NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Duuvelke
Czw Mar 11, 2010 7:39 pm
Populista i ksenofob wygrywa w Holandii
Autor Wiadomość
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 9:48 pm   

mikka napisał/a:
Gryzomir: nie prowokuj, bo Gochna przyjdzie i będzie dziękuję, dobranoc jeśli chodzi o ten temat.


Moze teraz zszokuje wszystkich, ale to forum nie jest trescia mojego zycia. Nie bede sobie zyl wypruwal. Fajnie jest sobie pogadac na rozne tematy ale nie bede sie napraszal.

Zamiast uzerac sie z Polkami co glosuja na PVV moze sie wreszcie wezme za lekcje gry na pianinie?
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Sob Mar 06, 2010 9:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 9:04 am   

Do wiadomosci Gryzomir- jestem od 21 lat mezatka i ku twojemu zaskoczeniu z Polakiem.
A moj glos byl przemyslany i prosze uszanuj decyzje i przekonania innych rozniace sie od twoich.
Pozatym nikt ci sie nie kaze uzerac z Polakami glosujacymi na PVV- sam to robisz i widocznie sprawia ci to przyjemnosc- ale masz racje zacznij moze nauke gry na pianinie - ja proponowalabym kurs toleracji i szacunku dla ludzi o innych pogladach.
pozdrawiam.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
Ostatnio zmieniony przez agata Nie Mar 07, 2010 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 12:20 pm   

Ja jakoś nie łapię tego głosowania na PVV, czy inne partie.Przecież były to wybory do rad gmin i miast.Co to ma wspólnego z Wildersem i jego programem.Czy PVV lub inna partia będzie sie zajmowała codziennymi problemami gmin takimi jak remonty ulic,budowa hali sportowej,wysokość podatku gminnego itd.Głosowanie na partię a nie na określonego kandydata w mojej miejscowości to paranoja.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 12:30 pm   

jedrzej2225, ale kazdy kandydat ma wiecej pomyslow i planow ktore moze wprowadzic w zycie . chodzi nie tylko o Wildersa i o jego spojrzenie na obcokrajowcow.On tez ma wiele dobrych pomyslow . Ale wielu ze strachu przed nim wlasnie glosowalo na inne partje slepo "bo to rodak " lub tylko dlatego ze ta partja jest przeciwko Wildersowi
Pozatym wiele malych regionalnych partji zostalo wybranych do rzadzenia gminami.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 3:19 pm   

agata napisał/a:
Do wiadomosci Gryzomir- jestem od 21 lat mezatka i ku twojemu zaskoczeniu z Polakiem.

To jeszcze gorzej.

agata napisał/a:

A moj glos byl przemyslany i prosze uszanuj decyzje i przekonania innych rozniace sie od twoich.
Pozatym nikt ci sie nie kaze uzerac z Polakami glosujacymi na PVV- sam to robisz i widocznie sprawia ci to przyjemnosc- ale masz racje zacznij moze nauke gry na pianinie - ja proponowalabym kurs toleracji i szacunku dla ludzi o innych pogladach.
pozdrawiam.


Nie moge uszanowac glosu na partie ktora nie szanuje innych w tym Polakow. Popieranie partii ktora w sposob otwarty zwraca sie przeciw Polsce i Polakow jest obrzydliwe. Moge uszanowac glos na CDA, PvdA, CU czy co kolwiek innego. To sa partie ktorych nie popieram ale te partie nie atakuja w sposob otrwarty Polakow ani nie naklaniaja do dyskryminacji Polakow.

Niech zacytuje kilka wypowiedzi wodza:

Wilders: "alleen moslims, Polen en asielzoekers moeten doorwerken tot hun 67-ste"
http://zaplog.nl/zaplog/a...en_tot_hun_67_s

Zakladam w takim razie ze ty tez bedzisz musiala z mezem pracowac do 67 lat, jako ze oboje jestescie Polakami.

"Wilders' slogan “De Polen pikken onze baantjes in” sloeg aan"
http://weblogs.nos.nl/eur...olen-verliezen/

"Nederland is heel dom geweest door de Polen toe te staan hier zonder voorwaarden te laten werken".
http://www.depers.nl/binn...voor-Polen.html

Nu heeft u zich ook al kritisch uitgelaten over de Poolse immigranten. Wat heeft u toch tegen die Polen die hier gewoon willen werken?
“Hallo, laatst klaagden er zelfs twee PvdA-wethouders uit grote steden over. Dat kroegeigenaren het liefst bordjes met ‘We willen geen Polen’ ophingen, want die waren nog geen kwartier binnen of ze hadden al de boel onder gekotst, vrouwen betast en noem maar op. Ik denk dat dat om meer dan incidenten gaat. Het kabinet is wel erg dom geweest om op dit gebied een ander beleid te voeren dan Duitsland, waar men nog enige tijd restricties handhaaft. Het stroomt nu eenmaal altijd naar het laagste putje.”
http://www.pvv.nl/index.p...id=37&Itemid=11

„Die miljarden moeten naar de Nederlandse burger, niet naar boeren in Polen, Frankrijk en Portugal.”
http://www.nrc.nl/nieuwst...s_gepolariseerd

I ty bez obciachu glosujesz na tego pajaca! :119:
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Nie Mar 07, 2010 3:34 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 3:36 pm   

post nie na temat

edytowany


[ Dodano: Nie Mar 07, 2010 3:44 pm ]
hehehe
puknij sie w leb gohna
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 07, 2010 3:40 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 4:43 pm   

hmmm Wilders przeciwko Polakom? ok - twoje zdanie. Wedlug mnie on jest przeciwko tym ktorzy przyjezdzaja tutaj by zarobic,nie placa tutaj podatkow za nic, jezdza po holenderskich drogach na polskich rejestracjach, nie maja meldunkow by nie placic belastingu itp..nie placa ubezpieczen ......
no coz przeciwko takim ja tez jestem, wiec tez jestem na odstrzal?
no coz- jakos mnie to nie boli .
Wiem ze teraz naraze sie wielu osobom- ale takie jest moje zdanie.
a ze bede pracowac do 67 roku zycia ?
no coz w Polsce wielu nawet moze chcialoby pracowac ale niestety nie maja takiej szansy,
bo gdyby nie otwarte granice i mozliwosc wyjazdow bezrobocie w Polsce siegaloby chyba 50%.
a jak bede musiala pracowac do 67 roku- to bede- przyjechalam tutaj z wlasnej woli, mieszkam tutaj, pracuje i probuje zyc wedlug zasad tutaj panujacych , poniewaz to ja tu jestem gosciem.
masz prawo miec swoje poglady ale nie obrazaj innych- ale jak widac w Tobie jeszcze jest wiele z polskiej mentalnosci- jak ktos inny to trzeba go zniszczyc i obrazac, Typowo polskie niestety.
jak ostatnio ktos ladnie powiedzial >>
czlowiek moze byc niski ale nie moze byc maly<<
- ty jeste dla mnie MALY- niestety.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 5:35 pm   

Agata masz wiele racji,mieszkając tutaj trzeba dostosować się do lokalnego prawa i obyczajów.Jednak z drugiej strony wielu Polaków nie ma meldunku,nie płaci podatku drogowego.Ale w dużej części nie mają jak tego robić.W dużej części to nie ich wina.Po prostu takie są przepisy (czy może zachowanie biur pracy) że nie mogą tego robić.Kiedyś byłem w takiej sytuacji że pomimo chęci zakupu auta tutaj było to niemożliwe.I czy to była moja wina??
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 6:34 pm   

Ja proponuje aby zwolennicy partii Wldersa przedstawili, w ktorych punktach programu PVV zgadzaja sie z programem tej partii.
Dla mnie ten program jest zrobiony typowo pod publike i nierealny.
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 6:51 pm   

agata napisał/a:
hmmm Wilders przeciwko Polakom?


Wilders: "alleen moslims, Polen en asielzoekers moeten doorwerken tot hun 67-ste"

Przeczytaj sobie to zdanie powyzej jeszcze raz uwaznie.

TYLKO muzulmanie Polacy i azylanci musza pracowac do 67 roku zycia.

Z tego wynika ze wodzu nie odwzajemnia twojego platonicznego uczucia i stawia Polakow na tej samej polce co muzulmanow i aylantow. No a poza tym jest to wypowiedz jawnie dyskryminujaca muzulmanow, Polakow i azylantow chce on bowiem na podstawie pochodzenia dyskryminowac nas w wieku emerytalnym. Etniczni Holendrzy mogiby caly czas pracowac do 65 roku zycia a ty i two maz poniewaz jestescie Polakami to moglibyscie przejsc na emeryture dopiero 2 lata pozniej.

agata napisał/a:

- ty jeste dla mnie MALY- niestety.

Be my guest. Wyobraz sobie tylko ze dla wodza jestes tak samo mala i odpychajaca jak ja dla ciebie.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 8:38 pm   

wiesz co? nie bede dalej wdawala sie z toba w dyskusje bo do niczego dobrego oan nie doprowadzi. mam swoje zdanie i jako wolny czlowiek mam prawo do jego wyrazania, nie obrazajac przy tym ludzi o odmiennych pogladach.
tak podoba mi sie jego program - oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe ze wiele punktow programu nie wprowadzi w zycie bo jak wczesniej juz pisalam polityka rzadzi sie swoimi prawami jednak. Ale ze wszystkich partii ta jest mi najblizsza i mam prawo do takiego wyboru.Nikt nie bedzie mi mowil co mam robic i jak, na kogo glosowac a na kogo nie.
a dyskusja z toba mija sie z celem
pozdrawiam
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 1:38 pm   

Gryzomir napisał/a:

Wilders: "alleen moslims, Polen en asielzoekers moeten doorwerken tot hun 67-ste"
http://zaplog.nl/zaplog/a...en_tot_hun_67_s


Tutaj tylko chce dodac, ze czasem oplaca sie czytac komentarze, pod tym autor artykulu Hans napisal:

Cytat:
Even voor de goede orde, Patman, dit komt uit mijn dikke duim.


Co w moim rozumieniu znaczy, ze wszystko to jest wyssane z palca :)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group