NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Sty 20, 2010 4:36 pm
środki antykoncepcyjne
Autor Wiadomość
lolobrygida 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 28
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 3:24 pm   środki antykoncepcyjne

powiedzcie mi proszę czy w tym kraju nie używa się takich srodków anty. jak plastry "evra" ??? to dla mnie szok bo sam lekarz jak mu nazwe podałam to nie bardzo wiedział o czym mówię??? po odszukaniu tego w necie stwierdził, że no tak jest coś takiego ale oni tego nie stosują bo w to nie wierzą? tzn. wg nich plastry nie działają - absurd!!! A więc czy któraś z was wie jak moge zdobyć i czy jest to możliwe aby zdobyć te plastry w holandii??? :( a co z implantem?? to jest tutaj nie legalne czy jak?? czy oni w ogole słyszeli o implantach anty??? sorry ale czuje się troche jak na zadupiu słysząc, że plastry nie są stosowane a o implantach nie słyszeli :( co mam robić w takiej sytuacji? chcąć niechcąc zajść w ciąże? czy sprowadzać sobie plastry ??? bo tabletek stosować nie mogę.... :(
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 3:28 pm   

skoro wyszukał te plastry w necie, to może są dostępne, tylko niestosowane nagminnie. powiedz mu jaka jest sytuacja, że nie możesz tabletek przyjmować, może wtedy ci te plastry przepisze, a apteka, nawet jak nie ma to jakoś je ściągnie.
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 3:34 pm   

Ja kupowalam bez problemu Evre ,ktorą przepisal mi lekarz .Dostawalam recepte i szlam do apteki .
 
 
Paniamania 
Poczatkujacy
Paniamania

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Utrecht
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 3:40 pm   

Moze masz jakiegos lekarza ktory nie jest na bierzaco. Ja rok temu uzywalam evre a kolezanka niedawno wstawila sobie implanta.
Wszystko tutaj jest moze wybierz sie do innego lekarza?
 
 
lolobrygida 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 28
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 3:50 pm   

no widzicie dziewczyny to faktycznie trafiłam na jakichś lewych lekarzy. Nawet pracuje u jednego i to młody gość a w necie szperał jak mu o evrze powiedziałam :( a w aptece pani powiedziała, ze bez problemu tylko recepte potrzebuje no i gdzie mam iść po te recepte? :( ... a i powiem jeszcze coś, lekarze, którzy byli w szoku jak pytałam o "evre" pytali gdzie mi to przepisali (z lekkim uśmiechem, że niby w pl. a my to przecież zacofany kraj) a ja na to, że w UK i tam dostawałam za darmo i bez problemu, to im minka zrzedła hihihi

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 3:51 pm ]
aha no i dzięki kobitki za odp :) to będę szukać "normalnego" lekarza :) pozdrawiam
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 8:13 pm   

to idz do swojego i powiedz mu, że w aptece jest i ty chcesz ten środek antykoncepcyjny, bo już go stosowałaś i nie chcesz czegoś innego. Chyba w tej sytuacji nie ma prawa odmówić ci recepty na niego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group