NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 7:20 pm   

irek6969 napisał/a:
ale myślę że przez 2-3 lata jakoś świadczonych usług chyba się poprawiła.


no coz... pozostaje miec nadzieje ze tak jest ... powodzenia

irek6969 napisał/a:
I tak średnio, ile kosztuje miesięczne utrzymanie (jedzenie)? Nie mam nałogów - nie piję i nie palę.

a z tym pytaniem to juz do innego Dzialu i tematu
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lis 13, 2015 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
irek6969 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 9:08 pm   

Gochna H napisał/a:
irek6969 napisał/a: ale myślę że przez 2-3 lata jakoś świadczonych usług chyba się poprawiła.



dobre no coz... pozostaje miec nadzieje ze tak jest ... powodzenia


Ale nie jest gorzej? Wszystko co nas nie zabija ... wzmacnia. A tak poważnie, myślałem że chociaż troszkę się polepszyło.

Ps Czekam na opinie o agencjach, które wymieniłem we wcześniejszym poście.

Pozdrawiam
 
 
saberity
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 2:57 pm   



wymieniona przez ciebie agencja pracy jest juz w tym temacie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Paź 14, 2015 5:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 5:22 pm   

saberity,


Jestes przedstawicielem tego biura ? W innym watku to samo po co powielasz posty ?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Marko Polo
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 8:05 pm   Re: Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia

polecam firmę Ruigrok - pracowałem , fajne warunki i normalna płaca.
 
 
unomok884 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 13 Lis 2015
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 13, 2015 12:13 pm   

a ja polecam sprawdzić dobrze agencję przed wyjazdem - jeśli agencja ma wpis do kraz i jest podpisywana umowa w formie pisemnej przed wyjazdem o warunkach pracy opartych na ABU CAO to śmiało można jechać bo jest wszystko na legalu. Nie zawsze jest gwarancja godzin w agencjach więc warto o to pytać. Więc sprawdzamy najpierw tu: http://stor.praca.gov.pl/...z/wyszukiwarka.
Zachęcam również sprawdzić i prześwietlić agencję posiłkując się jakimś poradnikiem np. państwowej inspekcji pracy: https://www.pip.gov.pl/pl...trudn-Inter.pdf
I tak prześwietlone agencje myślę, że można polecić bo warunki muszą odpowiednie zapewnić tym bardziej jeśli są pod CAO.
 
 
Sudogds 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Miechów
Wysłany: Pią Gru 04, 2015 2:23 pm   

unomok884 napisał/a:
jeśli agencja ma wpis do kraz i jest podpisywana umowa w formie pisemnej przed wyjazdem o warunkach pracy opartych na ABU CAO to śmiało można jechać bo jest wszystko na legalu. .
I tu jest problem z Grupa I Work Katarzyna Okunowicz. Niby jest KRS, ale umowa podpisana dopiero po przyjeździe do Holandii. Poza tym ciężko coś wyszukać o tej firmie (prawie żadnych opinii.) :073:
Ostatnio zmieniony przez Sudogds Pią Gru 04, 2015 2:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arkadiusz1906 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: Wto Gru 15, 2015 9:01 pm   

co powiecie na temat biura Alpha B.V ?
 
 
VenomX
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 7:13 pm   

Witam,

Chciałbym podjąc pracę w Holandii wraz z koleżanką bez znajomości języka,doświadczenia.Jakie biura przez was sprawdzone - polecacie ? oraz jakich się wystrzegać ? Gdzie było wam źle ?
Dostałem propozycje wyjazdu z 2 agencji :

1.APN.
2. Duijndam International

Co o nich sądzicie ?

Pozdrawiam.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Lut 13, 2016 9:35 pm   

Roket1q napisał/a:
Witam poszukuje jakiejs sprawdzonej agencji pracy z dobrymi opiniami.Chce wyjechac ponownie do pracy do holandii.Tydzien temu zjechałem do polski.Pracowałem przez otto.Z początku było tam fajnie.Pierwsze 2 miesiące mialem tam prace,a potem pojawiły sie tam problemy,czyli flexpoole.Podobno martwy sezon..W czasie pracy tam stracilem duzo nerwów na brak organizacji,transportu,chorych zasad i na flexpole,odwołania z pracy.Jestem zarejestrowany teraz w takich agencjach jak e&a,covebo,sherpa,ab job serwice.Mam wyrobiony sofi nr.Pojawiła sie na stronie otto ta oferta pracy co tam ostatnio pracowalem.Ale po moich przezyciach tam nie wiem czy sie zdecydowac czy lepiej poczekac na oferty pracy jakies z e&,covebo,sherpa,ab job service.Doradzcie mi coś?ewentualnie jakie agencje mozecie mi polecic?.Czekam na pomoc.I zgóry dziękuje za jakies rady.Pozdrawiam.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Sob Lut 13, 2016 11:14 pm   

Generalnie to mogę ci powiedzieć ze chyba nie ma idealnej agencji pracy. Ciężko teraz trafić na agencję która z mety proponuje minimum 40h/tydz i faktycznie tyle się pracuje. Nawet będąc tu w NL na miejscu ciężko o taką pracę, bo 90% agencji proponuje pracę jako flexkracht.
Brak organizacji to chyba taki znak szczególny tych biur pracy, w których 99% pracowników pochodzi z Polski. Albo nie mają transportu, albo 2 samochody wysyłane są po te same osoby, albo jeden kierowca jeździ po osoby mieszkające na kompletnie odległych od siebie domkach (od 30km wzwyż)....
Ciężko coś doradzić.
Spróbuj może przez Randstad, Tempo-Team albo Adecco, choć też nie gwarantuję 100% zadowoloenia
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Roket1q
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 8:42 am   

a inne jakie polecicie?i kiedy tam najlepiej jechac aby trafic na sezon i z jaką robotą patrzec?
 
 
krolik607 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 1:40 pm   

witam, co sadzicie o agencji WorkForce?? zarejestrowana w Kraz grudzien 2015 oddzial lublin
 
 
Santi90
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 19
Wysłany: Pią Lut 19, 2016 2:02 pm   

WorkForce nie polecam byłem i tydzien na domku siedziałem bo nie było dla mnie pracy przyjechało 5 osob a do pracy poszło 2 reszta siedziała na domku i czekali na inne oferty pracy.Maja tam wielki "burdel" koordynatorzy nic nie ogarniaja teraz musieli powywalac kilku bo sa ogłoszenia na nowych koordynatorow .
 
 
krolik607 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 11:54 am   

jak wyglada test jezykowy w randstad ? pisemny ? ustny ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group