NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
In Person, jaka opinia?
Autor Wiadomość
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 9:06 pm   

madmad123 napisał/a:
stawka 9,39 e brutto.


Witam,
Jak można spytać ile masz lat i taka stawke zaoferowali Ci w biurze w pl ???
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
madmad123 
Poczatkujacy

Wiek: 99
Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Daleka
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 3:35 pm   

Hej. Mam 22 lata a stawki nie oferowali mi w biurze w PL. Dzwoniłem do ich oddziałów w Holandii i pierwszą rozmowę miałem z Polką a potem dzwoniła już tylko Holenderka, bo Polka została w innym mieście. Na początek miałem okres próbny 2 tyg i stawkę 8,87. Z tego co wiem nadal szukają ludzi, mają jednak jeden warunek: mieszkanie w Holandii ( nam się udało, bo na początek dawali mieszkania ).
 
 
FOTOM 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 9:38 pm   

Witam. Toszke odgrzeję kotlecika. Ostanie wpisy z 2010 roku a teraz jest 2011. mogło się troszke pozmieniać. Jak obecnie firma prosperuje? Ma dobre oferty pracy?. Jak obecnie wyglądają warunki mieszkaniowe, jak z terminami wypłat? Płaca tygodniówki czy miesięcznie? Może ktoś jakieś aktualne info zapodać. Z góry dzięki wielkie za pomoc. pozdro
 
 
ART6767 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 4:44 pm   IN PERSON pytanie o sprawy formalno-prawne

witam wszystkich uzytkowników poruszajacych temat IN PERSON
mam pytanie do osób które juz pracowały przez to biuro w ostatnich 4 latach a mianowicie: czy pracownik zatrudniony na terenie Holandii przez In Person to podpisuje umowe w Holandii czy w polskim biurze?
Czy umowa jest podpisywana wg prawa holenderskiego czy polskiego, czy składki i zaliczka na podatek jest odprowadzana do holenderskiego Belsastingdienst czy polskiego ZUS i Urzedu Skarbowego.
Czy pomimo zatrudnienia na terenie Holandii przez biuro holenderskie polskie przedstawicielstwo rejestruje kandydata w swoich dokumentach informując o fakcie zatrudnienia polskie instytucje.
_________________
ART67
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group