NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debet na koncie w ING
Autor Wiadomość
yabolik 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 65
Skąd: z kuchni
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:20 pm   

Witam

Rowniez chcialem wystapic o debet ale mam pytanie - wyjezdzajac rok temu z NL zmienilem adres w banku by korespondencja przychodzila na adres polski, po powrocie nie zmienialem tego i tak jest do dzis. Mam nadzieje ze to nie przeszkodzi w uzyskaniu debetu jesli wplywy na konto sa regularne? Czy powinienem wpierw zmienic adres na holenderski (tymczasowy bo zamierzam zmienic miejsce zam) i dopiero probowac?

Z tego co piszecie przez internet da sie zlozyc wniosek, po zalogowaniu sie w Af- en beschrijvingen jest odnosnik - procedura jest latwa? - bo jeszcze nie klikalem czy musze cos miec przygotowane pod reka?

Pozdrawiam
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 10:28 pm   

Witam,
Właśnie wypełniłem formularz o przyznanie debetu i moje pytanie jest takie czy jak mi go przyznają to dostane jakieś pismo do domu oraz ile to mniej wiecej trwa ???

Pozdrawiam Serdecznie

Do yabolik

Własnie wypełniłem ten wniosek - nie znam hol wiec używałem translatora i do wypełnienia potrzebowałem swoich danych ( adres itp ) oraz danych z karty płatniczej ...
Jak ja dałem rade to Ty pewnie też ... ;)

[ Dodano: Sob Wrz 25, 2010 1:40 pm ]
Witam,

Mam pytanie czy to możliwe ze po 2-3 dniach od daty wysłania wniosku przyznano mi debet na koncie ing ???

I czy możliwe jest że starałem sie o 1000 euro a przyznali tylko 500 ???

Tak to wygląda :
Saldo (euro)
Kredietlimiet (euro) 500,00 Wijzigen
Maximaal te besteden (euro)

Pozdrawiam Serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
Ostatnio zmieniony przez Beny.rac Śro Wrz 22, 2010 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yabolik 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 65
Skąd: z kuchni
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 12:57 pm   

A powiedz w banku miałeś podany adres holenderski czy polski? domyślam się że holenderski:)

Główne pytanie czy przyznają debet jeśli podany jest polski adres bo nie zmieniałem tego po powrocie do holandii (wpływy na konto są regularne).

Czy można zmienić adres przez internet? Czy muszę osobiście iść do banku?
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 3:09 pm   

yabolik napisał/a:
A powiedz w banku miałeś podany adres holenderski czy polski? domyślam się że holenderski:)

Główne pytanie czy przyznają debet jeśli podany jest polski adres bo nie zmieniałem tego po powrocie do holandii (wpływy na konto są regularne).

Czy można zmienić adres przez internet? Czy muszę osobiście iść do banku?


Podany mam adres holenderski ...
Wiec najwyższa pora zmienić adres na holenderski - bylem osobiście w banku i nie trwało to wiele ( przygotuj sie na krótko rozmowe tel bo mimo tego że bedziesz w banku bedziesz musiał potwierdzxić swoje dane przez tel ... )
'Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
karolka_pas 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: Śro Sie 03, 2011 12:59 pm   debet w ING

Witam!
Chciałam zapytać czy ktoś ma aktualne informacje jak wygląda sprawa Kwartaallimiet w ING?
Czy łatwo go uzyskać?Ile muszzę czekać na odpowiedż?
Składałam wniosek w środę (27.07) wieczorem i do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi?Czy mam to już traktować jako wniosek odrzucony?Wniosek składałam na 1500 e ,czy jeżeli wpływy mam 2000-2500 miesięcznie(płatne w tygodniówkach) to za wysoka suma?Czy bank może przyznać mniej?
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Śro Sie 03, 2011 2:14 pm   

wedlug mnie powinienes dostac 1500 przy wplywach o jakich piszesz.
odpowiedz powinienes dostac do 5 dni roboczych.
ale sprawdz konto moze juz przyznano ci limit czasem automatycznie podnosze limit a pozniej otrzymujesz list z banku. wchodzac wiec na konto powinienes widziec czy masz podniesiony limit.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
karolka_pas 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:13 am   

Minął już tydzień od czasu kiedy składałam wniosek.I zero odpowiedzi! Na koncie bez zmian,żadnego maila,żadnego listu...
Nie wiem co mam myśleć?Czy mogę się już pożegnać z debetem,czy może złożyć kolejny wniosek na niższą kwotę?Czy to w ogóle ma jakiś sens,czy już żadnej kwoty mi nie przyznają?
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 11:28 am   

Może lepiej isć do banku i zapytać, albo zadzwonić? Pytania jakie zadajesz, chyba bardziej tam się nadają?
 
 
pRefeR 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 4:16 pm   

czyli jak wezmę i spłacę w ciągu, przykładowo 2 i pół miesiąca to odsetek nie mam żadnych? czy jak tylko wejdę na minus to są naliczane
słyszałem różne opinie i od was też bym chciał usłyszeć ją
Ostatnio zmieniony przez pRefeR Pon Sie 08, 2011 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolka_pas 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:21 pm   

W sobotę byłam w banku i niestety zero jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony pracownika. Bank do tej pory też nic nie przysłał. W piątek złożyłam kolejny wniosek i czekam.
Może jest ktoś kto w ostatnim czasie też starał się o limit i może podpowiedzieć czy też tak długo czekał?Bo już sama nie wiem co myśleć...
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 8:05 pm   

powinnas otrzymac na e-maila automatyczne potwierdzenie twojego zapytania i tam rowniez winna byc inf. jak dlug bedziesz czekac na odpowiedz.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
karolka_pas 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 8:46 pm   

Tak otrzymałam taką wiadomość na maila. Było napisane że w ciągu pięciu dni roboczych dostanę odpowiedż. Tylko,że tydzień minął a informacji zero. Więc złożyłam drugi wniosek i ta sama informacja że w ciągu pięciu dni. Zobaczymy?Jestem ciekawa czy tylko ja mam taki problem czy może inni też?
 
 
KKamil 
Gaduła

Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 5:39 am   

Też tak mam, złożyłem wniosek Online 3 tygodnie temu i do tej pory nic ;)
 
 
karolka_pas 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:21 pm   

Myślisz ,że coś jeszcze będzie z tych naszych wniosków,czy najnormalniej w świecie nas olali?
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 1:44 pm   

pRefeR napisał/a:
czyli jak wezmę i spłacę w ciągu, przykładowo 2 i pół miesiąca to odsetek nie mam żadnych? czy jak tylko wejdę na minus to są naliczane
słyszałem różne opinie i od was też bym chciał usłyszeć ją


jak tylko wejdziesz na minus to sa liczone odsetki... do czasu jak nie wjedziesz na plus...
czyli jesli jestes dwa dni na minusie... to za te dwa dni musisz placic odsetki..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group