NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
depresja mysli samobojcze
Autor Wiadomość
aga_2710 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 47
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 3:50 pm   

Witajcie,
rok upłynął ale w końcu dojrzałam do tego żeby zgłosić się do psychologa.
Skierowanie było potrzebne,zgłosiłam się do poradni w Amsterdamie ale na terapię jeżdżę do Zoetermeer.Diagnoza-depresja,biorę leki antydepresyjne,raz jest lepiej raz gorzej ale ogólnie i tak mam mętlik w głowie i już nie wiem co mam robić żeby wyjść z problemów.
Przerosło mnie życie i znalazłam się w martwym punkcie,mam nadzieję że moja terapeutka mi pomoże...
 
 
Marrek
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 3
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 2:04 pm   

Mam nadzieję, że autorka wpisu znalazła już swoje szczęście, ale obawiam się trochę, że tu, na emigracji, jest więcej takich osób... bardzo im współczuję, bo sam też swoje przeszedłem. Rozstanie z dziewczyną, brak pracy, chwilowy brak mieszkania i jeszcze konflikty w rodzinie... Byłem w podobnym dołku. Zawsze mi się wydawało że z psychologa korzystają wariaci, ale w takiej sytuacji zobaczyłem jak może być komuś źle i sam wylądowałem na strona interntowa do psychologa Mailowałem z psychologiem przed dobre pół roku i to była jedyna rzecz, jaka podtrzymywała mnie na duchu. Jeśli ktoś z Was zmaga się z problemami, które doprowadzają aż do myśli samobójczych, to znak, że trzeba wołać, krzyczeć o pomoc.
Ostatnio zmieniony przez baileys Pon Cze 13, 2016 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomczita 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 26
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Lip 06, 2016 9:37 pm   

Depresja...lepiej brzmi złe samopoczucie. Większość emigrantów spotyka się z tymi bolączkami życia.Ja proponuje uzupełnić dietę w kwasy omega 3 (orzechy,siemie lniane-mielone świeże). Dziś w dobie internetu jest wiele możliwości skorzystania z psychologów-ekspertów.Są bezpłatne grupy terapeutyczne,tylko poszukać.Dobra jest również medytacja,trening jacobsona i szeroko rozumiany rozwój osobisty.Tyle ja pozdrawiam wszystkich.
_________________
Holendrzy,Anglicy,Niemcy gardzą Watykanem.
Lechici kiedy NASZA kolej?
Niegdyś Europa i Azja była NASZA.Dziś PAMIĘĆ wymazana.
Brat na brata słowem wojuje...idea KRZYŻA triumfuje.
WYŁĄCZ WIARĘ WŁĄCZ MYŚLENIE.IGNORANCJA ZASZKODZI TAK MNIE JAK I CIEBIE.
 
 
Ona sie wacha
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Wrz 2016
Posty: 3
Wysłany: Sob Wrz 03, 2016 10:53 pm   


edytowane w calosci

przestan spamowac forum, co ten wpis ma wspolnego z tym tematem
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Nie Wrz 04, 2016 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
simona34 
Poczatkujacy

Dołączyła: 17 Maj 2018
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 8:12 pm   

Często się niestety zdarza, że wyjazd za granicę kończy się depresją. Jeśli czujemy, że coś jest nie tak, a nie mamy możliwości zjechać do Polski, to trzeba szukać alternatywnych rozwiązań, aby nie zwariować i sięgnąć po używki. Na pewno dobrym rozwiązaniem są wideokonsultacje z polskim psychologiem. Coś takiego oferuje np. Klinika Psychomedic. Ceny są polskie, więc nie wydamy na to majątku, a może się lepiej poczuć. Najlepiej pogadać już kiedy widzimy u siebie pierwsze objawy, nawet gdy nie wydaje nam się, że coś jest nie tak, ale np. mamy obniżony nastrój.
 
 
Kama69
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 09, 2019 9:47 am   

Też tak miałam. Odnalazłam siłę w Bogu. Zaczęłam się modlić i zaczęłam chodzić do kościoła. Rano i wieczorem odmawiałam Litanie do Najśw.Marii Panny z moją intencją. Skupiałam się na słowach, które czytałam. Modliłam się zawsze przy białej zapalonej śiecy bo ona oczyszcza. To pomaga. Po tygodniu szczerej modlitwy napisz jak się czujesz.pozdrawiam sedecznie Katarzyna.
 
 
jasika1 

Dołączyła: 12 Maj 2019
Posty: 0
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Maj 12, 2019 8:01 pm   :)

Witam. Depresja to nie łatwy orzech do zgryzienia. Szukaj pomocy u lekarza, rodziny..
 
 
PinaColada
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 08, 2019 9:36 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Lis 08, 2019 3:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group