NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dostaliście swoją pracę w Holandii?
Autor Wiadomość
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 4:07 pm   

Ja swoją pracę w NL zaczynałam od pracy przez pośrednika. Ofertę znalazłam w internecie będąc jeszcze i pracując w Polsce (w urzędzie, żeby było ciekawiej :082: ). A trafiłam do magazynu do pracy fizycznej. W sumie chciałam popracować fizycznie, bo brakowało mi już konkretnego ruchu, siedząc całe dnie za biurkiem. Jechałam z nastawieniem, że popracuję trochę, a będąc już na miejscu poszukam czegoś innego. I tak...moja kariera w jednym biurze przedłużyła się do prawie 3 lat. Teraz pracuję znowu w biurze, już na kontrakcie, ale nienarzekam na brak ruchu, bo czasem muszę pobiegać po halach z różnymi pytaniami do ludzi :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Czw Sie 19, 2010 4:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 5:06 pm   

agastepa13, to fajna masz prace! przynajmniej sie nie narobisz
 
 
corvetta666 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 7
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 7:55 pm   dzięki za wszystkie odpowiedzi

Sobie i wszystkim życzę dużo samozaparcia!!! Także nie narzekam już tylko do roboty!!! Dziewczyny jesteście wspaniałe i miłe. Pozdrawiam!!!
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 8:14 am   

EdysiaK napisał/a:
agastepa13, to fajna masz prace! przynajmniej sie nie narobisz


Edysia przeważnie jest ok.Ale są i momenty straszne, bo weź tu ogarnij co tydzień wypłaty dla prawie 200 osób i niepopełnij blędu :037: nie wspominając o innych sprawach. Ale nie narekam, bo praca naprawdę mi się podoba :038:

corvetta powodzenia :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 10:26 am   

Ja pojechalam do kuzynki w odwiedziny, a tesc jej przyjaciolki ma spory zaklad produkcyjny. Zaproponowali mi prace " zarobisz, zdobedziesz nowe doswiadczenia- co ci szkodzi?) Pomyslalam- faktycznie co mi szkodzi i zostalam. Teraz pracuje ze mna czworo polakow , ale ja bylam pierwsza( po znajomosci) , poniewaz wlasciciel jakos nie mial zaufania do obcokrajowcow- na dzien dzisiejszy ma inne zdanie :038:
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
anetqueen 
Poczatkujacy
anetqueen

Dołączyła: 17 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:42 pm   

Przyjechałam tutaj w sumie przypadkiem, na max 6 miesiecy a zostałam do dzisiaj. 14 miesiecy w szklarni (Holendrzy byli ok :) na łasce i niełasce menagerów - wyrzucą, nie wyrzucą, pomogą, oleją, dostanę pieniądze czy nie, i ile? na koniec maja rzuciłam tamtą prace i na początku czerwca zostałam zatrudniona bezpośrednio u Holendra na kontrakt przy nieporównywalnie lżejszym i lepiej płatnym zajeciu:) Aby znależć normalną robotę trzeba miec szczęście, znać chociaż język angielski, a takze mieć dobrych przyjaciół wśród Holendrów, którzy za Ciebie zaświdczą, bądź polecą przyszłemu pracodawcy. Powodzenia
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 5:34 pm   

Za kazdym razem sama szlam do danego biura, skladalam papiery potem czekalam + dzwonilam i o sobie przypominalam i w wiekszosci przypadkow po 1-2 tygodniach pracowalam.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group