NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jarząbek
Autor Wiadomość
jamajka1777 
Poczatkujacy
:)

Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 8:52 pm   Jarząbek

Chciałam wszystkich ostrzec przed pośrednikiem Jarząbek z Krapkowic!!!!
Starsza pani oferuje atrakcyjne prace w Holandii jednak dojezdzajac na miejsce kompletny syf!!! Przed wyjazdem do Holandii obiecuje stałe tygodniowe wynagrodzenie,bez stawek wiekowych i co najśmieszniejsze darmowy przejazd do Holandii dopiero w busie dowiadujesz się ze musisz zapłacić 100zł reszta jest spłacona gdy podpisujesz umowę w Holandii jednak gdy odmówisz podpisania musisz zapłacić jeszcze 150zł a jeżeli nie to kierowca (Józek) grozi policją i aresztowaniem.My nie podpisaliśmy tej śmiesznej umowy i szef biura kazał nam sie wynosić i noc mieliśmy spędzić pod gołym niebem.W Polsce mówiła nam ze będziemy mieszkać w Utrechcie a jak sie okazało trafiliśmy na koniec świata z domu widać morze a do jednego sklepu 7km.
Raz na tydzien dostajesz 50euro .. dopiero gdy zjeżdzasz do Polski to po 2tygodniach przychodzi wypłata za przepracowane tygodnie śmieszne poprostu.Oszukują na wszystkim.

OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE DAJCIE SOBIE ZAMYDLIĆ OCZU!!!!
 
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 8:57 pm   

Masakra ,ze tacy ludzie jeszcze istnieja.
Jedyne co z tego dobre , to widok z domu na morze.
Wspolczuje doswiadczenia. :079:
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
Ostatnio zmieniony przez Mariola101 Śro Lis 18, 2009 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiola170 
Poczatkujacy
szukam pracy

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 7:04 am   WIOLKA

MOJA MAMA TEZ TAM PRACOWALA TEZ NIE BYLO ŁATWO ALE JEDNAK ŁADNA KASE PRZYWIOZLA;)POZDRAWIAM
_________________
Witam!Mam na imie Wioletta G.Aktualnie szukam pracy jako opiekunka mam 22lata;)mam duże doświadczenie w opiece z dziecmi.Może być tez sprzatanie domku oraz praca w szklarni mam doświadczenie.Pozdrawiam meil:[email protected].
 
 
 
kairo 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 37
Skąd: piekło
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:35 am   

napisz cos wiecej o tej zmazanej firmie jaki maja adres strony internetowei , trza było ich pocisnąc przez siod badz sncu pozdro :079:
 
 
 
jamajka1777 
Poczatkujacy
:)

Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 4
  Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:25 pm   jarząbek

niestety nie mają strony taki syff.......
tez myślałam o sądzie ale potrzebne jest wiecęj osób zebysmy wygrali...
 
 
 
szygu1982 
Poczatkujacy
szygu1982

Wiek: 42
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: rotterdam
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 4:26 pm   

hej moze ja tez cos dodam o tej firmie.

mialem okazje pracowac pare lat temu w tej o to firmie. totalny syf kiła i mogiła, a pani jarzabkowa jest milutka jak masz wyjechac, za jaropgrafe zarzadala 25zl na znaczek. smiechu warte. za busa trzeba zaplacic 75e w jedna strone wyjazd tylko i wylacznie z krapkowic, zarobki hehehe 5 euro na godzine, dodatki : obiad i mieszkanie gratis, naprawde wiele. do sklepu wyjazd 1 raz tyg. warunki mieszkaniowe tragedia, wszystkim odradzam wspolrace z pania jarzabkowa z krapkowic oraz firme z ktora pania jarzabkowa wspolpracuje pani dipenka,
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 4:54 pm   

szygu1982 napisał/a:
zarobki hehehe 5 euro na godzine, dodatki : obiad i mieszkanie gratis, naprawde wiele. do sklepu wyjazd 1 raz tyg. warunki mieszkaniowe tragedia,


Pomijajac standard mieszkania, to jednak zapewneinie dachu nad glowa to nie byla jaki dodatek. Mieszkanie na wlasna reke kosztuje conajmniej ladnych kilkaset euro.
_________________
Dumny Polak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group