NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
paulyna 
Poczatkujacy
paulyna

Wiek: 34
Dołączyła: 07 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 11:04 pm   

proste dzięki za pomoc
_________________
''Granice są w nas''
 
 
Zawodnik XBMC 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 4:10 pm   

Witam ja już zjeżdżam ale za nim zjadę chce podsumować 2 biura w których pracowałem.
Aktualnie czekam na kasę za jeden dzień pracy dla Tempo Team pracowałem w Langer Foods Yerseke (prace dają, ale tylko jak jest, mieszkań nie, zwracają za paliwo ale jakieś tylko 70%) nie polecam tylko koordynatorki Samary (holenderka) jest nie słowna !!! drugie biuro w którym pracowałem jest ABzeeland z Goes- tu pomimo że raz miałem problem- przez dwa tyg. nie dostałem na konto kasy !!! bo mieli reorganizacje Firmy i wypłacali tylko zaliczki, polecam jak najbardziej zwłaszcza szefa- ma na imię Niek (holender), także Monika i Dorota nie są złe, ale trzeba się wcześniej umówić, bo narzekają jeśli wpadnie się niespodziewanie do biura i będą zajęte. Co do paliwa wypisuje się kilometrówki i płacą całość ale nie wg. Gps z samochodu, ale z Google maps- zazwyczaj nie wielkie różnice wiec okey, mieszkania dają jak mają, ja mieszkałem u siostry. No i na koniec dni w których idą przelewy Tempo Team- wtorek ABzeeland czwartek- tu powiem że czasem po powrocie z pracy jest kasa :) zazwyczaj piątek już są.

[ Dodano: Pią Mar 15, 2013 9:18 am ]
acha małe edit do wcześniejszej wypowiedzi..mianowicie miałem ubezpieczenie w ABzeeland płatne 21,50 tyg. (tylko za tydzień w którym przepracujesz choćby 1 dzień) i zdażył się koszmar- Wizyta u dentysty !!! (miła niespodzianka ze strony biura- pomoc w ciagu kilku godzin. od tel.<dzień 1 wizyta u Lekarza Ogólnego płatne 25E- biuro, (Wizyta u Dentysty -pierwsza pomoc-wyrok !!! natychmiast SZPITAL też kikadziesiąt Euro-biuro)
dzień 2 operacja w Szpitalu+nastepny dzień na własne życzenie wolny do zagojenia.Teraz wyjasnienie: okazuje się że płacąc ubezpieczenie w ABzeeland podpisujemy umowę z Profesjonalnym Ubezpieczycielem otrzymujemy- pomoc podstawową.. dodatkowo w cenie polisa na leczenie Szpitalne do granicy 750E (byłem wczoraj w ABzeeland podziękowałem za współpracę i zapraszali na następny sezon (ABzeeland głownie Rolnictwo i Ogrodnictwo) Dla zainteresowanych wszystkie Umowy i ubezpieczenie otrzymałem W Holenderskim i Polskim nazwa ubezpieczyciela HollandZorg mam druczek po polsku :) Mam nadzieję że moje informacje się przydadzą dziś jestem jeszcze w NL. jak co to pytać 0622 640 175 nr. ważny Tylko dziś do 22 bo nad ranem wyjazd do Pl.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Mar 16, 2013 11:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kroliczek20 
Poczatkujacy
Króliczek20

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 7
Skąd: Biddinghuizen
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 8:38 pm   ...

EB personeelsdiensten. Pracuję tutaj od roku i jestem bardzo zadowolona. Wszystko na czas, uczciwe składki podatkowe i ubezpieczeniowe. Wakacyjne wypłacane z kolejną wypłat po zjeździe na urlop.


czesc postu przeniesiona tu http://www.niedziela.nl/f...p=287389#287389
_________________
I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się tak samo. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Mar 19, 2013 3:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
marek1125 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 8
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 12:23 pm   

A co powiecie o Job Investment z Vught?(moze byc na priv)

[ Dodano: Czw Mar 21, 2013 10:45 am ]
Czyzby niikt o nich nie slyszal nie pracowal w tym biurze? Prosze o opinie bo zamierzam wyjechac z nimi!!
 
 
gabik6 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 58
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 1:45 pm   

Poczytaj wcześniejsze posty i dowiesz się jakie agencje są polecane a jakie nie. Szczerze powiedziawszy Polakowi zawsze i wszędzie coś będzie przeszkadzało. Pośrednictwa zazwyczaj płacą tygodniówki. Nie rozumiem co masz na myśli jaką kwotę? Tyle godzin ile przepracujesz to za tyle Ci zapłacą. W nl obowiązują stawki wiekowe, licz się z tym, że od kwoty netto pracodawca potrąci Ci jeszcze za domek i być może ubezpieczenie (pracodawca nie musi Cię ubezpieczyć). Ja wyjeżdżałam przez AB i nie mogę narzekać, dużo zależy od tego na jakich trafisz ludzi, bo jak trafisz na ochlejusów i ćpunów to nawet i willa z basenem nie będzie wymarzonym mieszkaniem.
 
 
Ilonkaaa
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 8:47 pm   

Witam , znacie może firmę DEDERT IJs , ponieważ wysłaliśmy tam nasze CV i dostaliśmy szybką odpowiedź w sprawie pracy na produkcji lodów .Nie możemy znaleźć opinii w internecie wiec nie wiemy czy ta firma jest naprawdę wiarygodna .
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 9:17 pm   

Ilonkaaa, zerknij

http://forum.niedziela.nl...a2f24455f63e11c
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 9:21 pm   

gabik6 napisał/a:
Posrednictwa zazwyczaj placa tygodniwki.


Zazwyczaj, ale np. McDo It, do ktorego z PL rekrutuje Solid Service z Lodzi, placi co 4 tyg. Co 4 tyg. kalendarzowe, liczac od poczatku roku.
_________________
<cenzura>
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 9:04 pm   

bagniaczka napisał/a:
Zazwyczaj, ale np. McDo It,


Bagniaczka nie jestem pewny w 100% ale McDo it to posrednik ktory dziala na niemieckich zasadach bo glowne filie ma w Niemczech ( zarowno auta na niem rejst itp )
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
lowelas11117
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 1:28 am   

edytowane ,nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Kwi 06, 2013 2:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 12:46 pm   

Beny.rac napisał/a:
bagniaczka napisał/a:
Zazwyczaj, ale np. McDo It,


Bagniaczka nie jestem pewny w 100% ale McDo it to posrednik ktory dziala na niemieckich zasadach bo glowne filie ma w Niemczech ( zarowno auta na niem rejst itp )


Tak, zgadza sie. W celu doproszenia sie o kase trzeba znac niemiecki. Ale wyplacanie co 4 tyg. to z tego, co wiem, jest zgodne z holenderskimi przepisami.
_________________
<cenzura>
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 2:35 pm   

Bagniaczka we wszystkich biurach pracy gdzie pracowalem( żarówo w holenderskich , jak i polskich ) kasa byla co tydzien

Znajomi na kontraktach maja kase co miesiac

Ciekaw jestem jak ten MC do it rozlicza sie z podatku , jakie oferuje stawki ( tzn wg prawa hol czy niemieckiego ) i jakich przepisów przestrzega ...

Bo wystarczy ze ma auta na niem tab rejst ( i nie placi podatku drogowego w NL ) i juz ma sporo niższe koszty wiec moze byc bardzo konkurencyjny ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Charllie
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 7:31 pm   Problem

post edytowany w calosci ,radze trzymac sie tematu
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Kwi 18, 2013 11:37 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 9:50 pm   Re: Problem

post edytowany cytat usuniety. dziekuje za pomoc jest dokladnie tak jak piszesz w ostanim zdaniu tego postu pozdrawiam

Na stronie z ogłoszeniem jak wół napisane:

Uwaga od administracji:
Ogłoszenie bez podanego numeru agencji pracy – prosimy zachować szczególną ostrożność

Podany nawet adres IP - z Holandii. Nie wzbudziło twoich wątpliwości, to że gość ma pocztę na wirtualnej polsce, numer telefonu z Heyah a adres IP z Holandii ? Naiwniaków nie brakuje, niestety. Bilet to dojdzie - na tramwaj do Holandii.

BTW. Temat jest o "Agencjach godnych polecenia" a nie "dałam się naciągnać, co mam zrobić?".
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Kwi 18, 2013 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michalsunrise 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 11:20 am   

Witam na dzien dzisiejszy moze ktos polecic dobre biuro aktualnie rekrutujace?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group