NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koordynatorzy
Autor Wiadomość
SnowFlake 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 4:08 pm   

Cóz to za cudowne biuro pracy ? z opola jakies?
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 4:26 pm   

Tak,z Opola.
 
 
SnowFlake 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 5:18 pm   

No, ale jakie ?
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 9:29 pm   

E&A
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 9:49 pm   

w jakim mieście?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 12:43 pm   

Haarlem.
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 2:03 pm   A Taki byl finał z jednej z Agencji

Powiem wam przypadek , który miał miejsce w Grudniu z Jednej z Agencji, którzy pracuja Polacy. Owe biuro jest ok, tak, szef nie wpieprza sie w zycie prywatne, ale polscy kordynatorzy tak, i tez sie zadzili, a ze ludzie sie boja , skarg do biura nie było. Aż do monentu gdy trafili na ludzi co nie dali soba pomiatac, i pewnego dnia , kiedy kordynator przyjechał na domek, grupa ludzi dała mu lanie i to porządne. Finał taki iz ci ludzie starcili prace ale koordynator nie daje kar i zadko przyjezdza na domek. Wiec Morał jst taki , że POlakowi trzeba dać lanie to zrozumie i zacznie byc człowiekiem. Smutne ale prawdziwe. a to tylko jeden przykład
.Pozdrawiam
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 2:27 pm   

U nas się jeszcze taki śmałek nie znalazł,choć niejeden się już odgrażał.
A przydałaby się nauka pokory naszym koordynatorom.I to solidna. :072:
 
 
SnowFlake 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 11:16 am   

Ja wam sie naprawde dziwię , bo ja byłam juz w roznych miejscach i nauczylam sie tyle : jak jest źle to spier.. lać !! A nie lamentować i nic nie robić ! Dlaczego nikt anonimowo nie potrafi nigdzie zadzwonić ? Ludzie sami sobie winni siedzą cicho jak mysz pod miotłą , pozwalajac sie obrazac , znosic te wszystkie upokorzenia ...

Wiesz ile razy ja uciekalam z pracy, bo komus sie w dupie po przewracało ? ... Sporo. Juz mi sie kilka razy zdazylo . Ale wiem dokad zmierzam.. Bo ja nie chce przez całe swoje zycie pracowac dla ludzi ktorzy mnie beda OKRADAĆ i mną pomiatać !


NAPRAWDE MI JEST PRZYKRO ZE SOBIE SAMI GOTUJECIE TEN LOS...
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 11:10 pm   

Z mojego doswiadczenia napiszę tak. Sami lecicie w kulki! jakąkolwiek lekką pracę bierzecie to kombinujecie jak nic nie zrobić a zarobić. I mówicie przy tym JA MAM PŁACONĘ NA GODZINĘ NIE AKORD. a pózniej dziwicie się jak wasi koordynatorzy robią to samo. Jeszcz coś. macie jakieś dziwne przekonanie że do koordynatora można zadzwonić o godzinie 2.30 z pretensjami, że papier toaletowy jest różowy w niebieskie słoniki a miał być żółty w białe motylki.
Ostatnio zmieniony przez goorn Pią Sty 22, 2010 11:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 1:04 pm   

goorn napisał/a:
Z mojego doswiadczenia napiszę tak. Sami lecicie w kulki! jakąkolwiek lekką pracę bierzecie to kombinujecie jak nic nie zrobić a zarobić. I mówicie przy tym JA MAM PŁACONĘ NA GODZINĘ NIE AKORD. a pózniej dziwicie się jak wasi koordynatorzy robią to samo. Jeszcz coś. macie jakieś dziwne przekonanie że do koordynatora można zadzwonić o godzinie 2.30 z pretensjami, że papier toaletowy jest różowy w niebieskie słoniki a miał być żółty w białe motylki.
Doładnie tak jest.Albo ktos dzwoni o 23 ze cieknie mu z kranu.Polacy są fenomenalni.I dodam ze nie jestem koordynatorem tylko zwyklym pracownikiem.pozdrawiam
_________________
falubaz to magia!!!-falubaz to my!!!
 
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 2:15 pm   

Ja mam inne doświadczenia,niż moi przedmówcy.
Widocznie w mojej firmie głęboko zakorzeniła się patologia społeczna.

goorn-funkcja koordynatora do czegoś zobowiązuje.Nie zauważyłam,żeby ktokolwiek dzwonił do Was o tak dziwnej porze,tym bardziej,że 2 godz. póżniej musi wstać do pracy.Za to Wy myślicie,że pracownicy to bydło,nie mające własnego życia prywatnego,własnych planów i Wy możecie dzwonić o najdziwniejszych porach,by przekazać coś o czym pracownik już dawno sam się dowiedział(gdyby na Was liczył,to by się przeliczył).A co do kombinowania,by jak nic nie robić,a zarobić,to przykro mi bardzo,ale nie masz racji także,ponieważ stojąc przy taśmie produkcyjnej nie da się nic nie robić albo ściemniać.Jest to NIEMOŻLIWE.A jeśli nie wiesz o czym mówię,to stań sobie tam przez conajmniej godzinę.Od maszyny zależy,ile musisz zrobić,nie od Ciebie.
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 8:27 pm   

Pani mimi1982. Tak się składa, że na szczęście nie jestem koordynatorem chociaż miałem takie propozycję.Dobrze że nim nie zostałem bo bym z wami ostro pojechał, albo nerwowo się wykończył. Dalej podtrzymuje co napisałem dzwonicie do koordynatorów za byle pierdołą. Każdy koordynator na poczatku swojej kariery jest świetny w tym co robi, ale z czasem każdy robi się gorszy bo do tego go zmuszacie. Jestem w holandii od trzech lat, byłem w kilku firmach, ciężko pracuję na swoją pensje i nie wydzwaniam do koordynatorów za byle czym, statystycznie to dzwonie do nich raz na pół roku z czymś konkretnym jak awaria auta na trasie przez którą się spóźnie do pracy(co nakazuje mi regulamin firmy) czy chora kobieta na domku którą trzeba prędko do szpitala zawieść. A wy przyjeżdżacie z nastawieniem że będziecie mieszkać w hotelach 5 gwiazdkowych i że na telefon będą wam tyłki podcierać. A tu zdziwienie!!! i zaczynają się wasze problemy i myślicie że koordynator to Bóg co wszystko może, was wysłucha i wszystko załatwi, jak wam tak żle to wracajcie do mamusi ona wysłucha co wam się złego śniło.
Ostatnio zmieniony przez goorn Śro Sty 27, 2010 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 8:50 pm   

Panie goorn-ja akurat osobiście nigdy nie dzwoniłam do koordynatorów,bo oni bardziej przeszkadzają,niż pomagają.A znam już na tyle język,by dogadać się bezpośrednio z pracodawcą.
Szkoda,że Pan nie został jednak koordynatorem,bo po infantylnych tekstach,lukach w wykształceniu i sposobie traktowania ludzi widzę,że cudownie by Pan pasował do tej funkcji.Dołączyłby Pan do zacnego grona.No szkoda,szkoda,wielka szkoda,że się Pan nam tak zmarnował...
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 9:00 pm   

goorn napisał/a:
Pani mimi1982. Tak się składa, że na szczęście nie jestem koordynatorem chociaż miałem takie propozycję.Dobrze że nim nie zostałem bo bym z wami ostro pojechał, albo nerwowo się wykończył. Dalej podtrzymuje co napisałem dzwonicie do koordynatorów za byle pierdołą. Każdy koordynator na poczatku swojej kariery jest świetny w tym co robi, ale z czasem każdy robi się gorszy bo do tego go zmuszacie. Jestem w holandii od trzech lat, byłem w kilku firmach, ciężko pracuję na swoją pensje i nie wydzwaniam do koordynatorów za byle czym, statystycznie to dzwonie do nich raz na pół roku z czymś konkretnym jak awaria auta na trasie przez którą się spóźnie do pracy(co nakazuje mi regulamin firmy) czy chora kobieta na domku którą trzeba prędko do szpitala zawieść. A wy przyjeżdżacie z nastawieniem że będziecie mieszkać w hotelach 5 gwiazdkowych i że na telefon będą wam tyłki podcierać. A tu zdziwienie!!! i zaczynają się wasze problemy i myślicie że koordynator to Bóg co wszystko może, was wysłucha i wszystko załatwi, jak wam tak żle to wracajcie do mamusi ona wysłucha co wam się złego śniło.

Pamietaj. Od Tego Jest Kordymator. Bieże pieniądze to ma Pomagac. Jest jak Dupa od Srania. Niepodoba się, to Niech się zwolni. Bo w Jednej Agencji Jeden Kordymator dostał takie lanie , że wrócił do Polski i juz nigdy nie wyjedzie. A dlaczego. bo wie, ze są ludzie w Holandii, ze jak go spotkają do bo pobija za zachowanie jakie reprezentuje, A wiem, bo byłem swiadkiem tego zajscia.
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group