:29 pm   

biuro ok
czlowieku z kat ty sie urwales,jak dostaje sie 4,75 na reke z 8,77 to jest ok,ty >>>cenzura<<< chory jestes,niemasz ambicji lub jestes desperatem ktorego nic lepszego w zyciu niemoze spotkac,dla mnie to istny wyzysk w T&N wiecej maja na reke,ale jest tak jak pisalem w pierwszym poscie ze wiekszosc ludzi tacy wlasnie sa i za 3e na reke beda tam siedziec,ja mialem na celu jedynie opisac sytuacje jaka tam jest aby niepchali sie w bagno i robil za czrnochow dla eurostara,zeby byli swiadomi co ich czeka w realu nie z bajek jakie wciska biuroi jesli ktos pisze ze taka sytuacja jest ok jest tyle wart co te biura zyjace z wyzysku glupich polakow,
 
 
waldzio_lodz 
Poczatkujacy

Wiek: 51
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 9:08 pm   

czechu113 napisał/a:
Czyli obwiniasz biuro tak?To napiszę tu jedno:Biuro OK ale myśle że mało wiesz o FIRMIE SYNCREON.Jak masz pytania to pisz a chętnie odpowiem na nie.Pozdrawiam.


Biuro jest ok? Jesli ktos jedzie po calosci z pracownikami tak jak w tym wypadku z tym skandalicznym zakwaterowaniem to chyba nie jest ok? A moze to wina po prostu ludzi ze daja sie tak dymac?
 
 
 
facetzjajami 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Gru 16, 2009 10:17 pm   polska jest niedaleko

witam info i rada dla wszystkich jak wam sie niepodoba w holandii to spi......ć do polski matoły kazda firma jest zła,warunki złe chłopie do polski i tam sie dowiesz co jest grane a nie nazekasz i pier....sz i siejesz popłoch śmier.....u urodziłes sie nieudacznikiem to tez tak skończysz synku czy to w pl czy w nl a moze w usa i tak masz przerabane bo nic nierobisz tylko nazekaz i oczerniasz wszystkich. pozdro ten który smieje sie w pysk :033: :041: :021: :072:
 
 
NL-PL 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 1:36 pm   

odezwał sie ten co ma ambicje :021: ,własnie takim ludziom jest tam ok,zarobi na piwo :030: i trawe :033: i jest zadowolony ,dla takich jak tyto w polsce niema pracy nawet za 500zl dlatego siedzisz cicho i cieszysz sie ze jest cokolwiek bo na nic innego niemozesz liczyc ,wegetacja w holandi to spełnienie twoich marzen buhahahahahahha
I przez takich właśnie ludzi ,tak dymają polaków
 
 
waldzio_lodz 
Poczatkujacy

Wiek: 51
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 8:54 pm   Re: polska jest niedaleko

facetzjajami napisał/a:
witam info i rada dla wszystkich jak wam sie niepodoba w holandii to spi......ć do polski matoły kazda firma jest zła,warunki złe chłopie do polski i tam sie dowiesz co jest grane a nie nazekasz i pier....sz i siejesz popłoch śmier.....u urodziłes sie nieudacznikiem to tez tak skończysz synku czy to w pl czy w nl a moze w usa i tak masz przerabane bo nic nierobisz tylko nazekaz i oczerniasz wszystkich. pozdro ten który smieje sie w pysk :033: :041: :021: :072:


Po stylu twojego posta i ortografii wniskuje, ze jestes becwalem jakich malo(pssst nie malo niestety). Zreszta czego sie spodziewac po osobniku z tak przyglupim nickiem. Bo niby facet ma byc z czym jak nie z jajami?! A o merytorycznej stronie twojej wypowiedzi nie bede pisal jako, ze nic tam sie kupy nie trzyma i na takie pseudosocjologiczne glupoty jak napisales nie ma co odpowiadac. Nie pozdrawiam.

:039:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group